Zábavné akce

Vánoční soutěž - Zakončení

18. prosince 2013 v 21:00 | Jane
Tak stejně jako vloni i letos sepíši seznam účastníků a tak i Vy moji milí čtenáři a soutěžící uvidíte co jak. Je možné, že na serveru CS.com nastane změna a 24.12. ani žádné ze zobrazených zvířátek nebude možnost získat, ale jisté to není. V případě že to tak nebude a dárek tam bude dám Vám vědět do soukromých zpráv. Všichni hráči budou postupně kontaktováni ohledně odměn. Prosím o trpělivost, protože jak víte, výměny i dárky jsou omezené, ale na každého se nějakou drobností dostane či už se dostalo ;) Všem Vám ještě jednou moc děkuji a doufám, že příští rok bude účast stále tak krásná jako letos :) Díky!!

SPOUSTU Z VÁS SI DNES DÁREK JEŠTĚ NEVYZVEDLO, DO PŮLNOCI MÁTE POŘÁD ŠANCI!!

- DADULIK2121 - 18.12 - dárek adoptován ✔
- Ketllin 18.12 - dárek adoptován ✔ - Niti se ozve ohledně odměny :)
- Jade2011 - dárek adoptován ✔- Niti se ozve ohledně odměny :)
- Nešika - dárek NEadoptován X :(
- Leome - dárek adoptován ✔ - Niti se ozve ohledně odměny (případně napíše adminka ;))
- Sabeth - NEbyla uvedena přezdívka na CS :(
~lenka.horse~ - dárek NEadoptován X :(
- I_love_Lillen - dárek adoptován ✔ - Niti se ozve ohledně odměny :)
- Little Zira - dárek zatím neadoptován řeší se problém
- Dasha - dárek NEadoptován X :(
- eowyn.r - dárek NEadoptován X :(
- suky123 - dárek adoptován ✔ - Niti se ozve ohledně odměny :)
- Aniseklady - dárek adoptován ✔- Niti se ozve ohledně odměny
- Elocin5 - dárek NEadoptován X :(
- Archibald - dárek adoptován ✔- Niti se ozve ohledně odměny :)
- magical- dárek adoptován ✔ - Niti se ozve ohledně odměny :)

Vánoce s My & Howrse!

30. listopadu 2013 v 21:42 | Jane

Mám tu pro Vás opět "soutěž" o spoustu krásných a zajímavých cen. Více informací v celém článku!

Argentinské články INFO

15. ledna 2013 v 20:47 | Ditushe
Ahoj! Došli mi skvělé články, výherkyně máme dvě, ostatní nic moc :/ Chtěla jsem Vás jen informovat, že na tom ve volném čase pracuji a že Vás nebylo málo. Takže do konce tohoto týdne tyto dva články opravím, kouknu na stylistiku, zkrátka udělám vše, co bude třeba, aby se to dalo reprezentativně zveřejnit. Autoři budou náležitě odměněni a představeni. ;)

Nějaké otázky?
  • Můžu ještě poslat článek? Posílat články můžete kdykoliv, ale jen pokud za to stojí a ještě nejsou na blogu zveřejněny.
  • Záleží na pravopisu? Nezáleží, ale snažte se psát co nejlépe. Nemůžu trávit večery opravováním.
  • Můžu posílat náměty na články? Ano, ale nejdříve si pročtěte web, zda-li už tu nějaký článek, který navrhujete není.
Tyhle byly nejčastější - jak v mailu, tak na blogu. Máte-li další dotazy nebojte se zeptat. S Jane uvítáme aktivní čtenáře.
Posílejte na mail: ditushe.n@gmail.com

Pokud jsem na něco zapomněla, bude to v komentářích ↓

Silvestrovská ,,konina,,

30. prosince 2012 v 12:21 | Ditushe
Zdravím všechny čtenáře a hlavně hráče howrse.cz. Mám pro Vás malou soutěž. Jedná se o nejlepší článek, který co nejlépe představí Argentinského kreolského koně ve dvou až čtyřech stručných odstavcích. Článek musí být dlouhý alespoň 160 slov (Zjistíte pomocí wordu, či jiného textového editoru v nástrojích či dole na liště) a měl by obsahovat jak vlastnosti plemene na howrse, tak v realitě. Dále také vzhled, zručnost a specializaci. Můžete (třeba do posledního krátkého odstavce) přidat i informace o nejlepších chovech na howrse apod... Nejlepší tři články budou samozřejmě odměněny!!!

Slavnostní vyhlášení podzimu

18. prosince 2012 v 20:36 | Ditushe
Takže zlatíčka, bylo by fajn konečně podzimní soutěž vyhodnotit. Já se opravdu upřímě a velice omlouvám, že to tak dlouho trvalo, ale mám výmluvu a dost pádnou. Psali jsme ve škole tzv. ,,test commun,, z matiky, což znamená našprtat se vše od začátku roku co jsme v matice počítali na jeden test, ještě k tomu ve francouzštině. Doufám, že to dopadne dobře, aspoň za tři, takže mi přejte štěstí :D. Dále spousta fyziky a chemie, hlavně protokolů a stresu, kupování dárků, však to znáte...
Přeji příjemnou zábavu! :)

Vánoční akce - Zakončení

18. prosince 2012 v 17:02 | Jane
Takže moji milí čtenáři a soutěžící. Na serveru CS.com nastala změna a 24.12. byste ani žádné ze zobrazených zvířátek mít nemohli :(. Všem se tímto velice omlouvám a všechny hráče postupně budu kontaktovat ohledně odměn za účast. Prosím o trpělivost, protože jak víte, výměny i dárky jsou omezené, ale na každého se nějakou drobností dostane či už se dostalo ;)
Všem Vám ještě jednou moc děkuji a doufám, že příští rok bude účast stále tak krásná jako letos :)
V článku máte seznam těch co se zapojili ;) Díky!!

Vánoční akce

6. prosince 2012 v 21:06 | Jane

Mám tu pro Vás opět "soutěž" o spoustu krásných a zajímavých cen vedenou snad lépe než loňský rok :) Více informací v celém článku!

Poslední dýňová bitva!

18. listopadu 2012 v 14:43 | Ditushe
Ahooj!! :) Dámy a pánové.. Jelikož se nám i podzim na howrse schyluje ke konci, dýňovka má tentokrát ,,dvojkolo,,. Času máte habakuk, uvidíme co jste si odnesli a jeaké věci si ještě odenesete :)

Vyhodnocení třetí bitvy

27. října 2012 v 17:07 | Ditushe
Jsem velice ráda, že se Vás zúčastnilo tolik! :-) Napsali jste opravdu krásné a dlouhé příběhy - legendy o zrodu jednorožců. Trvalo mi dlouho než jsem se tím vším probrala, taky mi do toho neustále leze škola :(... Takže další kolo čekejte kolem příštího týdne. -_-
Co se týče povídek dostanete bodíky za umístění a pak ještě za kvalitu!! :-)

Dýňovka č. 3

14. října 2012 v 18:22 | Ditushe
Vyhodnocení + 3. bitva!

Dýňovka! :-)

5. října 2012 v 19:52 | Ditushe
IconsLandVistaHalloweenEmoticonsDemo-PNG-256x256-EasyMoney.png-256x256
:-)

Vyhodnocení druhé bitvy!

4. října 2012 v 20:18 | Ditushe
Haló haló haló všem opozdilcům: Odteď už není možnost si poprosit a náhradní zadání! :-) Což je dobrá zpráva pro ty co čas dodržují, a čekají kvůli nim pak na výsledky. Aspoň je to napínavější ne?! :-) Ti co se doted nezúčastnili a vdalším kole také ne budou diskvalifikování, aby tu zbyli jen ti co chtějí vyhrát... Tak klikni na celý článek! :-) :-)

Druhá bitva!

29. září 2012 v 5:54 | Ditushe
Ahoj ahoj ahoj!
Doufám, že jste se těšili! :) Takže co se týče vedení v soutěži, Niti, maky21, Elduda jasně vedou, ale v závěsu za nimi je polovina ostatních soutěžícíh. Proto žádné polevování! Je třeba stále pracovat! A jelikož hsme včera měli ten svátek české státnosti, a že Václav měl přes pár lety naspěch a bohužel byl zavražděn, a tak na jeho počest věnuji dnešní bitvu jemu.

Jak dopadla první bitva?

27. září 2012 v 20:47 | Ditushe
Ahooj! :) Ptáte se jak dopadla první bitva? No někdo se netrefil někdo naopak ano. Spíše mně vadí, že někdo vůbec neodpověděl... Mají možnost si to ,,opravit,, a to tak, že Vám pošlu náhradní zadání za méně bodů formou: Otázky:, Úkol:, a nebudu se nijak rozepisovat ;)

1. bitva!

23. září 2012 v 22:00 | Ditushe
Velká první bitva započala! Odpovědi do KOMENTÁŘŮ!!!
Podotýkám: Pro dosažení výhry, musíte mít alespoň 35 bodů (celkově) proto i když povedete, nemusíte nic vyhrát ;)
 
 

Reklama
Reklama


Rubriky