Svět Howrse

Oslavujeme? :D Božáci ročních období

10. května 2014 v 12:20 | Jane
Tak tu máme první oslavu. A? No popravdě nevím. 10 losů do loterie nasbíraných za podkovy není, nebo se dost dobře schovalo. Ale néé kecám, to je jen příprava Howrse, která zas zaspala, takže je dostaneme později! xD takže opět nic nového. Loterie udělaná graficky jinak je pořád o tom samém. Tedy víte, co asi nevíc pobaví? Že prohlašují, že nechtějí aby se vysloužilí hráči při akcích nudili, protože se opakují. A tohle je co? Sběr podkov - oslava - sběr podkov - oslava, tak kruci, si říkám, že mi asi něco uniklo :D
Ale tak aby to o něčem bylo, tak tu máte Jaro - Léto - Podzim - Zimu! :D
(Dle mého z toho nejlíp asi vyšel podzim a jaro poté léto a pak zima xD)

Výzvobraní poprvé

7. května 2014 v 17:55 | Jane
Tak jsem tu zase s malou vsuvkou, nebo komentářem k nastalé situaci? možná obojí, kdo ví. Jak víme, vedení Owlientu zavedlo poněkud rozsáhlou změnu. Boj komunit, či jak to nazvat. Každopádně...má to nejspíš i své plusy a mínusy, ovšem někdy náš překladatelský tým dost brutálně kulhá, to ani nejde říct, že by pokulhával. Až se dopilují tyhle nedokonalosti, bude alespoň jednodušší fungovat tak, aby vše šlo hladce.
Tudíž...pojem Velká výzva. Není ve finále nic moc velkého. Nebudou žádné odlišné akce, ale pořád jedno a totéž na jedno brdo jen s jinou "odměnou". Musí se nasbírat určitý počet podkov, které lze sbírat hned několika způsoby:
  • Plnění cílů
Asi druhá nejjednodušší část hned po registraci do Grand Prix (za předpokladu, že máte vstupenku samozřejmě). Ovšem zde je onen překladatelský kámen úrazu. Já sama jsem měla už 2 cíle, které se mi nedařilo plnit hned protože nebylo dostatečně patrné o co vlastně má jít. (A ne, pojem Připouštění, Vám fakt nenapoví co je tím míněno - zde to bylo připustit klisnu). Úkolů je na den vždy 6 s různým počtem podkov, nejspíš podle náročnosti. Když budete mít štěstí, můžete jeden z cílů zaplatit 10.000equus, nebo splnit shlédnutím videa.
  • Registrace koní do Grand Prix
Jak již bylo zmíněno, nejjednodušší způsob jak si "denně" nahrabat nějakou tu podkovu (denně - mimo víkend, kdy soutěž neprobíhá). Mě osobně to "donutilo" znovu posílat své vysloužilé šampiony do bitev. Vím, že nevyhrají, o to se ani nesnažím, jen plní cíl. Takže, pokud máte vstupenku na Grand Prix plus nejlépe ještě bonus Síla Tajfunu a hlavně nejste tak sklerotičtí jako já, tak máte denně jistých 8 podkov minimálně, samozřejmě, že elitní koně získají víc. V podstatě bez práce.
  • Soutěže
Naprostá pitomost. To mi promiňte, ale na to se nic jiného říct nedá. Vzhledem k tomu, že těch soutěží je po čertech málo a ne každý je ochoten a schopen u hry vysedávat celý den a naslepo pátrat po těchto soutěžích, tak mi to příjde naprosto nedomyšlené. Ptáte se co bych chtěla, aby byly dostupné všem? Nu a proč ne? Je to hra tak co, já být nováček, tak mě tohle naprosto znechutí v tom vůbec hrát dál. (Když opomenu fakt, že mě to znechutilo jako 3-letou hráčku, to to utíká co?)
  • UFO
Tak nějak bych řekla, že marťany asi moc nebaví tahat sebou podkovy. Nebo snad jednu, nevím, za celou dobu konání jsem žádné nepotkala a vím jen o jedné kamarádce, která ano. Klasická koňská UFA létají spokojeně dál, tak třeba jednou i mě sejme nějakej ten marťan podkovou po palici.
Toť asi k celkovému sběru. Samozřejmě kdo je aktivnější má víc výhod. To by nebylo ono, kdyby to tak nebylo. Pravděpodobné je, že po spuštění oslav nás čeká pro mě ta nejnudnější část a to loterie. No jo, tak si hold nasyslíme nejspíš nějaká ta jablka, abychom je mohli házet jeden na druhého. Co se bude dít víc zatím nevím a uznám že jsem po tom vysloveně nepátrala. Pro nejaktivnějšího sběratele je odměnou i nový božan, kterým je Jaro, tenhle sběratel podkov jej dostane za projevenou námahu. Dále ho dostane ten co sebere poslední podkovu a ostatní musejí doufat v loterii nebo dotovat Howrse svými pasy. Nevím, osobně bych neřekla, že je tohle krok k lepšímu, každý se v každé akci mohl rozhodnout zda toho či onoho božského koně chce a bude do toho investovat svůj čas a případně peníze, teď? Už mi tahle myšlenka tak nějak chybí, je to buď si doufej, nebo nasol pasy. Což je...co si budem snad větší nuda, než akce co se v určitých intervalech opakovaly.
Vaše názory? "Roznesete mě na kopytech?" Směle do toho! ;)

Tak zase něco málo

11. února 2014 v 14:48 | Jane
Ahoj všem,

ano vím, usíná to tu, ale nějak mám pocit, že postrádá smysl psát pořád o tom samém dokola, protože nic nového se na Howrse neděje.

Takže je dost dobře možné, že to teď bude takhle, jeden dva články za čas. Jsem na to tu sama, protože spoluadminka nejspíš hru už moc nehraje, co si budeme, ani u mě to není moc valné. Proto jsem se rozhodla, že pokud se objeví někdo, kdo by měl VÁŽNÝ zájem tento blog dále provozovat může mi napsat soukromou zprávu a můžeme se dohodnout za co (na Howrse/případně cenného z CS.com) Vám přenechám údaje k blogu a k e-mailu jež k němu náleží. Jen prosím počítejte s tím, že je v tom hodně mé práce a času a ráda bych, kdyby jste to brali v potaz

Další akcí bude nejspíš Loterie, opět, kde hlavní odměnou bude pokladnice a bude k dispozici hned několik dalších divochů.

Díky!

Chystané novinky

6. prosince 2013 v 11:42 | Jane
Taak blíží se nám Vánoce, takže i Howrse naděluje po svém. Vánoční akce bude solidně neoriginální, protože to bude totéž co vloni, tedy vánoční hra, kdy budete muset projít x desek, posbírat xx klíčů a odměnou Vám bude božský Opál. Další z diamantových koní. Ten Vám dá diamant, když jako první co s ním uděláte bude, že ho šoupnete do boxu, ale pozor, samozřejmě ne vždy! :P

Loterka

10. listopadu 2013 v 13:23 | Jane
Tak jak víme, máme tu opět loterii. Hlavní výhrou jsou větrní božáci, které si zároveň můžete koupit v rezervovaném prodeji od opičáka za 20 pasů. Těžko říct zda se to vyplatí. To už záleží na tom, kolik má kdo naškudleno pasů. Nebo kolik si jich kupuje. Nevím jak Vám, ale příjde mi, že lístky jsou čím dál dražší. Ohledně jetele to vypadá, že bude snadné nasbírat 2.200 kousků, ale taky to není taková sranda. Samozřejmě je tu nový větrný nováček Libonotus, těžko říct, zda poslední, nebo ještě ne. Ale stejně jako všichnoi větroni má i on "hlavní odměnu" jsou jimi Slzy Afrodité. Osobně oceňuji, že jeho hříva je výrazná oproti lístkům.

Odchody moderátorů a dobrých hráčů

25. října 2013 v 12:26 | Aωιeηηα
Zdravím všechny! ^^

Už podle názvu se do poznat, jak zní dnešní téma...
Ano - odchody hráčů a moderátorek.
Když si vezmeme, že moderátoři mají starosti s hrou a především s námi - hráči..
Většina moderátorek/moderátorů nemá čas na hru díky realitě, nebo alespoň tohle vím z mých zdrojů.
Již jsem se vyjadřovala k marsce, která byla obviněna z něčeho co vůbec neudělala.

Počet moderátorů se snižuje...25.10 nás opustila Plokiju, před ní např. Titvik, Laakii, Delli, Mullev, AlexisBB, vood, Lilen a myslím že mezi nimi byl i newback.
Jak jsem zmiňovala, většina z nich odešla z důvodů "realita".
Vyjímkou je ale hráčka Laakii, která odešla kvůli ignoraci, nevděku, sobeckosti a závisti...

Dost už bylo moderátorů,přejděme tedy k hráčům!
Je to tak, že je hra prostě přestala bavit.
K tomu bych se zase tolik nevyjadřovala, přeci jen je to každého věc..
Ale proč vůbec hráči odcházejí? Určitě si teď říkáte, o čem to tu vlastně mluvím, že mnoho hráčů vlastně neodchází...
Poptala jsem se pár hráčů, co si o tom myslí a nedá se říct že by tam bylo něco co jsem nečekala.
Většinou se tam objevovala slova "pasy"..
Hru hrají především děti (nejsem výjimka), ale pasy za reálné peníze?
Co z toho ty děti mají? Možná tak dobré místo v žebříčku - samozřejmě že něco asi dosáhli, ale lepší by bylo něco dosáhnout v životě, nemyslíte? :)

Všechny hry (nejen Howrse!) jsou stejně placené, ale proboha... dám 50 nebo 30 korun za nějaký JEDEN pas?
Neřeknu, kdyby byly třeba 3, to by možná že i šlo.
Za "skvělé" nabídky považuje Howrse i nějakou novinku - za 100 koupených pasů je JEDEN božský kůň dle Vašeho výběru..

Stojí vůbec za to, investovat reálné peníze do nějaké hry ze které nikdy nikdo mít nic nebude?
Dejte mi vědět do komentářů, co si o tom myslíte :)

Prokleté písky

14. října 2013 v 21:54 | Jane
Nová Halloweenská akce je na spadnutí. Prokleté písky, tedy pokud překladem zase něco nezmrví. O co se jedná? Vykopávky, v podstatě. Odměnou bude božský kůň Anubis nebo Osiris, záleží na tom jak jej u nás pojmenují, dle mého se k němu víc hodí Anubis, ale je to vcelku fuk. Spočívá to tedy v tom, že budete po určitém časovém úseku odkrývat políčka s pískem, věcí co můžete najít je hafo,a le je to náhodné. Průvodkyní je Vám v prvních krůčcích Sphinx a tak se dozvíte co a jak. Najít můžete jak kosti z Anubise/Osirise (a na to abyste ho získali, jich musíte najít 54 (to jako wtf?! No...samý lepší)) dále můžete najít relikvie a za určitý počet relikvií a štětců můžete zkrátit čas, kdy musíte čekat, než odkrejete další políčko. Také můžete najít věci z Černého trhu v minimální hodnotě 1 pasu. Ovšem také můžete narazit na překážku, která má různé podoby, od skarabů, přes kobry, škorpiony k duchům, mumiím a pavoukům, nebo také polámané štětce. Pokud narazíte na takovouto překážku a chcete pokračovat, aniž byste museli čekat 24 hodin, tak musíte splnit určitý cíl. Jaké jsou to těžko říct, protože zatím víme pouze první z nich a to je vyhřebelcování koně.
Postupem času nejspíš půjdou použít jakési výbušniny a ty urychlí vykopávky, a dá se předpokládat, že budou v Rozích hojnosti.
Plusem, který v tom vidím já, je grafické zpracování tématicky trochu k Halloweenu, což se povedlo. Akce jako taková mi příjde zvláštní, něco mezi stroji a zahrádkou...uvidíme co se z toho nakonec vyklube.
Vaše názory?

Klepni piñatu

9. září 2013 v 21:33 | Jane
Tak tu máme další časem omezenou akci. To jsme si klidu moc neužili, že? Jsou to opět piñaty. Nic nového pod sluncem, jen možná lépe graficky zpracované. Jediné a velké mínus na téhle akci je, že pokud byste ji chtěli dodělat s co nejméně pasy, tak nemůžete potom skoro ani chodit spát. Což je na začátku školního roku vážně briliantní plán, to klobouk dolů. A ty odměny? Také nic nového...tedy nic extra a hlavní odměnou je Euronotos, koník do větrné sady, co Vám sem tam dá Kámen Mudrců.
V článku máte opět co a jak bude u které piñaty. Názory jsou jako vždy vítány ;)

Skriptování na Howrse

6. září 2013 v 13:17 | Aωιeηηα
Ahoj. :)
Omlouvám se, že zde nic nepřibylo za těch.. pár týdnů nebo kolik vůbec. :D

Chci jen upozornit, že veškeré věci jsem čerpala z fóra. Napsala jsem to tak, jak jsem to pochopila, pokud najdete chybu - napište mi ji prosím na howrse nebo sem do komentářů a já to přepíšu... :)

Na Howrse se ve fóru rozjelo tisíce témat na téma "marskaa".
Všichni si kladou otázky "Proč? Jak je to možné?" Přináším Vám odpověď.

Podle Owa a ostatních se naše moderátorka údajně starala o koně moc rychle.
Toto se nazývá "Skriptování",kdyby někdo nevěděl.
Co to znamená?
Abych to vysvětlila svými slovy :D jak to říct...
Stáhnete program, do kterého zadáte co chcete a on to za vás vykoná.
Tresty jsou na začátku mírné... ale?

- Mohou vám strhnout karmu, viz. marskaa (2 body karmy).
- Při prvním "skriptování" dostanete pouze varování.
- Pokud akci budete opakovat, přijdete o svůj účet.

Jaký máte názor VY? Souhlasíte s těmito tresty, nebo jste na straně marskyy?

Nový vzhled koní!

27. srpna 2013 v 16:10 | Aωιeηηα
Ahoj! Jsem tu se svým druhým článkem. :)

Jistě jste si všimli, že probíhá hlasování s názvem "Nový vzhled koní".
Máte zde hlasovat pro koně s lepším designem.
Hlasování probíhá typem "Starý design x Nový design". K dispozici jsou obrázky nových a starých koní.

Podle mě je dobré, když hráči hlasujou pro vzhled koní, protože pokud se tato akce neudála, mnozí by si na nový vzhled stěžovali.
Prozatím vede nový design u všech koní,až na Andaluského koně kde se hlasování liší o pouhých 1000 hlasů.
Dokonce nám Ow položil otázku, či by jsme nechtěli mít možnost dávat koním sedla, deku pod sedlo, bandáže, popruhy apod. stejně jako u akce "Přehlídka koní" :)

Líbí se Vám nový vzhled koní, nebo by jste radši zůstali u starého?

Přehlídka koní

22. srpna 2013 v 21:56 | Jane
Další nová akce. Kreativní? No možná. Odměna? O ničem, jak jinak. Tedy nový božský Amber, který Vám, když se mu bude chtít, dá po probuzení diamant. Jak často se mu bude chtít, to už je otázka o něčem jiném. Plusem téhle akce je, že koně, které teď vybavujeme do přehlídek budou časem i ve hře, protože nahradí vzhled některých plemen.
Ovšem nasbírat 7000 bodů z hodnocení koní, nebude jen tak. Takže jsme opět u toho, že bez pasů to nepůjde..Nu uvidíme co se dá dál očekávat.


Nové novinky? Opět bez komentáře, zní to sobecky, ale fórum hry mě nijak nezajímá, nikdy mi ve hře nijak nepomohlo a nic extra mi nedalo, takže nějaká taková vylepšení si užívejte do sytosti sami ;)


Blog o Howrse, který má pomoci při chápání hry...nu vzhledem k věku některých hráčů je dle mého angličtina docela kámen úrazu, ale co mi víme, zatím je tam jeden článek, který jsem po prvních dvou odstavcích přestala číst, protože mě ničím nezaujal. Nechme se tedy překvapit, zda tam bude něco, co by stálo za to. Ale tak víme jak, je to pořád Howrse & Owlient.


Vaše názory?

Centrum překladů...?

5. srpna 2013 v 15:13 | Jane
Tedy, to že mě sem tam Howrse nakrkne, třeba neuznanou aukcí na body jak se mi stalo předevčírem, na to jsem si už zvykla. Ale očividně neví co mají vymyslet. Centrum překladů je novinka, jak jinak, ale teda...člověk nabídne opravu s tím, že je špatný překlad, ale jelikož to posuzují nejdřív hráči, tak to zamítli s tím, že je tam chyba a měním význam věty?! No tak sakra když je blbě překlad z angličtiny do češtiny, což tam píšu, tak je jasný, že význam nebude úplně stejnej. Takže jinak, když se budete divit, jakto, že Vám Io nedá potom co skončí v soutěži druhý, diamant, tak si radši nestěžujte. Ty soutěže mají být 2, kde se musí umístit jako druhý.
Možná je to tím, že takhle se to k týmu nedostane, možná tím, že hráči s tím ještě centrem neumí, ale jednoduše za to, že se snažíte pomoct jste biti na tom že Vám seberou body, za které můžete dostat dárky. Samozřejmě nic závratného, ale tak to není nic divného, je to přece Owlient.


Toulání v oblacích

22. července 2013 v 16:49 | Jane
Howrsáci se asi snaží napravit si svou reputaci a přidávají akci, která s 25 pasy jde většinou dokončit. Jsou jimi toulaví koně. Tito toulavci představují různé ptactvo. Musím uznat, že nakreslení jsou úžasně :) ale to je asi jediné ocenitelné. Odměna, božský Io je takový horší Jupiter, horší v tom, že musí v soutěži skončit 2, nikoliv 1. tak tu máte co musíte splnit. Není jich zrovna nejméně, ale rovnou 15. Odměny jsou některé dobré, některé opět k ničemu (Co pořád mají s tím trusem?!) Předpokládáme, že u nás akce začne v pondělí za týden. Proto, pokud se chcete nechat překvapit jsou koně skryti v celém článku! Za pomoc při sestavení článku děkuji hráčce Niti :)

Upravené obrázky do prezentace s novými tuláky najdete ZDE
Stejně tak i obrázky nových koní ze Sluneční soustavy ZDE


Skládejme obrázky!

15. července 2013 v 17:26 | Jane
Přes první nadšení, že se Howrse vrátilo k jedné z asi nejlepších akcí, tedy k Puzzlím přecházíme k faktu, že Owlient, je prostě Owlient. Odměnou nám má být poslední kůň sluneční soustavy, tedy Pluto. Dle mého názoru z celé soustavy nejméně povedený, co se týče grafického zpracování, ale to je věc názoru. Opět je to kůň, který Vám Vaši investici do něj vrátí možná za 10 let. Nu nevím, asi je vysloveně pro Ty, co mermomocí chtějí všechny božské koně.
Teď tedy k akci, jak jsem již zmínila je jiná, než první puzzle, kde jsem i já získala svého prvního božana, kterým byl Gypse. Puzzlíky dostanete po jednom za určité úkony - přihlášení, hřebelcování, soutěž, odebrání rohu jednorožci (kdo tohle vymyslel?!) a jak jinak než rohy hojnosti.
Puzzlí je celkem 12 a odměny...no co si budeme povídat, kdo jim stojí o trus? Nebo o blahopřání od opičáka? (Stejně všichni víme, že on se o hru nijak nestará a tyhle blahopřání jsou nastavená v systému...). Sem tam se nějaká světlá vyjímka v odměnách najde, ale čím dál se dostanete, vyvstává oblíbený problém a to ten, že jsou předměty omezené časem..(použití do 7 dnů apod.) Mimo to oproti mezinárodní verzi je u nás zase pár nesrovnalostí. Nové plemeno se jmenuje úplně jinak a nemáme u nás odměnu pro prvních 100 hráčů co dokončí puzzle ve formě Práva se Slzami Afrodité. Motivace přece není třeba.
Jak již je zvykem je to akce, kterou bez pasů/rohů/diamantů prostě nedoděláte.
Líbí se Vám?
Zahradničení podruhé

24. června 2013 v 21:50 | Jane
Jednou jsme pěstovali květinky, teď můžeme pěstovat krásnou zdravou zeleninu. Je v tom rozdíl? Ano samozřejmě, to by nebylo naše slibné Howrse. S několika hráčkami jsem se shodla, že úskok tentokrát spočívá v tom, že doufají, že se jim podaří utáhnout na krásný jiný design Skeirona, nového božského koně. Bohužel nutno též dodat, že se to nejspíš daří. Nelze to nikomu zazlívat, opravdu se povedl. Ovšem princip této soutěže je jeden z náročnějších.
Ano opět je jak jinak než časově omezen, (myšleno možnost zalít za X hodin) to není nic nového, ale potíž je v tom samotném dýňovém semínku, které roste opravdu pomalu a pokud byste chtěli tuto akci udělat bez pasů či diamantů, tak to skutečně nejde, protože byste museli vypěstovat 100 zelenin plus mínus, pokud v denních cílech bude hnojivo. I kdyby se Vám jich podařilo vypěstovat 50, tak byste abyste Skeirona získali museli investovat 50 pasů (500 diamantů) či polovinu ve chvíli kdy bude dvojnásob hnojiva v rozích. A to vynecháváme fakt, že dárek z květiny bude nejspíš opět náhodný z vypsaného výběru. A řekněme si to upřímně i to je docela dost za koně, který Vám dá občas věc, která je k užitku jen pro šampiony, pokud máte i ostatní vybavení, nebo výjmečně pro připouštěcí hřebce bez kamene. Tím samozřejmě myslím Vodu mládí.
Jinak řečeno, nevím jak Vy, ale já se téhle akce neúčastním.
Vaše názory? Líbí se?


 
 

Reklama


Rubriky