Novinky ve stáji

Nový jarní kabátek

14. dubna 2014 v 19:41 | Jane
Tak jsem se konečně dokopala a poslala i zde zimu pryč, nahradila ji další jarní verze, laděná spíše do zelena. Sama tak nějak doufám, že i mě to řádně nakopne se zase polepšit :) Názory vítány ;)

Dodatečně a výhledově

2. ledna 2014 v 20:05 | Jane
Dobře dobře,
uznávám, že vůbec nestíhám. Bohužel mnozí to jako omluvu brát nemusí...záleží na Vás.
Samozřejmě Vám všem přeji krásný Nový rok 2014 a ať je lepší než ten předchozí ať už v životě, nebo ve hře :)
Novinky jaké se objevily u koní asi ani moc novinkami nejsou, článek, který se většinou věnuje aktuální akci nebyl sepsán záměrně, protože jednoduše nebylo co napsat. Výzvy...nejsem pasoholik a nesesmolila jsem je všechny, tudíž mi přišlo, že je zbytečné jej vůbec psát.
-
Další chystanou akcí bude nečekaně buď pěstování fazolí, nebo puzzle. Nevím kdy se spustí, ani kterou z nich to začne. Osobně bych byla radši za druhou variantu, než-li tu první, ale to už vem čert, dočkáme se obojího. Zahrádka by měla být tématicky zařazena do pohádky o kouzelných fazolích, která by Vám měla přinést božského Acháta:
Puzzle by Vám oproti tomu měli přinést božského Qilina. Který je laděn opět do trochu mystického ducha Číny (pravděpodobně). Puzzlí bude celkem 12 a na jejich podobu se můžete podívat ZDE.

Hlavně kreativně

20. září 2013 v 17:25 | Jane
Dobře, já vím, ale nechala jsem se ukecat a částečně jsem chtěla zjistit zda jsem se zlepšila. Tyhle dva výtvory půjdou do hlasování na říjen 2013. Všem co jim věnují hlásek budu moc vděčná ;) Klidně kritizujte pokud chcete, ráda si to přečtu :)A můj "milovaný" Lord of Roses...

Výpomoc na blogu

26. srpna 2013 v 12:55 | Aωιeηηα
Ano. Čtete správně :) Jsem vaše nová adminka (spolu s Jane samozřejmě.) Protože jsem se dočetla, že by Jane přijmula spoluadminku,řekla jsem si - proč ne.
Howrse jsem hrála už dříve, ale chtěla jsem začít odznova, tentokrát s jménem "Aωιeηηα".

Dostala jsem se tam pomocí facebooku, a jelikož jsem byla milovnice koní tak proč to nezkusit, že :) Hrála jsem to pro odreagování, a když jsem dříve neměla přístup ke koním, byla jsem ráda alespoň za tyto virtuální koníčky. Je mi stále náct, chystám se dokončit Základní školu. Kde bydlím není podstatné, pokud mě zrovna nechcete v noci strašit... :)
Pokud chcete vědět něco konkrétního, nebo se chcete na něco zeptat, nebojte se mi napsat na howrse. Doufám, že mě přijmete s radostí a budete semnou spokojení ^^

Poděkování a...?

22. srpna 2013 v 22:13 | Jane
Jak ještě netušíte, má spoluadminka Ditushe se rozhodla se hrou skončit a tudíž už ani zde nebude přispívat. Z toho bohužel pro Vás mimo jiné také vyplívá, že vytvořené Inzeráty teď nemá kdo spravovat, jelikož já sama na to teď nemám čas a hned tak mít nebudu.


Ditushi bych chtěla ještě jednou a takhle veřejně poděkovat za pomoc a skvělé nápady, které pomáhaly tento blog udržovat v chodu. Děkuji Ti :) Za vše.


A konečně třetí bod článku. Jelikož tento blog teď spravuju sama a mám několik věcí co mě baví víc než Howrse, nebudu sem přispívat nijak zvlášť často. Omlouvám se, ale je to tak. Howrse už mě nebaví tak, jako dřív a spíše jen sbírám zbarvení zlatého a stříbrného jablka, tedy těch, co se mi líbí, aniž bych se věnovala aktivnímu hraní. Je tomu tak už poměrně dlouho a své zásoby z Černého trhu si schraňuji na Vánoční akci (toto je loňská, na letošní budou odměny a to ostatní maličko jiné ;)), která tu už 2x byla a bude i letos, kdy Vám dám věc z ČT a klidně i jednorožce, za zvířata z prosincového adventního kalendáře na chickensmoothie.com. Které je pro mě jistou srdcovou záležitostí. Bližší informace se tu opět ukáží před začátkem prosince, takže máte ještě dost času si to promyslet a já nastřádat zásoby.


Jsem ochotná promyslet i možnost jiného spoluadmina, ale uznávám, že jeho výběr mě celkem děsí. Pokud by tu byl někdo kdo by měl vážný zájem a jednal seriózně a fér, můžete mi napsat soukromou zprávu a já uvidím co se s tím dá dělat. Přeci jen, věnovala jsem tomuhle místu nějaký ten čas, takže ho nehodlám zničit, nějakou eskapádou s heslem, ale to věřím, že snad chápete.


Inzeráty přidány!

15. července 2013 v 21:14 | Ditushe
Dobrý večer, inzeráty byly právě spuštěny, tak se do nich pusťte. Doufám, že Vás nezastraší dvě pravidla, která jsou nutná a že se inzeráty uchytí.

Inzeráty

6. července 2013 v 13:03 | Ditushe
Ahojky pahojky :D
Tak mě napadlo (Jane samozřejmě schváleno) začít ty prázdniny něčím příjemným. Jak jistě víte, už před dlouhou dobou byly zrušeny inzeráty. O jejich obnovení se debatovalo celé dny, ale správci hry howrse nepolevili a usílí někdy až vlezlých hráčů bylo k ničemu. Spousta moc aktivních lidiček na zakládání fór pro inzeráty doplatila a tak Vám nabízím užitečnou alternativu a sice inzeráty zde, mimo howrse, ale zároveň přímo v "centru"... :)
Takže jen pro vysvětlení. V této rubrice (Inzeráty) budou 4 články (tenhle dám do "Novinky ve stáji" - a nebo jsem ho tam už dala? o.O to záleží na tom, kdy čtete :D). Článek kam se budou psát nabídky, článek kam se budou psát poptávky no a ty klíčové - zpracované nabídky a poptávky. Podrobnější info v každém článku zvlášť.
Budou přidány dnes/zítra a spuštěny přesně 15.7.2013 v pondělí během dne. Jen chci předem říct. Do článku na psaní nabídek (tedy nabízím to a to, prodám to a to, vyměním to a to) budete psát JEN A POUZE komentáře v kterých něco na howsre nabízíte. Otázky patří sem. Podrobněji vše až v daném článku.
Prvně chci rozjet inzeráty jen na prodej koní, bylo by fajn to respektovat. Poté na jezdecká centra a až na konec výměny. Nedovolené výměny (z pohledu howrse) nebudou všechny zpracovány, pokud budou pochybné apod.
Nebudu se tu rozkecávat nebo zaplácnu zase spousty Vašeho času, ale důležité je, že víte jak to bude fungovat.
No a pokud vše bude fungovat, budete tam psát, avšak podle pravidel, rozšířím inzeráty ještě o naídky obstarávání koní, hledání členů do chovů apod. :)

Jak se Vám tento nápad líbí? :) Hlasujte dole ↓
Co na ně říkáte a co si myslíte? :) Budete psát do inzerátů? :) Pište do komentářů, čím více dobrých ohlasů, tím dřívě inzeráty můžeme otevřít a rozšířit :) (Pozdní datum je důvodem dovoléné, omlouvám se :/)

Vaše D.

Pohled v dál

17. června 2013 v 20:03 | Jane
Nový kabátek je prozatimně hotov, pokud máte výtky klidně sem s nimi, ale tím rozhodně nezaručuji, že jim vyhovím. Starší články byly částečně promazány, zmizel i článek "Seznam podvodníků" a to z jednoho prostého důvodu, že se množily případy kdy se tu pak Ti dva mezi sebou dohadovali. Já nejsem moderátorka a není v mé pravomoci to nějak ověřovat, proto upřímně řečeno sáhněte si do vlastního svědomí Ti z Vás co tam psali snad každého kdo jim nevyhověl v tom co chtěli. Pokud se najde víc jak 10 lidí, kterým se tento krok nelíbí a ozvou se v komentářích, jsem ochotna jim vyhovět a článek vrátit.
Do menu nalevo byly přidány samostatné odkazy na Koutek umělců a Grafika - tou je myšleno vše co si můžete dát na svůj profil, od samotných prezentací, přes avatary a obrázky "Mám božského koně.."
To je tak nějak ve zkratce asi vše, co jsem k novému kabátku chtěla napsat, těším se na Vaše odezvy, ať už kladné, nebo záporné, ale bezesporu slušné (neslušné a vulgární komentáře bez milosti mažu a jejich autor je zablokován).

Jsem zpátky!

12. června 2013 v 15:58 | Jane
Ahoj ahoj ahoj!!

Tak jsem zase tady po dlouhé dlouhé době, ale nebojte nezapomněla jsem na Vás ;) Velké díky patří především mé milé spoluadmince Ditushi, že tu tak skvěle zvládala :) Co chystám v dohledné době?
  • doplnění užitelných obrázků k božským koním
  • nutná přestavba rubrik a uspořádání
  • nový design (? uvítám názor zda tuto změnu také chcete)
  • prezentace k volnému užití od Vás čtenářů

Oznámení platné pro následující 3 měsíce

16. března 2013 v 20:40 | Jane
Ahoj všichni,

jak se Vám daří?
Vím, že toho tu teď moc nebylo a bohužel musím uznat, že z mé strany je toto na následující 3 měsíce poslední článek. To víte, hold není svět jen o virtuálních hrách a mě čeká absolutorium. A jakožto studentka nechci přípravu moc zanedbat, už teď je toho hodně a já jednoduše nemám moc času na to ještě psát články (jsem ráda, když stihnu poslat koně do Grand Prix :D). Doufám, ale že ani tak na tento blog úplně nezanevřete, soutěže jsou zatím v režii Ditushe a to ostatní záleží na ní, jak bude mít čas, nebo jak se jí bude chtít.


Tady máte ode mě alespoň malé "rozloučení" obrázek k použití do prezentace - Lavradeiro a Lips, který bude zanedlouho v chystané loterii na Howrse.


Tak ať se Vám daří, koně správně dupou :) Mějte se Vaše adminka Jane

Kreativní prostor

9. ledna 2013 v 21:50 | Jane
Tento typ článků už tu několikrát byl, ale rozhodla jsem se to trochu zjednodušit, abyste tu postupem času nenacházeli ilustrace, které už nejsou aktuální či ani zasílany do KP, budu jej průběžně každý měsíc (pokud bude s čím :D) aktualizovat. Odkaz najdete nad články, takže ho nebudete muset nijak složitě dohledávat.
-
Zveřejňuji vždy ilustrace jen těch hráčů, kteří sami napíšou, že je chtějí zveřejnit zde na blogu, chcete-li i Vy, stačí napsat ;)
-
BŘEZEN 2013
Hezky do zelena!

9. ledna 2013 v 21:34 | Jane
Ahojte všichni,

tak jak jsem tu psala, po Vánocích bude nový vzhled..trvalo mi to, z důvodů ryze osobních a školních, ale doufám, že se Vám bude alespoň maličko líbit. Je trochu změna i pro mě, jak je záhlaví samo o sobě větší, nějak jsem si to neuvědomila, když jsem ho dělala.
Též nutno dodat, že Ti z Vás co mají větší rozlišení než já (tj.1024x768) tak to vidí zase maličko jinak...tak jako vždy nelze se zavděčit úplně všem.
Názory, pochvaly i kritiku samozřejmě uvítám ;) jen prosím buďte slušní tak, jako doposud :)

Veselé Vánoce!

24. prosince 2012 v 13:49 | Jane
Tak jako všichni i my přejeme veselé Vánoce!
A nějaký ten dáreček pod stromkem je samozřejmostí :)

Vánoční kabátek

15. prosince 2012 v 16:51 | Jane
Ano vím, je jednoduchý, ale i v jednoduchosti je snad i něco hezkého :) Co myslíte? Jelikož nevím jak moc budu moci přidávat články, tak Vám přeji krásné prožití Vánočních svátků jak za sebe tak i za Ditushi :)


30.000

22. září 2012 v 15:28 | Jane & Ditushe
Možná si někteří z Vás všimli, ale blog v nedávné době dosáhl v návštěvnosti 30.000 To je samo o sobě nádherné a ráda bych Vám za to všem moc poděkovat, za nás obě. Díky!!
 
 

Reklama