Něco pro Vás

Prezentace k volnému úžití 0.3 - Wewik

12. června 2013 v 22:59 | Jane
Jak jsem říkala přidám další prezentace, ale tentokrát autorkou je hráčka s přezdívkou Wewik. My děkujeme za oslovení a každému kdo bude chtít tu jeho tvorbu zveřejníme. Opět se jedná o prezentace k volnému užití, takže pokud je chcete, stačí zkopírovat, ale nevydávejte je za své ;)

Já mám a co Ty? VI - Toulaví koně

20. ledna 2013 v 14:38 | Jane
Na žádost jednoho z čtenářů překládám verzi těchto obrázků na nynější Toulavce, možná časem přibudou i Ti ostatní ;)
Noví ptačí toulavci doplnění ;)

Předchozí články:

Já mám a co Ty? VI - Větrní božští koně + další

15. prosince 2012 v 13:15 | Jane


Dorazila nová skupina božských koní (tedy respektive zatím jeden, ale časem asi nebude sám) Proto tu máte i jeho obrázek k volnému užití do prezentace, pokud se Vám jej podaří získat :) V čem spočívá jeho přínos pro vlastníka těžko říct, nejlépe se to pozná až jej někdo kromě opičáka bude vlastnit.
Pro rejpaly, to že se článek takto jmenuje, neznamená, že já všechny koně vlastním ;)


Předchozí články:

Prezentace k volnému užití 0.2

8. července 2012 v 13:47 | Jane
Původně jsem si říkala, že to přidám do předchozího článku, ale protože je jich plánováno o něco více, rozhodla jsem se dát je zvlášť, aby nezanikly. I tento článek bude pod odkazem v menu :)
Jsou k volnému užití všem, takže si nemusíte psát, můžu si ji vzít, ale stačí si obrázky jednouše zkopírovat. (klik pravým tlačítkem myši na obrázek a kliknout na otevřít obrázek, poté zkopírovat odkaz a vložit jej do příslušného okénka ve howrse prezentaci)
---
---

Já mám a co Ty? V - Falabelly

2. července 2012 v 18:29 | Jane
Tak když tu máme už téměř všechny tak nemůžu opomenout malé Falabelly. Co vím, jsou to jen hřebci (opravte mě, pokud se pletu), proto možná ta formulace někomu bude znít zvláštně. (Mě osobně slovo Falabella evokuje spíš něžnější pohlaví). Je jich 5 a každý se jmenuje Malý, akorát v jiném jazyce. Tedy...na mezinárodní verzi tomu tak je, u nás jsou dvě anglicky, ta jež je na mezinárodní verzi pojmenovaná rusky je u nás anglicky. Takže u nás jsou dvě anglické.

Předchozí články:

Modrý - Klein - Němčina
Zelený - Small - Angličtina (na mezinárodní verzi Малыш - Ruština)

Já mám a co Ty? IV - Sluneční soustava

9. května 2012 v 22:38 | Jane
Další druh božáků, tak nový článek, jak víte, budou to božáci tématicky pojatí jako planety Sluneční soustavy. U nás je zatím jen Saturn, ale zajisté brzo přijdou další. A časem se poté objeví i zde.

Actual - doplněn Slunce, Měsíc, Země

Předchozí články:
-

Avatary k volnému užití 0.1

1. května 2012 v 10:09 | Jane
Něco málo pro Vás, tentokráte avatary k volnému užití. Obrázky jsou použity a náleží Howrse.cz, úprava je má tvorba, proto na každém z nich je zkratka mé přezdívky. Časem snad přibudou i jiné. Snad se budou alespoň trochu líbit. Nic závratného to není.
Pozadí je průhledné proto když jej dáte jinam, bude vždy jiné.

Já mám a co Ty? III - Divocí koně

30. března 2012 v 12:55 | Jane
Tak jsem tu zase. Tentokráte s příspěvkem "na požádání" se skvělým nápadem, za nějž pisatelce děkuji. Ačkoliv jsou prozatím "divoši" jen tři, svým vzhledem sklízí úspěch. U mě byla například srdcová záležitost Misaki pony, díky svému původu. Nu a k jádru věci, chcete-li se v prezentaci "pochlubit", že některého máte nejen slovně, můžete k tomu využít níže uvedené ilustrace ;)
Časem jistě přibudou i Ti, co se teprve objeví.

21.11.2013 - přidáni noví

Předchozí:

Prezentace k volnému užití 0.1

6. března 2012 v 21:38 | Jane
Tak jsem se rozhodla Vám založit takové malé téma s prezentacemi. Zatím tu bude jen jednoduchá příkladová a až bude víc času přibudou sem další. Odkaz na tento článek bude uveden v menu. Jsou k volnému užití všem, takže si nemusíte psát, můžu si ji vzít, ale stačí si obrázky jednouše zkopírovat. (klik pravým tlačítkem myši na obrázek a kliknout na otevřít obrázek, poté zkopírovat odkaz a vložit jej do příslušného okénka ve howrse prezentaci)
---
---
---
---
---
---

---
---

Já mám a co Ty? II

4. února 2012 v 11:50 | Jane

Ahoj všichni,
tak tu máme konečně i další Božany! Ty z posledních co se na Howrse.cz objevili. Omlouvám se, že to tak trvalo a obecně, že tu toho teď moc nebylo, ale to víte...hold jsou i jiné povinnosti. Snad se líbí :) Tyto obrázky jsou k volnému užití do prezentací. Časem přibudou i další, až se objeví na našem českém serveru. Více v celém článku.

O Howrse, s Howrse, pro Howrse...

13. ledna 2012 v 13:43 | Jane
Trochu jsem přemýšlela (a světe div se, ani to nebolelo :D) a došla jsem k názoru, že když už tu vedeme seznam podvodníků co kolují na Howrse.cz, tak proč se nezapojit i trochu jinak. Vím, že blogů a jiných stránek o téhle hře jsou teď mraky. A rozhodně nečekám, že by se tohle místo stalo nejoblíbenějším, od toho jsou tu jiné, starší. Ale řekla jsem si, proč si o nic nenapsat? Tedy přesněji řečeno, proč nesepsat seznam hráčů, co mají také svoji stránku? :) Vím, znamenalo by to pro ně reklamu, i když jen malou. Ale co, každý má právo na to, aby si někdo přečetl co napsal a celkově ukázat své dílo :)
Mám jen jedno jediné pravidlo, nikoho sem nenapíšu, bez jeho svolení, což znamená, že chcete-li do tohoto článku uvést svůj blog/web/stránku, musíte napsat komentář a já ji přidám.
Komentáře budou moderované, čili se nebudou odkazy nijak opakovat.
Seznam dalších stránek o Howrse.cz, které určitě stojí za návštěvu:
howrse.cz
(c) howrse.cz

Já mám, a co Ty? I

24. listopadu 2011 v 21:09 | Jane
Další dárek pro Vás, návštěvníky našeho blogu! Tentokráte k užitku úplně všem. Týká se prozatím jen božských koní. Máte nějakého? Pak Vám samozřejmě gratulujeme a Vy sami jsi jako důkaz svého úspěchu můžete dát do své prezentace nebo kamkoliv jinam daný obrázek! :) Možná trochu potrhlý nápad, ale zase si říkám proč by ne :) Snad se budou líbit, ostatní najdete v celém článku.
10.12.2011 - dolněn Diamant, Grani
.
 
 

Reklama