Koutek umělců

Dubnoví umělci - vyhodnocení

6. června 2013 v 20:30 | Ditushe
Tak a přichází dlouho očekávané vyhodnocení koutku umělců na duben. Ano trvalo to měsíc a ano jsem si toho vědoma, ale rychlost mého PC a internetu je k nezaplacení :D
Myslím si, že konkurence byla vyrovnaná, někdo ale lepší někdo horší. Chtěli jste abych to udělala i podle svého úsudku a tak jsem taky udělala. Už od začátku jsem si stála za svým favoritem a doufala, že vyhraje i v hlasování a jak to dopadlo?

Dubnoví umělci

8. května 2013 v 9:35 | Ditushe
Tak a je tu první ukázka toho, jak jsou někteří hráči howrse šikovní a že není hra jediné na co myslí.
Ať už je jejich zručnost grafická, literární a nebo prostě krásně kreslí, dokáží z ní vytěžit to dobré.
Jen připomínám, že grafické i literární výtvory mají své autory a ti svá práva, takže je kopírujte se zdrojem, nepřetvářejte je, koukejte se, čtěte a inspirujte se.

PROSÍM O HLASOVÁNÍ DOLE V ANKETĚ - NEJLEPŠÍ DUBNOVÝ UMĚLEC

Zrození jednorožce (KU na duben 2013)

7. dubna 2013 v 10:49 | Ditushe
Ahoj milí čtenáři,
ráda bych Vám oznámila, že zahajuji 1. "kolo" (chcete-li) koutku umělců. Dubnové kolo má téma: ZROZENÍ JEDNOROŽCŮ.
POSÍLEJTE DO 27.4.2013
Rozklikni celý článek, pro více infa :)

Koutek umělců? :)

25. února 2013 v 21:06 | Jane
Má milá spoluadminka Ditushe přišla s jedním skvělým nápadem, který jak doufám, by se Vám mohl zamlouvat, protože je, jak jinak než pro Vás :)
Jedná se o to, že bychom pořádaly různé soutěže, kde by se vždy určilo nějaké téma a Vaším úkolem by bylo vytvořit na dané téma nějaký výtvor, ale aby to nebylo nějak diskriminující nebude se vždy jednat jen o grafiku jak tomu bývá zvykem, ale půjde i o články, příběhy, malované obrázky a jiné.
Zatím nevím, jak často by se tato soutěž konala, ale počítám, že pokud by byl dostatek času, tak by se to jednou měsíčně možná mohlo podařit, když ne, tak ne, však víte, jsme taky jen lidi. Ty nejlepší výtvory by samozřejmě byly zveřejněny zde na blogu a všichni soutěžící náležitě odměněni (ale berte v potaz to, že pokud se umístíte na 4.-10. místě nebude to odměna za 2 pasy ;) )

Tak tím bych prozatím představení tak nějak utnula a doufám, že až sputíme první soutěž, najde se alespoň pár z Vás co se zapojí :)
 
 

Reklama