Diskuse na téma...

Změny co nikdo nechce?

14. dubna 2014 v 18:40 | Jane
Hola hola,

docela dlouho tu bylo poměrně mrtvo, hned z několika důvodů, jsem taky jenom člověk, a moc nezvládám několik x věcí naráz. Zařadila jsem se do pracující třídy, takže oops, času moc není. Ale na Howrse jsem stále. I když jen rekreačně. Co říkáte na aktuální novinky ve změně plemen?
No nevím jak Vám, ale mě se nelíbí. Ani jedno z nich. Co je to popadlo? Kdo ví, dle mého jsou Ti koně opravdu nezvedení. Tinker byl z nich nejspíš nejpovedenější a co je z něj teď?
To jako co-že? Jestli tohle všechno byl pokus o realističtější koně, tak to pardon, ale měla jsem radši ty kreslené. A jestli ta jejich úprava vybavení koně dojde do stádia přehlídky koní, kdy to na nich bude takto vidět, tak to teda potěš... Ironicky řečeno, opravdu mě baví ta jejich anketa, co se občas objevuje na hlavní stránce s otázkami typu: "Jak jste spokojeni s vývojem hry?" A úplně nejvíc, u jedné otázky, jejíž přesné znění si teď nepamatuji, není žádná neutrální nebo vysloveně záporná odpověď :D Hlavně, že se ptají no...Co si o tom všem myslíte Vy?

Vaše názory jsou jako vždy vítané! ;)

A jedna pozitivní novinka zde na blogu, když bude chtít vrátí se k nám má milá Ditushe!

Howrse-games.blog...aneb POZOR!

23. listopadu 2013 v 14:48 | Jane
Tak jelikož osoba co zanechává komentář s odkazem na tyto stránky je vskutku neodbytná, rozhodla jsem se Vás varovat nejen komentářem v reakci na dotaz, ale rovnou celým článkem. Tedy alespoň Ty z Vás, co nevědí jak se k tomu postavit.
Takže lidi zlatí...tento odkaz je naprostý podvod, kterým se z Vás někdo sprostým způsobem snaží dostat Vaše heslo pod záminkou božského koně zdarma. Nejen, že na stránkách žádný jiný článek není, ale obrázek domnělé božské Kleopatry je vzat z normálních ilustrací koní, co posílají hráči. Takže nejen, že je autor stránek s prominutím idiot, ale navíc ještě zloděj.
Další věc, pokud si chcete ověřit, že Vám nelžu, stačí, když se pokusíte tento odkaz někomu na howrse poslat zprávou a naskočí Vám, že zpráva obsahuje odkaz na podvodné stránky! Tudíž i Owlient o nich ví a potvrzuje tak, že oni s tím nemají nic společného a je to hloupost na to vůbec reagovat!

Navíc, prosím uvědomte si, že Owlient Vám skrz Howrse "nejspíš" nikdy božského koně úplně zadarmo nedá!

Co je nového?

21. listopadu 2013 v 15:18 | Jane

Žertuju, samozřejmě...všichni víme, co si na nás opět vymysleli. Owlient totiž došel k závěru, že mít 3 různé platební metody je na jednu hru až moc...no, možná, ale bylo to tak od začátku a nikomu to nevadilo, nakonec..jsou odstupňované, takže v tom by problém taky nebyl, ale známe to. Takže v dohledné době nás "opustí" diamanty. Možnost získat je zůstane jen těm, co mají božské či divoké koně co je dávají. Fajn..prý tím stoupne jejich hodnota..no cože? Jak by mohla stoupnout, když ty koně stejně nejdou prodat?! 10 diamantů bude možnost vyměnit za 1 pas. Co se týče platebních možností, stále se vedou určité dohady, jak to ve finále bude. Jisté by mělo být, že z cílů a Rohů Hojnosti už diamanty nedostanete.
No a aby těch "novinek" nebylo málo. Objevil se další nový božan. Aeolus. Krásný na pohled, dle všeho poslední "větroň" a jak ho získáte? Tím se dostáváme k jádru věci. Opět podraz, stejně jako se Sluncem či Diamantem. Získáte ho pouze a jen tehdy, pokud máte všech předchozích 12 větrných božských koní. Dává Morfeovy paže, což je sice krásné, ale tak jako tak, dozvědět se to až po tom, co byli všichni na prodej je hnus. Sami by mohli avizovat předem, že se poslední z nich získá jen když máte všechny, ale to by nebyl Owlient. Teda, abych věci uvedla na pravou míru, já mám s bídou 3 a to jednoho jen díky kamarádce a nechtěla bych je ani všechny. Ale vím, že se vždy najdou tací, co by je všechny chtěli. Ty potom takováhle zpráva, či podpásovka moc nepotěší. Jak jste na tom Vy?

VIP a jiné rozmařilosti?

14. října 2013 v 22:34 | Jane
V posledních dnech hodně omílané téma. VIP účet, něco co je ještě zatím součástí jen beta verze, kam jsem sice byla pozvaná, ale čekám na druhou zprávu, ovšem ohlasy od lidí co znám, nejsou moc veselé. Tedy...všichni známe účet Pegasus, který tak úplně nenadržuje, prostě nabízí vylepšení vlastního účtu za 3 pasy měsíčně, což se ještě utáhnout dá, pokud chcete. Jsou tací, jako třeba já, kteří jej delší dobu používali a pak je to začlo nudit a prostě přestali. Ale jsou tací, co si ho drží, proč ne, je to věc názoru a hlavní výhodou, takovou nejvyužívanější jsou neomezené farmy pro Vaše koně a balíček kusů oblaků.
Ovšem, dozvěděla jsem se, že nyní už nejde koupit výše zmíněný balíček za Hermovu okřídlenou hůl. A proč proboha? Proč by neměl jít? Je levnější než Nyktin balíček a je snad naše věc na co ji použijeme, ani v popisu není žádné omezení. Někdo z týmu Owlientu asi opět upadl.
Souhlasím s názorem, jež byl již vysloven na fóru hráčem Stáj Ostrava. VIP účet je podraz, protože silně znevýhdňuje hráče, kteří si jej nekoupí. Správce se na fóru oháněl frázemi, že to má být odměna pro hráče, kteří si stěžují, že kvůli neustálým zlehčovacím úpravám je hra moc jednoduchá. (To by mě teda zajímalo, kdo to byl, když třeba takové zjednodušení odebráním kamarádů a změnou hříběcích her, bylo v podstatě o ničem a k ničemu). Že je VIP účet jen pro hráče, co do hry investují? No samozřejmě, protože jinak by to nedávalo smysl. 10 pasů na měsíc? Děláte si legraci? Kdyby to bylo na dva měsíce, možná by nad tím klasický hráč uvažoval, ale takhle...Nechci nijak pomlouvat ty, co do hry investují peníze, sama jsem si pár pasů koupila, ale spíše poukazuji na fakt, že pokud takhle Owlient bude pokračovat, tak si myslím, že si je spíše lidi přestanou kupovat, místo aby jich kupovali víc. Přeci jen 250,- měsíčně je dost když si k tomu připočteme případné další koupě je to víc než dost. kJestli chtějí oddělit elitní hráče od těch, co hrají, protože je hra baví a neženou se za žebříčkem, tak tímhle krokem se jim to dokonale podaří. Zvýhodněné poměry narození jednorožce, dřívější 100 BLUP koně...tedy už teď chovy jedou šílenou rychlostí (zvlášť u nových plemen, u stálých už to nejde tak závratně) a takhle to bude tedy dvojnásobný nářez. Nedivila bych se, kdyby se pak cena odrazila i v prodávaných koních na Grand Prix, ale to je zas jiná kapitola.

Vaše názory na tuto novinku?

Komunita, nebo snad něco jiného?

24. září 2013 v 18:28 | Aωιeηηα
Ahoj :)
Znovu se omlouvám, že jsem zde nic nepřidávala. Asi to bude znít jako výmluva, ale nešel mi počítač. :)

Pokud jste dobře pochopili název článku, jistě víte že se zde budu vyjadřovat ke komunitě na Howrse.
Mnozí z vás si všimli, jak komunita Howrse klesla.. A o dost!
Kdo za to může? Howrse, či někdo jiný? Ne. Můžou za to hráči.
Hráčům se věčně něco nelíbí, stěžují si... Smekám nad výjimkami!

Vždy když si otevřu fórum, je tam alespoň jedno téma které nemá vůbec význam..
A zbytek tvoří spíše taková témata, která byla zodpovězena milionkrát.
Většinou to jsou otázky ohledně ufa, božských koní a podobných věcí, které najdete v historii.
Je to lenost hráčů, místo toho aby hledali a nespamovali tím fórum, musí se ještě jednou zeptat!

Jaký máte názor na komunitu vy? Zanechte svůj názor v komentářích!

Novinky

27. dubna 2013 v 14:36 | Ditushe
Ahojky. Dnes Vám nepíši jen kvůli novinkám na howrse, ale přesto bych se chtěla zeptat, co vy na ně? :)

Umění?

5. března 2013 v 9:36 | Jane
Další diskusní téma, propírané všude možně. A jelikož jsem do něj zatažena i já a ještě mě budou obviňovat, tak mi to jednoduše nedá a taky se svou cestou, dá se říci vypíšu. Reakce klidně uvítám, koneckonců jsme jen lidi a nebudu tu vztekle kopat nožičkama jak je to nefér, na to už jsem celkem stará. A když dovolíte jmenovat nebudu, ráda bych se držela v mezích slušnosti. Kdo ví, tak ví a kdo ne, tak ne.
Víte, to že někdo tvrdí, že použití obrázku, bez uvedení autora je autorská krádež to chápu, v době, kdy jsem první obrázek pro chovatelskou skupinu, jsem měla obrázky od členů, ale bez zdroje, udělala jsem prostě to, co po mě chtěli. Pak se po dlouhé době objeví někdo kdo si zjevně myslí, že grafiku umí nejlíp či mnohem, nebo možná spíš, že z toho pro autora plyne nějaký bonus a bude do toho rýpat. Tak Vás ujišťuji, že neplyne. Udělala jsem to jenom proto, že jsem byla požádána a nic jsem za to nechtěla, ani po X-té úpravě, i když jsem o tom žertovala. Vždyť je to jen obrázek proboha.
Jelikož jsem uznala autorská práva, tak jsem byla požádána abych to předělala. Dobře proč ne, chvíli času ještě mám, než mi skončí praxe, pak už to bude díky škole jedno s druhým. Popravdě myslela jsem, že inspirace fotkou ještě povolená je, ale podle některých zjevně ne. Tak ať. Ovšem ohánět se tím, že všechny okolo budu nahlašovat, ať už proto, že se mi autorova ilustrace nelíbí, (vzhledem k tomu, že do hlasování prošla, tak tam nejspíš být může, no ne?) nebo proto, že má uživatel v prezentaci něco kde není autor (což řekněme si upřímně je tak 85% hráčů), to mi s prominutím příjde vážně ubohé. Nebo se ohánět tím, jak dlouho jsem daný obrázek dělala? Co je komu po tom? Jsou hráči co dělají úžasné ilustrace i měsíce a nikde se tím nechlubí. Já netvrdím, že to umím světoborně (taky mi to trvá hodiny i dny) a upřímně, mě těší, pokud se můj výtvor, ať už jakýkoliv někomu líbí a to je podle mého odměna, kterou by to dle mého autorovi mělo hlavně přinést.
Poslední pomyslnou kapkou pro mě, a impulzem k napsání tohohle článku, byl fakt, že si někteří asi myslí, že jiní mají výsostné právo ostatní kontrolovat (a tím teď nemyslím moderátory, ale normální hráče). To jako co prosím? Jak vidno společnost na Howrse začíná být mnohem horší, než bývala a zapojovat se do ní už fakt nehodlám, jsem ráda za tu hrstku normálních hráčů, co tam znám a tím končím.
Toto lze brát jako prohlášení, pokud sami chcete, ale upřímně říkám, že už žádné skupině obrázek kreslit nebudu.

Novinky, no vážně?

19. února 2013 v 11:40 | Jane
Další novinky jsou na skladě, to už víme všichni. Jaké jsou tentokráte? Popravdě první moje myšlenka po přihlášení byla, proč z toho proboha dělají hru (s prominutím) "pro slepý"? Dobrá no, asi to vypadá lépe, když jsou pasy a equus napsané tak velkými číslicemi, i když je to pitomost. Tlačítka akcí...je to podpás, protože tím akorát zaniká čas koně v těch všech obřích tlačítkách a velice snadno se Vám stane, že jde kůň spát déle než by měl, pokud si nedáte pozor.
Další kapitolou je spánek koně, ano vyzkoušela jsem si Howrse Cup a nijak mi nevyhovoval, k čemu taky, narvat x pasů aby byl člověk dobrý a v dobrém týmu, to se fakt nevyplatí, navíc nehodlám rvát pasy ani do normální verze, takže tohle spánkové plus či mínus je akorát tak k ničemu, myslí si snad, že tady budu ponocovat jen proto, abych se o koně postarala? Když čas vychází pořád na 4 ráno?Pfff..to ani náhodou. To, že hříbata jsou neuložená ke spánku i když byla? Nebo podraz s divokými koňmi, jak je asi člověk den před změnou měl dát spát? Takže tak jako tak buď jste čekali do dalšího dne, nebo věnovali růsťák. Protože dávat koni Hypnovu přikrývku se sakra nevyplatilo.
Jediným ocenitelným plusem celé téhle frašky je vyhledávání v prodejích a v jezdeckých centrech. Myslíte si, že jsme zapomněla na nové zobrazení Heliova paprsku a zlatého jablka? No ani ne, ale víte, popravdě, to, že na krajině vidíte koně už rovnou se zbarvením, není zrovna zázrak hodný honosného obdivu.
Další vymyšlenou blbostí je, že už se při hlasování nemůžete blíže podívat na ilutrace, které jsou v hlasování, vidíte jen miniatury, které ztrácí smysl pro detail ilutrací.


Jakou další pitomost si asi vymyslí příště?
Vaše názory?

Polovičaté informace

6. ledna 2013 v 10:57 | Jane
Po dlouhé dlouhé době další diskusní článeček. Na jeho napsání mě přivedla informace ohledně nového božského koně. A popravdě, ty otazníky co u každého z nich jsou, jsou tak zavádějící, až už hráče ani nebaví je číst. Typickým příkladem byli divoši:
-
"Divocí koně jsou velice vzácní a musí být nejprve zkroceni, než je budete moci trénovat.To může být vcelku zdlouhavý a náročný proces, ale vyplatí se, neboť Vás poté odmění spoustou diamantů, dokud jim nebude 80 let!"
-
No to promiňte, ale to je tak těžký napsat, že každý rok do svých 80 dá 1 diamant? Každý z hráčů si pod pojmem spoustu tu spoustu představoval poněkud jinak. Když se zjistil skutečný význam, byla spousta lidí znechucená, s nimi i já. Jediný divoch, kterého jsem od té doby chtěla byl Misaki a to ze zcela jiných důvodů. Jinak se Vám takový kůň ani nevyplatí, už z toho faktu, že abyste ho získali, musíte do něj vrazit několik pasů (co si budeme povídat, teď už bez pasů či stovek diamantů koně ze soutěže nedostanete), pak několik set tisíc za zkrocení a sakra dlouho si počkat na svou odměnu, která není nijak valná.
-
Dalším tikem byla Sluneční soustava...to bylo tak těžké, když "nastoupili napsat, že pokud budete mít všechny získáte Slunce? No ano, dobře, jednalo se o marketingový tah, ale i ten byl vnímán ve valné většině jako podraz. Už jen způsob jakým to bylo uvedeno do oběhu.
-
A horkou novinkou jsou samozřejmě větrní koně. Dá se očekávat, že i u nich bude odměna budete-li mít všechny? Možné to je, ale také to není nijak jisté. Jejich popis jako takový je taky silně zavádějící a popravdě jen těžko si dovedeme představit co to vlastně znamená:
-
"Pokud bude Eurus mladší než 3100 let a zároveň dosáhne jeho větrná síla úrovně 100 %, bude umět rozpoutat bouři, která za sebou zanechá výjimečné dárky!

Směr větru určuje dovednosti a body větrné síly, které Eurus získá během vyjížďky a také dárky, které přinese bouře. Když vítr ukazuje daný směr, může Eurus tento den vyhrát dovednostní bonus nebo malus."

-
Věkové omezení, to si to máme vyložit tak, že bouři kůň rozpoutá jen jednou? Ne nikoliv, rozpoutá ji víckrát. Ale to už tam psané není. Výjmečné dárky, jsou prý dárky, jaké přináší Duch ze začarované dýně (nejcenější věc co jsem od něj dostala byl Proutek plodnosti) a to se jako má za ty pasy co do toho hráči dali vyplatit? Stejně jako není nikde napsané, že jakmile stisknete tlačítko "Rozpoutat bouři" už se o koně nemůžete nijak postarat a ani nevíte zda tím ohrozíte jeho zdraví či nikoliv, protože tato jeho činnost skončí až další den.
-
Čili asi tak, to je opravdu tak těžké napsat to narovinu, jako to bylo u diamantových koní?
Vaše názory? Vyhovuje Vám to?

Vylepšení..?

30. října 2012 v 20:46 | Jane
Vedení Owlientu už asi moc neví co roupama vymyslet. Nepříjde Vám to tak někdy? Máme tu další malou várku vylepšení. Tentokráte to odnesli hlavně jednorožci a hříbata, co Vy, vítáte tyto změny?
Já popravdě nevím jak se k tomu stavit, ono je to fajn oproti těm co mají malou rezervu (teď myslím platba za veterináře) ale jako takové se těm co mají víc chovy docela prodraží a těžko říct, ono nejen, že u vysoké genetiky je to tak, že se zvedá o 0.01 ale ještě vás za to budou ždímat, ono se řekne, no jo pár tisíc mě nezabije, ale když se to nasčítá je to jen za týden docela suma. A to nemluvě o připouštění rožců.
Ohledně vyhledávání...to nepovažuji za nějak hrozná krok, tedy sama zbarvení kupuji spíše podle toho, jak se mi líbí, ale třeba to také někdy využiji, ale spíš bych uvítala, kdyby zůstala možnost vyhledávání podle zvířecích kamarádů, ono pokud chcete nějakého je to docela problém najít. Ale co už...
Jaké jsou Vaše názory?

Bonusy koně a Falabella

15. září 2012 v 16:39 | Jane
Po dlouhé době další diskusní téma, které už mi v hlavě leželo už delší dobu. A to bonusy koně. Nutno říct, že nemyslím bonusy trvalé, ale bonusy získatelné navíc. Jak možná víte, už jenom taková tuba maziva dělá divy a o Falabelle ani nemluvě. Bohužel i tenhle okruh je plný drobných podrazů, na které hráči sami přicházejí postupně. Tímto také děkuji hráčům, kteří mě o tom informují. Je celkem jasné, že takové zjištění nikoho nepotěší.
Základním kamenem úrazu je samotná krátkodobost bonusů. Pokud se nepletu je tuba spolu s Falabellou pouze na 4 dny. Což vzhledem k tomu, že samotné Grand Prix trvá 5 dnů je skoro provokace. Ano tuba se hledá ještě poměrně snadno, o něco lépe s Croesovou štěstěnou. Na Falabellu toto tvrzení ovšem neplatí. Tedy pokud jich nemáte několik. Její hledání Vám může zabrat i několik let koně.
Nedávnou informací ohledně Falabelly je i fakt, že záleží na tom, v které soutěži ji naleznete. Bonusy jsou totiž odlišné podle typu soutěže, jiné z drezury, jiné z klusu apod. Bohužel jak již bylo řečeno i tyhle bonusy hrají velkou roli. O bonusech JC a bonusech do GP ani nemluvě. Pokud máte pořádného manakaného šampiona, tak se Vám bohužel bez těchto bonusů neumístí tak vysoko, jak by mohl.

Co si o tom myslíte Vy? Máte všechny bonusy? "Sbíráte je"?

Účet Pegasus

3. září 2012 v 20:05 | Ditushe
Zdravím a vítám všechny návštěvníky. Jakožto hrdá majitelka Pegasus účtu jsem se rozhodla, že zabrousím do nových vod a sice recenzí a diskuzí. Tuhle jsme z Jane trošku fantazírovaly, co psát na web a měla skvělý nápad, napsat recezi. Já jí spojím s diskuzí a těším se na Vaše ohlasy! :) Dnes se budu věnovat účtu pegasus, který má mnohé výhody, ale někdo ho naopak považuje za zbytečnost. V celém článku si můžete přečíst celou recenzi a také diskutovat. Pro lepší vytvoření Vašeho názoru, zkrátka, abyste věděli, jask se k tomu staví ostatní hráči jsem rozeslala pár anket.. :) Snad Ti, co doteď byli mimo mísu konečně utvrdí svůj názor a pevně se rozhodnou.

Kamarád, taky rád

4. července 2012 v 13:23 | Jane
Další novinka. Zvířecí kamarádi se ruší. Respektive budou se rušit. Je to novinka, která jak vidno vyvolává možná ještě řadu otazníků. A to zrušení zvířecích kamarádů. Uznávám, že fakt, že je hra čím dál složitější (vzhledem k mladším hráčům) platí. A tento krok o pokus o usnadnění oceňuji. Zvířecí kamarády jsem brala jako nutnost do chovu koní pro zlepšení genetického potenciálu a zdroj růstových bodů :D. To už ovšem platit nebude, jediné co zůstane je drezurní bonus u šampionů do Grand Prix. Koně, kteří už mazlíčka mají, tak těm zůstane. V budoucnu proběhne akce, při které kamarády, které máte v inventáři budete posílat na výpravy (jako byla výprava na Severní pól po Vánočních kartách) a budete moct získat dárky. Po 25 výpravách dostanete "velký dárek", musíte se ovšem nechat překvapit co to bude. Genetický potenciál, který kamarádi navýšovali (při správném dodržení hříběcích her se prý bude načítat hříběti už při narození. Co vše tato novinka sebou přinese?
  • Zrušení hříběcích her - zjednodušení pro nováčky a malé i ostatní hráče
  • Zlevnění balíčku Harmonie na 2 pasy
  • Nelze dál získávat růstové body a equus s hraním
Toť zatím asi vše.
Co Vy, vítáte tuto změnu?

Kvalitní chov?

24. června 2012 v 11:27 | Jane
Uznávám, že nad tímhle článkem jsem dlouho váhala. Je možné, že se na mě spustí vlna kritiky, ale prostě mi to nedá. Jak víte je na serveru hodně lidí, co se věnují opravdu kvalitním chovům, ale některé jak vidno na tom pouze rejžují, což mě osobně docela dost zklamalo.
O čem je řeč? Abych to uvedla na pravou míru, včera jsem si koupila valacha z nejlepšího chovu mustangů, který byl pojmenován NA GRAND PRIX!! Měl vysoké GP, očividně i slzy, ale jaké bylo zklamání, když zjistíte, že valach neměl základ, tedy hříběcí hry? To jako promiňte, ale jeden by očekával, že někdo, kdo se věnuje kvalitnímu chovu tohle bude ovládat. Nebudu jmenovat o koho přesně jde, možná někteří vědí, možná ne, ať si každý udělá názor sám. Sama jsem se věnovala donedávna chovu kvalitních a nejlepších American Paint Horse na Howrse.cz a něco takového bych si ani nedovolila. Myslím, že ani ostatní chovy by si něco takového nedovolili a sama uznávám, že po téhle "reklamě" si už z tohoto chovu mustanga nejspíš nekoupím. Ano, je to moje nepozornost a moje chyba, prostě jsem čekala od nejlepšího chovu kvalitu a ne něco takového. Mrzí mě to už jen kvůli tomuto plemenu a lidem z chovu, kteří mu věnují lepší péči.

Jaký máte na danou věc názor Vy? Bylo by Vám to jedno?
Důvod tohoto článku je prostý, chtěla bych jen varovat ostatní hráče, aby si dali pozor na to, co jsem já přehlédla díky své naivitě a nepozornosti.

Kartičky...

25. května 2012 v 20:32 | Jane
Tak jak víme jsou opět karty k mání na Černém trhu. Jak jinak, vzhledem k nízkému počtu karet nastřádaných za den se pasová akce dala jen čekat a taky očekávaná byla. Chce se někdo pochlubit kolik diamantových karet získal, či naopak si postěžovat na klasický howrsácký systém? Pak směle do komentářů! :) Z mé strany by to byly spíše stížnosti, ale jaké, to už bych dál nerozebírala, každý máme na dané věci svůj názor, jaký je ten Váš?
(c) Howrse.cz
 
 

Reklama
Reklama