Květen 2014

Oslavujeme? :D Božáci ročních období

10. května 2014 v 12:20 | Jane |  Svět Howrse
Tak tu máme první oslavu. A? No popravdě nevím. 10 losů do loterie nasbíraných za podkovy není, nebo se dost dobře schovalo. Ale néé kecám, to je jen příprava Howrse, která zas zaspala, takže je dostaneme později! xD takže opět nic nového. Loterie udělaná graficky jinak je pořád o tom samém. Tedy víte, co asi nevíc pobaví? Že prohlašují, že nechtějí aby se vysloužilí hráči při akcích nudili, protože se opakují. A tohle je co? Sběr podkov - oslava - sběr podkov - oslava, tak kruci, si říkám, že mi asi něco uniklo :D
Ale tak aby to o něčem bylo, tak tu máte Jaro - Léto - Podzim - Zimu! :D
(Dle mého z toho nejlíp asi vyšel podzim a jaro poté léto a pak zima xD)

Výzvobraní poprvé

7. května 2014 v 17:55 | Jane |  Svět Howrse
Tak jsem tu zase s malou vsuvkou, nebo komentářem k nastalé situaci? možná obojí, kdo ví. Jak víme, vedení Owlientu zavedlo poněkud rozsáhlou změnu. Boj komunit, či jak to nazvat. Každopádně...má to nejspíš i své plusy a mínusy, ovšem někdy náš překladatelský tým dost brutálně kulhá, to ani nejde říct, že by pokulhával. Až se dopilují tyhle nedokonalosti, bude alespoň jednodušší fungovat tak, aby vše šlo hladce.
Tudíž...pojem Velká výzva. Není ve finále nic moc velkého. Nebudou žádné odlišné akce, ale pořád jedno a totéž na jedno brdo jen s jinou "odměnou". Musí se nasbírat určitý počet podkov, které lze sbírat hned několika způsoby:
  • Plnění cílů
Asi druhá nejjednodušší část hned po registraci do Grand Prix (za předpokladu, že máte vstupenku samozřejmě). Ovšem zde je onen překladatelský kámen úrazu. Já sama jsem měla už 2 cíle, které se mi nedařilo plnit hned protože nebylo dostatečně patrné o co vlastně má jít. (A ne, pojem Připouštění, Vám fakt nenapoví co je tím míněno - zde to bylo připustit klisnu). Úkolů je na den vždy 6 s různým počtem podkov, nejspíš podle náročnosti. Když budete mít štěstí, můžete jeden z cílů zaplatit 10.000equus, nebo splnit shlédnutím videa.
  • Registrace koní do Grand Prix
Jak již bylo zmíněno, nejjednodušší způsob jak si "denně" nahrabat nějakou tu podkovu (denně - mimo víkend, kdy soutěž neprobíhá). Mě osobně to "donutilo" znovu posílat své vysloužilé šampiony do bitev. Vím, že nevyhrají, o to se ani nesnažím, jen plní cíl. Takže, pokud máte vstupenku na Grand Prix plus nejlépe ještě bonus Síla Tajfunu a hlavně nejste tak sklerotičtí jako já, tak máte denně jistých 8 podkov minimálně, samozřejmě, že elitní koně získají víc. V podstatě bez práce.
  • Soutěže
Naprostá pitomost. To mi promiňte, ale na to se nic jiného říct nedá. Vzhledem k tomu, že těch soutěží je po čertech málo a ne každý je ochoten a schopen u hry vysedávat celý den a naslepo pátrat po těchto soutěžích, tak mi to příjde naprosto nedomyšlené. Ptáte se co bych chtěla, aby byly dostupné všem? Nu a proč ne? Je to hra tak co, já být nováček, tak mě tohle naprosto znechutí v tom vůbec hrát dál. (Když opomenu fakt, že mě to znechutilo jako 3-letou hráčku, to to utíká co?)
  • UFO
Tak nějak bych řekla, že marťany asi moc nebaví tahat sebou podkovy. Nebo snad jednu, nevím, za celou dobu konání jsem žádné nepotkala a vím jen o jedné kamarádce, která ano. Klasická koňská UFA létají spokojeně dál, tak třeba jednou i mě sejme nějakej ten marťan podkovou po palici.
Toť asi k celkovému sběru. Samozřejmě kdo je aktivnější má víc výhod. To by nebylo ono, kdyby to tak nebylo. Pravděpodobné je, že po spuštění oslav nás čeká pro mě ta nejnudnější část a to loterie. No jo, tak si hold nasyslíme nejspíš nějaká ta jablka, abychom je mohli házet jeden na druhého. Co se bude dít víc zatím nevím a uznám že jsem po tom vysloveně nepátrala. Pro nejaktivnějšího sběratele je odměnou i nový božan, kterým je Jaro, tenhle sběratel podkov jej dostane za projevenou námahu. Dále ho dostane ten co sebere poslední podkovu a ostatní musejí doufat v loterii nebo dotovat Howrse svými pasy. Nevím, osobně bych neřekla, že je tohle krok k lepšímu, každý se v každé akci mohl rozhodnout zda toho či onoho božského koně chce a bude do toho investovat svůj čas a případně peníze, teď? Už mi tahle myšlenka tak nějak chybí, je to buď si doufej, nebo nasol pasy. Což je...co si budem snad větší nuda, než akce co se v určitých intervalech opakovaly.
Vaše názory? "Roznesete mě na kopytech?" Směle do toho! ;)