Únor 2014

Něco málo o chystaných novinkách

18. února 2014 v 16:40 | Sabeth
Jak napovídá nadpis, bude se tento článek týkat hlavně změn, chystaných novinek a vylepšení.

No, první změny se týkají tak všeho.

- Všichni speciální koně se stanou božskými - to je dobré, bude to přehlednější.

- Novou šablonu pro Héliuv paprsek je nyní možné najít na stránce Černé perly - fajn, ale já do KP nekreslím, tudíž je mi to celkem na nic...

- Pokud do dané soutěže registrujete již 2 koně, nebude se již zobrazovat, jestli do ní budete chtít registrovat dalšího svého koně - taky celkem dobré, ale je to nevýhodné třeba pro začínající jezdecká centra.

- Pokud jste přihlásili 1 božana do soutěže, jestli chcete přihlásit dalšího do stejné disciplíny, nebude se již tato soutěž zobrazovat - velmi podobné jako předchozí novinka.

- VIP hráči mohou nyní použít zjednodušené přihlašování do soutěží i pro božské koně - VIP nemám a nikdy mít nebudu.

A tyto novinky jsou okopírované přímo z Howrse, od Truckerky.1/ Vyjižďky:
- budou mnohem přehlednější (nebude třeba se orientovat mezi 7 druhy vyjížděk)
- stále bude možné uskutečnit krátké vyjížďky (30 min)

2/ Lekce
- lekce nebudou přímo nahrazeny misemi, pouze bude větší možnost výběru (lekce by měly zůstat jako základní mise)
- BLUPování nezabere více času
- získání více dárků může zabrat více času

3/ Rovnováha mezi JC
- snažíme se najít rovnováhu ve hře, aby neexistoval jen jeden typ nejlepšího JC, ale aby se každé JC mohlo stát nejlepším
- rovněž tak se snažíme vybalancovat soutěže, aby nikdo nebyl znevýhodněn
- hledáme možnosti, jak udělat hru spravedlivou i pro hráče bez JC

4/ Změny neproběhnou najednou
- jedná se o velké změny ve hře a můžeme Vás ujistit, že neproběhnou najednou. Do hry je budeme zavádět postupně a budeme Vás o změnách předem informovat na blogu


5/ Sloučení rezervy Equus
- nemělo by nikterak ovlivnit kupní sílu hráče
- bude mnohem výhodnější, neboť budete moci použít Vámi vyprodukované věci - např. tuříny, vybavení atd. Nebudete již tyto věci muset prodávat a znovu nakupovat.
- větší svoboda - lze např. využít Equus z prodeje koní atd.
- je možné, že zavedeme limit pro nákup pasu z rezervy, takže částka nebude devastující.

---.---,---.-----
Článek z blogu:

Možná si vzpomínáte, že před několika měsíci jsme se vás ptali, jaké nové funkce byste chtěli u jezdeckých center.
Naším plánem je osvěžit tuto část hry. Ve skutečnosti jsme dosud žádné nové funkce nepřidávali. Ale ty jsou nyní potřeba! Takže je zde několik nových funkcí, které chceme během několika měsíců spustit.

Úprava stránek jezdeckého centra
Mnozí z vás žádali, abychom přezkoumali rozhraní některých stránek jezdeckého centra, jako jsou stránky správy boxů nebo správy luk. Po této úpravě budou mnohem praktičtější.

Zrušení pracovních míst
Najímání zaměstnanců pro jezdecká centra může být pro některé z vás obtížný úkol. Je mnohem více nabídek práce než hráčů, kteří práci hledají. Zaměstnanci, zejména dočasní, mohou být také velmi drazí pro začínající centra, která nemají velké úrodné louky pro pěstování plodin. Navíc mít práci není pro hráče příliš finančně zajímavé. Vyděláte si více Equus díky svým koním než díky zaměstnání. Takže jsme se rozhodli zaměstnání odstranit. Nicméně jezdecká centra budou mít i nadále možnost nabízet bonus v podobě podkov, sedel nebo uzdeček pro ustájené koně. A to buď jejich nákupem, nebo výrobou, a následnou instalací do boxu, stejně jako se používají sprchy.

Pláž, les a hory
Dále přidáme umístění jezdeckých center. To znamená, že budete moci centrum umístit v blízkosti lesa, pláže nebo dokonce i do hor. Přítomnost těchto míst nám umožní zlepšení vyjížděk, které jsou pro vás velmi únavné. Budou k dispozici již jen pouze 3 typy vyjížděk namísto současných 7. Ano, nebudete muset dělat mnoho krátkých vyjížděk pro zlepšení rychlosti koně. Jedna dlouhá vyjížďka za den bude stačit. A díky lesům budeme moci do hry zavést i tažné koně, aby z nich vytahali dřevo. Víme, že se právě na tažné koně dlouho ptáte.

Nový ekonomický systém
Lesy a hory nabízejí také další benefity. Poskytnou vám suroviny k tomu, abyste si sami vyrobili výrobky, místo abyste si je kupovali. Například budete vytahovat se svými koni dřevo z lesa a díky němu budete produkovat piliny pro podestýlku nebo boxy.
Ve skutečnosti všechny položky, které jsou nyní k dispozici v obchodu, budou vyráběny pouze hráči. Cena těchto položek pak bude závislá na množství nabídky a poptávky. Takže celý tento systém bude zcela nezávislý na nás. K dispozici bude tedy více interakce mezi hráči. To tuto hru udělá více strategickou.
Aby bylo možno tento systém nastartovat, bude nutné realizovat určité změny položek, které jsou momentálně na trhu. Například bude odstraněn ječmen. Naopak bude přidáno dřevo, jak jsem říkala výše. Ale více informací o všech položkách a výrobě produktů Vám přineseme v příštím příspěvku na blogu.

Sloučení rezerv
Protože některé položky nebo výrobky budou moci být použity pro jezdecké centrum i pro samotného chovatele, rozhodli jsme se pro spojení inventáře a rezervy Equus chovatele a jezdeckého centra. Díky tomu už nebudete muset kupovat některé položky na jedné straně a prodávat na druhé. Například pro výrobu hnoje pro plodiny budete moci využít trus od Vašich koní.

Více interakce jezdeckého centra pro akce s koňmi
Chceme také, aby se jezdecké centrum stalo důležitější součástí hry. Takže jsme se rozhodli pro jejich větší propojení s akcemi pro koně.
Nejlepší jezdecká centra umožní Vaším koním získat více energie a morálky při krmení, napájení a hřebelcování. Nebo vám jejich umístění umožní rychlejší vyjížďky.
Také jsme přemýšleli o sloučení krmení a luk, protože obě akce mají za účel nakrmit koně.
Jezdecké lekce pak budou nahrazeny různými misemi, které budou jezdecká centra nabízet ustájeným koním. Odměnou z misí pak mohou být, v závislosti na vybrané misi, například Equus, dřevo, dárky, nebo jiné odměny. Samozřejmě i nadále budou mise zvyšovat dvě geneticky nejlepší dovednosti, stejně jak je to u lekcí nyní.
Více informací o této změně vám přineseme v dalších příspěvku blogu. Takže blog sledujte!

Více předmětů na Tajném trhu
Se všemi těmito novými funkcemi budeme moci přidat další předměty na trh. A dost možná některé zavedeme jako odměnu do dalších akcí.


VIP výhody
Se zavedením VIP účtu jsme nezavedli žádné výhody pro jezdecká centra. To proto, že jsme vám nechtěli nabízet výhody, které budou po úpravách jezdeckého centra již zastaralé nebo neplatné. Pokud budou všechny naše zamýšlené změny zaimplementované, slibujeme, že přidáme i výhody pro VIP účty.


Tak, to jsou všechny novinky!

Howrse ale i tak dlouho slibuje nový vzhled koní, snad dorazí.

Tak zase něco málo

11. února 2014 v 14:48 | Jane |  Svět Howrse
Ahoj všem,

ano vím, usíná to tu, ale nějak mám pocit, že postrádá smysl psát pořád o tom samém dokola, protože nic nového se na Howrse neděje.

Takže je dost dobře možné, že to teď bude takhle, jeden dva články za čas. Jsem na to tu sama, protože spoluadminka nejspíš hru už moc nehraje, co si budeme, ani u mě to není moc valné. Proto jsem se rozhodla, že pokud se objeví někdo, kdo by měl VÁŽNÝ zájem tento blog dále provozovat může mi napsat soukromou zprávu a můžeme se dohodnout za co (na Howrse/případně cenného z CS.com) Vám přenechám údaje k blogu a k e-mailu jež k němu náleží. Jen prosím počítejte s tím, že je v tom hodně mé práce a času a ráda bych, kdyby jste to brali v potaz

Další akcí bude nejspíš Loterie, opět, kde hlavní odměnou bude pokladnice a bude k dispozici hned několik dalších divochů.

Díky!