Listopad 2013

Vánoce s My & Howrse!

30. listopadu 2013 v 21:42 | Jane |  Zábavné akce

Mám tu pro Vás opět "soutěž" o spoustu krásných a zajímavých cen. Více informací v celém článku!

Howrse-games.blog...aneb POZOR!

23. listopadu 2013 v 14:48 | Jane |  Diskuse na téma...
Tak jelikož osoba co zanechává komentář s odkazem na tyto stránky je vskutku neodbytná, rozhodla jsem se Vás varovat nejen komentářem v reakci na dotaz, ale rovnou celým článkem. Tedy alespoň Ty z Vás, co nevědí jak se k tomu postavit.
Takže lidi zlatí...tento odkaz je naprostý podvod, kterým se z Vás někdo sprostým způsobem snaží dostat Vaše heslo pod záminkou božského koně zdarma. Nejen, že na stránkách žádný jiný článek není, ale obrázek domnělé božské Kleopatry je vzat z normálních ilustrací koní, co posílají hráči. Takže nejen, že je autor stránek s prominutím idiot, ale navíc ještě zloděj.
Další věc, pokud si chcete ověřit, že Vám nelžu, stačí, když se pokusíte tento odkaz někomu na howrse poslat zprávou a naskočí Vám, že zpráva obsahuje odkaz na podvodné stránky! Tudíž i Owlient o nich ví a potvrzuje tak, že oni s tím nemají nic společného a je to hloupost na to vůbec reagovat!

Navíc, prosím uvědomte si, že Owlient Vám skrz Howrse "nejspíš" nikdy božského koně úplně zadarmo nedá!


Co je nového?

21. listopadu 2013 v 15:18 | Jane |  Diskuse na téma...

Žertuju, samozřejmě...všichni víme, co si na nás opět vymysleli. Owlient totiž došel k závěru, že mít 3 různé platební metody je na jednu hru až moc...no, možná, ale bylo to tak od začátku a nikomu to nevadilo, nakonec..jsou odstupňované, takže v tom by problém taky nebyl, ale známe to. Takže v dohledné době nás "opustí" diamanty. Možnost získat je zůstane jen těm, co mají božské či divoké koně co je dávají. Fajn..prý tím stoupne jejich hodnota..no cože? Jak by mohla stoupnout, když ty koně stejně nejdou prodat?! 10 diamantů bude možnost vyměnit za 1 pas. Co se týče platebních možností, stále se vedou určité dohady, jak to ve finále bude. Jisté by mělo být, že z cílů a Rohů Hojnosti už diamanty nedostanete.
No a aby těch "novinek" nebylo málo. Objevil se další nový božan. Aeolus. Krásný na pohled, dle všeho poslední "větroň" a jak ho získáte? Tím se dostáváme k jádru věci. Opět podraz, stejně jako se Sluncem či Diamantem. Získáte ho pouze a jen tehdy, pokud máte všech předchozích 12 větrných božských koní. Dává Morfeovy paže, což je sice krásné, ale tak jako tak, dozvědět se to až po tom, co byli všichni na prodej je hnus. Sami by mohli avizovat předem, že se poslední z nich získá jen když máte všechny, ale to by nebyl Owlient. Teda, abych věci uvedla na pravou míru, já mám s bídou 3 a to jednoho jen díky kamarádce a nechtěla bych je ani všechny. Ale vím, že se vždy najdou tací, co by je všechny chtěli. Ty potom takováhle zpráva, či podpásovka moc nepotěší. Jak jste na tom Vy?

Cestujme v čase!

21. listopadu 2013 v 12:24 | Jane
Ano, uznávám, že poslední dobou moc nestíhám...pardon všem, hold realita má navrch a tak to bude vždycky, každopádně..máme tu nové karty a to cestovatelské. Opět je zde divoch - Banker, z USA a opět je zde božan za 7 postavených puzzlí a tím je Thracius, předposlední božský větrný kůň, který nosí Chronův časovač. Není zde nic nového, karty můžete získat trojím způsobem:
- 2 za přihlášení
- 2 za vyhrané soutěže
- 2 v bleskových prodejích
- a v budoucnu též bude možnost koupit balíček karet na ČT 5 karet za 1 pas.

A jak již víme karty jsou 4 různých druhů - bronz, stříbro, zlato a diamant. Kartu kterou již jednou máte a nechcete ji aktivovat podruhé lze vyměnit jednou denně za 5 diamantů.
*U některých karet nevím přesné uspořádání, ale to ve finále nevadí, důležité je, že víme, co v nich je no ne? ;)*
Více v celém článku!

Loterka

10. listopadu 2013 v 13:23 | Jane |  Svět Howrse
Tak jak víme, máme tu opět loterii. Hlavní výhrou jsou větrní božáci, které si zároveň můžete koupit v rezervovaném prodeji od opičáka za 20 pasů. Těžko říct zda se to vyplatí. To už záleží na tom, kolik má kdo naškudleno pasů. Nebo kolik si jich kupuje. Nevím jak Vám, ale příjde mi, že lístky jsou čím dál dražší. Ohledně jetele to vypadá, že bude snadné nasbírat 2.200 kousků, ale taky to není taková sranda. Samozřejmě je tu nový větrný nováček Libonotus, těžko říct, zda poslední, nebo ještě ne. Ale stejně jako všichnoi větroni má i on "hlavní odměnu" jsou jimi Slzy Afrodité. Osobně oceňuji, že jeho hříva je výrazná oproti lístkům.