VIP a jiné rozmařilosti?

14. října 2013 v 22:34 | Jane |  Diskuse na téma...
V posledních dnech hodně omílané téma. VIP účet, něco co je ještě zatím součástí jen beta verze, kam jsem sice byla pozvaná, ale čekám na druhou zprávu, ovšem ohlasy od lidí co znám, nejsou moc veselé. Tedy...všichni známe účet Pegasus, který tak úplně nenadržuje, prostě nabízí vylepšení vlastního účtu za 3 pasy měsíčně, což se ještě utáhnout dá, pokud chcete. Jsou tací, jako třeba já, kteří jej delší dobu používali a pak je to začlo nudit a prostě přestali. Ale jsou tací, co si ho drží, proč ne, je to věc názoru a hlavní výhodou, takovou nejvyužívanější jsou neomezené farmy pro Vaše koně a balíček kusů oblaků.
Ovšem, dozvěděla jsem se, že nyní už nejde koupit výše zmíněný balíček za Hermovu okřídlenou hůl. A proč proboha? Proč by neměl jít? Je levnější než Nyktin balíček a je snad naše věc na co ji použijeme, ani v popisu není žádné omezení. Někdo z týmu Owlientu asi opět upadl.
Souhlasím s názorem, jež byl již vysloven na fóru hráčem Stáj Ostrava. VIP účet je podraz, protože silně znevýhdňuje hráče, kteří si jej nekoupí. Správce se na fóru oháněl frázemi, že to má být odměna pro hráče, kteří si stěžují, že kvůli neustálým zlehčovacím úpravám je hra moc jednoduchá. (To by mě teda zajímalo, kdo to byl, když třeba takové zjednodušení odebráním kamarádů a změnou hříběcích her, bylo v podstatě o ničem a k ničemu). Že je VIP účet jen pro hráče, co do hry investují? No samozřejmě, protože jinak by to nedávalo smysl. 10 pasů na měsíc? Děláte si legraci? Kdyby to bylo na dva měsíce, možná by nad tím klasický hráč uvažoval, ale takhle...Nechci nijak pomlouvat ty, co do hry investují peníze, sama jsem si pár pasů koupila, ale spíše poukazuji na fakt, že pokud takhle Owlient bude pokračovat, tak si myslím, že si je spíše lidi přestanou kupovat, místo aby jich kupovali víc. Přeci jen 250,- měsíčně je dost když si k tomu připočteme případné další koupě je to víc než dost. kJestli chtějí oddělit elitní hráče od těch, co hrají, protože je hra baví a neženou se za žebříčkem, tak tímhle krokem se jim to dokonale podaří. Zvýhodněné poměry narození jednorožce, dřívější 100 BLUP koně...tedy už teď chovy jedou šílenou rychlostí (zvlášť u nových plemen, u stálých už to nejde tak závratně) a takhle to bude tedy dvojnásobný nářez. Nedivila bych se, kdyby se pak cena odrazila i v prodávaných koních na Grand Prix, ale to je zas jiná kapitola.

Vaše názory na tuto novinku?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mullev Mullev | 15. října 2013 v 17:48 | Reagovat

ono dřívější 100BLUP bude možné jen když se koni narve niktin balíček takže to taky až tak slavné nebude... jediná zajímavá věc na VIP účtu je přístup k testování. Hráč se tak dříve dozví o novinkách... Ovšem za 10 pasů měsíčně? to se radši kouknu na mezinárodní verzi a mám to zadarmo...
Aneb jak přestat potřebovat beta testery, vydělat na tom a ještě z toho udělat odměnu pro lidi co si koupí další zbytečnou "výhodu"

2 Seiya Seiya | Web | 17. října 2013 v 20:51 | Reagovat

Mě osobně by zavedení VIP nevadilo, nebýt jedné drobnosti. A to je bonus 12 bodů v dovednostech koni zaregistrovaného na Grand Prix. Jako, to těď mám jak chovat koně, když stejně nemají kvůli tomuhle bonusu šanci vyhrát -_- Ten BLUP bych přežila, sice to zvíhodní ale dá se to, ale tohle... Nechci být sprostá.
Přístup k testování je mi celkem fuk, nejsem nedočkavý člověk, ani nemusím všude dávat screeny rohů s morpheovkama z testovačky.
Jednorožci... No, ono někomu se i s šancí 1:5 rodí rohatci 1:10 (počítala jsem si to dva měsíce zpátky, výsledek byl nějak 1:9,6) a někomu skoro pořád.
Cena je mi fuk, jelikož namám ani na pegasus (jako měla bych, kdybych zastavila chov) takže to neřeším.

3 lanselot11 lanselot11 | 5. listopadu 2013 v 18:18 | Reagovat

knjhjbhbhhmhjh gnjhghghhgh vbgfzhkj nbmkhjigjg O_O -,ůklklklkk :-Dklklkpklůlopůklpůo 8-) 8-O  8-O  8-)  8-)  8-)  8-)  8-)  8-)  8-)  8-)  8-)  8-)  8-)  8-)  8-)  8-)  8-)  8-)  8-) kplpůůlůlůll§plůolim jkjkjhkhkjkjkhjhkj,kjjk jhjihihojojhi khkjkfgdfsd hhuwsascffgjhuk lanselot11 gbhgzrtsddrwfgfzjjhi 8-) hujghujzujujzuzuzuzjhujghujuzu hfzrzfgtfjhstgwsjhvghdh sgefdhdhdzhrbcngdgrhv dvhfzdfhnfzhfhf :-D jhgbjgbnjhg.

4 howrse-games howrse-games | 16. listopadu 2013 v 18:25 | Reagovat

http://howrse-games.blog.cz/1311/akce-k-vyroci-zalozeni-spolecnosti-owlient-provozovatele-hry-howrse

5 saia saia | E-mail | 12. prosince 2013 v 19:03 | Reagovat

no neviky jsou celkem fajn ne? noojo jsem na howrse teprve rok tak to je pro mě překvápko ale mohli by to změnit :D :-(

6 jitu jitu | 14. května 2014 v 15:13 | Reagovat

Můj názor je prostý: Tahle hra je měsíc co měsíc drašší a owlinet je měsíc co měsíc bohatší. Za chvíli se bude muset platit i za samotnou registraci. No jo, no.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama