Říjen 2013

Odchody moderátorů a dobrých hráčů

25. října 2013 v 12:26 | Aωιeηηα |  Svět Howrse
Zdravím všechny! ^^

Už podle názvu se do poznat, jak zní dnešní téma...
Ano - odchody hráčů a moderátorek.
Když si vezmeme, že moderátoři mají starosti s hrou a především s námi - hráči..
Většina moderátorek/moderátorů nemá čas na hru díky realitě, nebo alespoň tohle vím z mých zdrojů.
Již jsem se vyjadřovala k marsce, která byla obviněna z něčeho co vůbec neudělala.

Počet moderátorů se snižuje...25.10 nás opustila Plokiju, před ní např. Titvik, Laakii, Delli, Mullev, AlexisBB, vood, Lilen a myslím že mezi nimi byl i newback.
Jak jsem zmiňovala, většina z nich odešla z důvodů "realita".
Vyjímkou je ale hráčka Laakii, která odešla kvůli ignoraci, nevděku, sobeckosti a závisti...

Dost už bylo moderátorů,přejděme tedy k hráčům!
Je to tak, že je hra prostě přestala bavit.
K tomu bych se zase tolik nevyjadřovala, přeci jen je to každého věc..
Ale proč vůbec hráči odcházejí? Určitě si teď říkáte, o čem to tu vlastně mluvím, že mnoho hráčů vlastně neodchází...
Poptala jsem se pár hráčů, co si o tom myslí a nedá se říct že by tam bylo něco co jsem nečekala.
Většinou se tam objevovala slova "pasy"..
Hru hrají především děti (nejsem výjimka), ale pasy za reálné peníze?
Co z toho ty děti mají? Možná tak dobré místo v žebříčku - samozřejmě že něco asi dosáhli, ale lepší by bylo něco dosáhnout v životě, nemyslíte? :)

Všechny hry (nejen Howrse!) jsou stejně placené, ale proboha... dám 50 nebo 30 korun za nějaký JEDEN pas?
Neřeknu, kdyby byly třeba 3, to by možná že i šlo.
Za "skvělé" nabídky považuje Howrse i nějakou novinku - za 100 koupených pasů je JEDEN božský kůň dle Vašeho výběru..

Stojí vůbec za to, investovat reálné peníze do nějaké hry ze které nikdy nikdo mít nic nebude?
Dejte mi vědět do komentářů, co si o tom myslíte :)

VIP a jiné rozmařilosti?

14. října 2013 v 22:34 | Jane |  Diskuse na téma...
V posledních dnech hodně omílané téma. VIP účet, něco co je ještě zatím součástí jen beta verze, kam jsem sice byla pozvaná, ale čekám na druhou zprávu, ovšem ohlasy od lidí co znám, nejsou moc veselé. Tedy...všichni známe účet Pegasus, který tak úplně nenadržuje, prostě nabízí vylepšení vlastního účtu za 3 pasy měsíčně, což se ještě utáhnout dá, pokud chcete. Jsou tací, jako třeba já, kteří jej delší dobu používali a pak je to začlo nudit a prostě přestali. Ale jsou tací, co si ho drží, proč ne, je to věc názoru a hlavní výhodou, takovou nejvyužívanější jsou neomezené farmy pro Vaše koně a balíček kusů oblaků.
Ovšem, dozvěděla jsem se, že nyní už nejde koupit výše zmíněný balíček za Hermovu okřídlenou hůl. A proč proboha? Proč by neměl jít? Je levnější než Nyktin balíček a je snad naše věc na co ji použijeme, ani v popisu není žádné omezení. Někdo z týmu Owlientu asi opět upadl.
Souhlasím s názorem, jež byl již vysloven na fóru hráčem Stáj Ostrava. VIP účet je podraz, protože silně znevýhdňuje hráče, kteří si jej nekoupí. Správce se na fóru oháněl frázemi, že to má být odměna pro hráče, kteří si stěžují, že kvůli neustálým zlehčovacím úpravám je hra moc jednoduchá. (To by mě teda zajímalo, kdo to byl, když třeba takové zjednodušení odebráním kamarádů a změnou hříběcích her, bylo v podstatě o ničem a k ničemu). Že je VIP účet jen pro hráče, co do hry investují? No samozřejmě, protože jinak by to nedávalo smysl. 10 pasů na měsíc? Děláte si legraci? Kdyby to bylo na dva měsíce, možná by nad tím klasický hráč uvažoval, ale takhle...Nechci nijak pomlouvat ty, co do hry investují peníze, sama jsem si pár pasů koupila, ale spíše poukazuji na fakt, že pokud takhle Owlient bude pokračovat, tak si myslím, že si je spíše lidi přestanou kupovat, místo aby jich kupovali víc. Přeci jen 250,- měsíčně je dost když si k tomu připočteme případné další koupě je to víc než dost. kJestli chtějí oddělit elitní hráče od těch, co hrají, protože je hra baví a neženou se za žebříčkem, tak tímhle krokem se jim to dokonale podaří. Zvýhodněné poměry narození jednorožce, dřívější 100 BLUP koně...tedy už teď chovy jedou šílenou rychlostí (zvlášť u nových plemen, u stálých už to nejde tak závratně) a takhle to bude tedy dvojnásobný nářez. Nedivila bych se, kdyby se pak cena odrazila i v prodávaných koních na Grand Prix, ale to je zas jiná kapitola.

Vaše názory na tuto novinku?


Prokleté písky

14. října 2013 v 21:54 | Jane |  Svět Howrse
Nová Halloweenská akce je na spadnutí. Prokleté písky, tedy pokud překladem zase něco nezmrví. O co se jedná? Vykopávky, v podstatě. Odměnou bude božský kůň Anubis nebo Osiris, záleží na tom jak jej u nás pojmenují, dle mého se k němu víc hodí Anubis, ale je to vcelku fuk. Spočívá to tedy v tom, že budete po určitém časovém úseku odkrývat políčka s pískem, věcí co můžete najít je hafo,a le je to náhodné. Průvodkyní je Vám v prvních krůčcích Sphinx a tak se dozvíte co a jak. Najít můžete jak kosti z Anubise/Osirise (a na to abyste ho získali, jich musíte najít 54 (to jako wtf?! No...samý lepší)) dále můžete najít relikvie a za určitý počet relikvií a štětců můžete zkrátit čas, kdy musíte čekat, než odkrejete další políčko. Také můžete najít věci z Černého trhu v minimální hodnotě 1 pasu. Ovšem také můžete narazit na překážku, která má různé podoby, od skarabů, přes kobry, škorpiony k duchům, mumiím a pavoukům, nebo také polámané štětce. Pokud narazíte na takovouto překážku a chcete pokračovat, aniž byste museli čekat 24 hodin, tak musíte splnit určitý cíl. Jaké jsou to těžko říct, protože zatím víme pouze první z nich a to je vyhřebelcování koně.
Postupem času nejspíš půjdou použít jakési výbušniny a ty urychlí vykopávky, a dá se předpokládat, že budou v Rozích hojnosti.
Plusem, který v tom vidím já, je grafické zpracování tématicky trochu k Halloweenu, což se povedlo. Akce jako taková mi příjde zvláštní, něco mezi stroji a zahrádkou...uvidíme co se z toho nakonec vyklube.
Vaše názory?