Komunita, nebo snad něco jiného?

24. září 2013 v 18:28 | Aωιeηηα |  Diskuse na téma...
Ahoj :)
Znovu se omlouvám, že jsem zde nic nepřidávala. Asi to bude znít jako výmluva, ale nešel mi počítač. :)

Pokud jste dobře pochopili název článku, jistě víte že se zde budu vyjadřovat ke komunitě na Howrse.
Mnozí z vás si všimli, jak komunita Howrse klesla.. A o dost!
Kdo za to může? Howrse, či někdo jiný? Ne. Můžou za to hráči.
Hráčům se věčně něco nelíbí, stěžují si... Smekám nad výjimkami!

Vždy když si otevřu fórum, je tam alespoň jedno téma které nemá vůbec význam..
A zbytek tvoří spíše taková témata, která byla zodpovězena milionkrát.
Většinou to jsou otázky ohledně ufa, božských koní a podobných věcí, které najdete v historii.
Je to lenost hráčů, místo toho aby hledali a nespamovali tím fórum, musí se ještě jednou zeptat!

Jaký máte názor na komunitu vy? Zanechte svůj názor v komentářích!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Elduda Elduda | 24. září 2013 v 20:21 | Reagovat

Vždycky se najde někdo, kdo zkrátka spokojený nebude nikdy, ale zdá se mi, že buď výrazně přibylo těchto lidí, nebo naopak brutálně ubylo těch, co si nestěžujou.. Nevím, jestli je to záležitost jen české verze nebo je tenhle problém i na jiných verzích (tam fóra sleduju jen zřídkakdy), ale aby bylo možné ho vyřešit, musela by spolupracovat celá zmiňovaná "komunita"..

2 Mullev Mullev | 25. září 2013 v 9:48 | Reagovat

[1]: je to problém jen české verze... Je pravda že se zatím zdá že jsme jakousi testovací verzí všech prasáren Owlientu, viz poslední "akce" se skriptováním kde potrestali i děti, které pomalu ani neumí zapnout PC a jako bonus k nim přidali i moderátorku, která ani netušila co to je. Vedení se s těmi lidmi odmítlo bavit, což taky o něčem svědčí...

Aby komunita mohla spolupracovat muselo by vedení vyvíjet nějakou snahu... tím nemyslím moderátory ale samotného Owa který jak se zdá k tomu má lehce laxní přístup... Což potvrzuje teorii Howrse-nechutný stroj na peníze. Je jim jedno jak to tam vypadá, hlavně když se penízky sypou...

Jsem jedna z prvních hráčů a pamatuji si jak howrse vypadalo dřív... Samozřejmě je to chyba jak hráčů tak vedení, ale mám pocit že dřív tam byl lepší přístup

3 Leome Leome | E-mail | Web | 25. září 2013 v 18:05 | Reagovat

Abych přiznala, teprve nedávno jsem pochopila, že Kecfórum zrušili kvůli hráčům a to samé inzeráty - výdy jsem si myslela, že je na vině Owilent... Teprve nedávno jsem uviděla v prezentaci jedné hráčky plakát, ve kterém poukazovala na to, že sami hráči stojí za všemi zákazy které nám Owilent dal - dělá to přece jen pro to, aby ubylo kráděží, spamerům atd.!
Ano, je pravda, že Howrse pasy jsou FAKT drahé, a je to na nic, kupovat je, když dříve či později na Howrse skončíme (...), ale na druhou stranu - Owilent musí platit jeho tvůrcům, grafikům atd., není to levná záležitost...
[2]: I já si myslím, že má Ow laxní přístup, ale tak hrozné to snad nebude... Každopádně ano, komunita byla vždy lepší, když se Howrse zakládalo - nikdo si nestěžoval, lidé se neuráželi, a zloději účtů teprve vymýšleli svoji taktiku... :D

4 Sillia Sillia | Web | 26. září 2013 v 23:18 | Reagovat

Já nepatřím mezi první hráče, ale zároveň ani mezi začátečníky, řadím se spíš k jakési "druhé přílivové vlně" co se na Howrse přivalila, myslím, že jsem se registrovala někdy 3 měsíce po spuštění tak nevím, jestli zrovna mezi druhou, třetí, čtvrtou nebo pátou vlnu, ale na vyšší číslo bych to neviděla, ale to je jedno.

Nevím, co bych k tomu řekla, určitě to, že čím méně hráčů tím je to lepší, protože podvodníci většinou chtějí být na co nejvyšší příčce, takže když je málo hráčů tak jak se říká "vlk se nažral a koza zůstala celá."

To ovšem není zas tak úplně na překážku, ono kdyby jsme my na CZ Howrse nebyli jak Mullev říká "testovací verzí" tak i to chování by hráčů by bylo o poznání lepší.

Také mě celkem mrzí, že i když už konečně bylo povoleno něco, co hráče podporovalo a co se jim líbilo, tak se vždycky našel někdo, kdo toho začal zneužívat ke kravinám a otravování ostatních hráčů a když to zruší, tak se dožadují jejich vrácení.

Co se týče pasů, jsem jednou z těch, co si myslí, že jsou zbytečně předražené. Ano, chápu, že Owlient musí vyplácet grafiky a provozce hry, ale také mám za to, že na to by stačila menší cena a nemuseli by je cpát všude do akcí, vždyť žádná akce bez nich nedá zvládnout, kdyby radši takto nezvládnutelnou dali třeba 1x do dvou měsíců a její hlavní cenou byl opravdu dobrý božan a ostatní by byly menší akce pro všechny, takto je sice v každé akci hlavní cenou božan, ale to, co dávají není většinou nic závratného a některé informace o nich zmíněny nejsou a co jsem četla, tak pár lidí, co třeba do bažana dali, co měli a ještě si dokoupili byli potom zklamaní a psali, že jim to za to ani nestálo. I to je podle mě jedním z důvodů, proč si hráči čím dál více stěžují.

Ale zpátky k tématu, k fórům. Hodně lidí se ptá na naprosté zbytečnosti, protože jsou líní si přečíst nápovědu a FAQ nebo  píšou dotazy ohledně JC do inzerátů pro JC, když si ani nepřečtou pravidla fóra a potom se diví, když jim tam mnoho lidí píše ať to zavřou, že jejich otázka je zbytečná, že to tam nepatří, že je nahlásí. Potom je tam hodně lidí, co nepochopili, že dotazy mají být ohledně Howrse, na to jsem taky viděla mnoho nepříznivých odpovědí a řekla bych, že právě to na tom baví ty, co se ptají na zbytečnosti jen proto, že je baví, jak na to lidi reagují a lidi pořád píšou ať to zavře, že odpověď už má atd... přitom ty lidi to prostě baví. Nevím jak vy, ale můj subjektivní názor je ten, že právě spameři a líní lidi jsou takovým... Jak bych to řekla, stvořitelem toho? opravdu nevím, jak to nazvat.

Takže bych řekla, že vinu mají všichni, jak Owlient, tak hráči a to oba ze stejné části, nikdo víc, nikdo míň.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama