Přehlídka koní

22. srpna 2013 v 21:56 | Jane |  Svět Howrse
Další nová akce. Kreativní? No možná. Odměna? O ničem, jak jinak. Tedy nový božský Amber, který Vám, když se mu bude chtít, dá po probuzení diamant. Jak často se mu bude chtít, to už je otázka o něčem jiném. Plusem téhle akce je, že koně, které teď vybavujeme do přehlídek budou časem i ve hře, protože nahradí vzhled některých plemen.
Ovšem nasbírat 7000 bodů z hodnocení koní, nebude jen tak. Takže jsme opět u toho, že bez pasů to nepůjde..Nu uvidíme co se dá dál očekávat.


Nové novinky? Opět bez komentáře, zní to sobecky, ale fórum hry mě nijak nezajímá, nikdy mi ve hře nijak nepomohlo a nic extra mi nedalo, takže nějaká taková vylepšení si užívejte do sytosti sami ;)


Blog o Howrse, který má pomoci při chápání hry...nu vzhledem k věku některých hráčů je dle mého angličtina docela kámen úrazu, ale co mi víme, zatím je tam jeden článek, který jsem po prvních dvou odstavcích přestala číst, protože mě ničím nezaujal. Nechme se tedy překvapit, zda tam bude něco, co by stálo za to. Ale tak víme jak, je to pořád Howrse & Owlient.


Vaše názory?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Elduda Elduda | 24. srpna 2013 v 20:01 | Reagovat

Zatím jsem to nijak neobhlížela, ale musím si rýpnout - poslední odstavec: "co mi víme.."
Jsou sice prázdniny, ale mi v tomhle smyslu se píše s tvrdým i o prázdninách :P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama