Poděkování a...?

22. srpna 2013 v 22:13 | Jane |  Novinky ve stáji
Jak ještě netušíte, má spoluadminka Ditushe se rozhodla se hrou skončit a tudíž už ani zde nebude přispívat. Z toho bohužel pro Vás mimo jiné také vyplívá, že vytvořené Inzeráty teď nemá kdo spravovat, jelikož já sama na to teď nemám čas a hned tak mít nebudu.


Ditushi bych chtěla ještě jednou a takhle veřejně poděkovat za pomoc a skvělé nápady, které pomáhaly tento blog udržovat v chodu. Děkuji Ti :) Za vše.


A konečně třetí bod článku. Jelikož tento blog teď spravuju sama a mám několik věcí co mě baví víc než Howrse, nebudu sem přispívat nijak zvlášť často. Omlouvám se, ale je to tak. Howrse už mě nebaví tak, jako dřív a spíše jen sbírám zbarvení zlatého a stříbrného jablka, tedy těch, co se mi líbí, aniž bych se věnovala aktivnímu hraní. Je tomu tak už poměrně dlouho a své zásoby z Černého trhu si schraňuji na Vánoční akci (toto je loňská, na letošní budou odměny a to ostatní maličko jiné ;)), která tu už 2x byla a bude i letos, kdy Vám dám věc z ČT a klidně i jednorožce, za zvířata z prosincového adventního kalendáře na chickensmoothie.com. Které je pro mě jistou srdcovou záležitostí. Bližší informace se tu opět ukáží před začátkem prosince, takže máte ještě dost času si to promyslet a já nastřádat zásoby.


Jsem ochotná promyslet i možnost jiného spoluadmina, ale uznávám, že jeho výběr mě celkem děsí. Pokud by tu byl někdo kdo by měl vážný zájem a jednal seriózně a fér, můžete mi napsat soukromou zprávu a já uvidím co se s tím dá dělat. Přeci jen, věnovala jsem tomuhle místu nějaký ten čas, takže ho nehodlám zničit, nějakou eskapádou s heslem, ale to věřím, že snad chápete.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama