Srpen 2013

Nový vzhled koní!

27. srpna 2013 v 16:10 | Aωιeηηα |  Svět Howrse
Ahoj! Jsem tu se svým druhým článkem. :)

Jistě jste si všimli, že probíhá hlasování s názvem "Nový vzhled koní".
Máte zde hlasovat pro koně s lepším designem.
Hlasování probíhá typem "Starý design x Nový design". K dispozici jsou obrázky nových a starých koní.

Podle mě je dobré, když hráči hlasujou pro vzhled koní, protože pokud se tato akce neudála, mnozí by si na nový vzhled stěžovali.
Prozatím vede nový design u všech koní,až na Andaluského koně kde se hlasování liší o pouhých 1000 hlasů.
Dokonce nám Ow položil otázku, či by jsme nechtěli mít možnost dávat koním sedla, deku pod sedlo, bandáže, popruhy apod. stejně jako u akce "Přehlídka koní" :)

Líbí se Vám nový vzhled koní, nebo by jste radši zůstali u starého?

Výpomoc na blogu

26. srpna 2013 v 12:55 | Aωιeηηα |  Novinky ve stáji
Ano. Čtete správně :) Jsem vaše nová adminka (spolu s Jane samozřejmě.) Protože jsem se dočetla, že by Jane přijmula spoluadminku,řekla jsem si - proč ne.
Howrse jsem hrála už dříve, ale chtěla jsem začít odznova, tentokrát s jménem "Aωιeηηα".

Dostala jsem se tam pomocí facebooku, a jelikož jsem byla milovnice koní tak proč to nezkusit, že :) Hrála jsem to pro odreagování, a když jsem dříve neměla přístup ke koním, byla jsem ráda alespoň za tyto virtuální koníčky. Je mi stále náct, chystám se dokončit Základní školu. Kde bydlím není podstatné, pokud mě zrovna nechcete v noci strašit... :)
Pokud chcete vědět něco konkrétního, nebo se chcete na něco zeptat, nebojte se mi napsat na howrse. Doufám, že mě přijmete s radostí a budete semnou spokojení ^^

Poděkování a...?

22. srpna 2013 v 22:13 | Jane |  Novinky ve stáji
Jak ještě netušíte, má spoluadminka Ditushe se rozhodla se hrou skončit a tudíž už ani zde nebude přispívat. Z toho bohužel pro Vás mimo jiné také vyplívá, že vytvořené Inzeráty teď nemá kdo spravovat, jelikož já sama na to teď nemám čas a hned tak mít nebudu.


Ditushi bych chtěla ještě jednou a takhle veřejně poděkovat za pomoc a skvělé nápady, které pomáhaly tento blog udržovat v chodu. Děkuji Ti :) Za vše.


A konečně třetí bod článku. Jelikož tento blog teď spravuju sama a mám několik věcí co mě baví víc než Howrse, nebudu sem přispívat nijak zvlášť často. Omlouvám se, ale je to tak. Howrse už mě nebaví tak, jako dřív a spíše jen sbírám zbarvení zlatého a stříbrného jablka, tedy těch, co se mi líbí, aniž bych se věnovala aktivnímu hraní. Je tomu tak už poměrně dlouho a své zásoby z Černého trhu si schraňuji na Vánoční akci (toto je loňská, na letošní budou odměny a to ostatní maličko jiné ;)), která tu už 2x byla a bude i letos, kdy Vám dám věc z ČT a klidně i jednorožce, za zvířata z prosincového adventního kalendáře na chickensmoothie.com. Které je pro mě jistou srdcovou záležitostí. Bližší informace se tu opět ukáží před začátkem prosince, takže máte ještě dost času si to promyslet a já nastřádat zásoby.


Jsem ochotná promyslet i možnost jiného spoluadmina, ale uznávám, že jeho výběr mě celkem děsí. Pokud by tu byl někdo kdo by měl vážný zájem a jednal seriózně a fér, můžete mi napsat soukromou zprávu a já uvidím co se s tím dá dělat. Přeci jen, věnovala jsem tomuhle místu nějaký ten čas, takže ho nehodlám zničit, nějakou eskapádou s heslem, ale to věřím, že snad chápete.Přehlídka koní

22. srpna 2013 v 21:56 | Jane |  Svět Howrse
Další nová akce. Kreativní? No možná. Odměna? O ničem, jak jinak. Tedy nový božský Amber, který Vám, když se mu bude chtít, dá po probuzení diamant. Jak často se mu bude chtít, to už je otázka o něčem jiném. Plusem téhle akce je, že koně, které teď vybavujeme do přehlídek budou časem i ve hře, protože nahradí vzhled některých plemen.
Ovšem nasbírat 7000 bodů z hodnocení koní, nebude jen tak. Takže jsme opět u toho, že bez pasů to nepůjde..Nu uvidíme co se dá dál očekávat.


Nové novinky? Opět bez komentáře, zní to sobecky, ale fórum hry mě nijak nezajímá, nikdy mi ve hře nijak nepomohlo a nic extra mi nedalo, takže nějaká taková vylepšení si užívejte do sytosti sami ;)


Blog o Howrse, který má pomoci při chápání hry...nu vzhledem k věku některých hráčů je dle mého angličtina docela kámen úrazu, ale co mi víme, zatím je tam jeden článek, který jsem po prvních dvou odstavcích přestala číst, protože mě ničím nezaujal. Nechme se tedy překvapit, zda tam bude něco, co by stálo za to. Ale tak víme jak, je to pořád Howrse & Owlient.


Vaše názory?

Centrum překladů...?

5. srpna 2013 v 15:13 | Jane |  Svět Howrse
Tedy, to že mě sem tam Howrse nakrkne, třeba neuznanou aukcí na body jak se mi stalo předevčírem, na to jsem si už zvykla. Ale očividně neví co mají vymyslet. Centrum překladů je novinka, jak jinak, ale teda...člověk nabídne opravu s tím, že je špatný překlad, ale jelikož to posuzují nejdřív hráči, tak to zamítli s tím, že je tam chyba a měním význam věty?! No tak sakra když je blbě překlad z angličtiny do češtiny, což tam píšu, tak je jasný, že význam nebude úplně stejnej. Takže jinak, když se budete divit, jakto, že Vám Io nedá potom co skončí v soutěži druhý, diamant, tak si radši nestěžujte. Ty soutěže mají být 2, kde se musí umístit jako druhý.
Možná je to tím, že takhle se to k týmu nedostane, možná tím, že hráči s tím ještě centrem neumí, ale jednoduše za to, že se snažíte pomoct jste biti na tom že Vám seberou body, za které můžete dostat dárky. Samozřejmě nic závratného, ale tak to není nic divného, je to přece Owlient.ZPRACOVANÉ INZERÁTY KONÍ

5. srpna 2013 v 10:21 | Ditushe |  Inzeráty
Ahoj, právě se nacházíte v článku Zpracované inzeráty koní ↑. Budou spravovány každý týden, takže pokud chcete prodat koně stačí napsat SEM a pokud koupit tak SEM. Do tohoto článku prosím komentáře na prodej a koupě koní nepište. Budu ráda, když sem napíšete, pokud už jste koně našli nebo prodali. Díky moc ;) (Nebo napište do zpráv. Pro vstup klikni na celý článek.