Skládejme obrázky!

15. července 2013 v 17:26 | Jane |  Svět Howrse
Přes první nadšení, že se Howrse vrátilo k jedné z asi nejlepších akcí, tedy k Puzzlím přecházíme k faktu, že Owlient, je prostě Owlient. Odměnou nám má být poslední kůň sluneční soustavy, tedy Pluto. Dle mého názoru z celé soustavy nejméně povedený, co se týče grafického zpracování, ale to je věc názoru. Opět je to kůň, který Vám Vaši investici do něj vrátí možná za 10 let. Nu nevím, asi je vysloveně pro Ty, co mermomocí chtějí všechny božské koně.
Teď tedy k akci, jak jsem již zmínila je jiná, než první puzzle, kde jsem i já získala svého prvního božana, kterým byl Gypse. Puzzlíky dostanete po jednom za určité úkony - přihlášení, hřebelcování, soutěž, odebrání rohu jednorožci (kdo tohle vymyslel?!) a jak jinak než rohy hojnosti.
Puzzlí je celkem 12 a odměny...no co si budeme povídat, kdo jim stojí o trus? Nebo o blahopřání od opičáka? (Stejně všichni víme, že on se o hru nijak nestará a tyhle blahopřání jsou nastavená v systému...). Sem tam se nějaká světlá vyjímka v odměnách najde, ale čím dál se dostanete, vyvstává oblíbený problém a to ten, že jsou předměty omezené časem..(použití do 7 dnů apod.) Mimo to oproti mezinárodní verzi je u nás zase pár nesrovnalostí. Nové plemeno se jmenuje úplně jinak a nemáme u nás odměnu pro prvních 100 hráčů co dokončí puzzle ve formě Práva se Slzami Afrodité. Motivace přece není třeba.
Jak již je zvykem je to akce, kterou bez pasů/rohů/diamantů prostě nedoděláte.
Líbí se Vám?
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Máte divokého koně?

Ano :) 32.1% (27)
Nechci ho :P 3.6% (3)
Ne :( 61.9% (52)
Hru nehraji 2.4% (2)

Komentáře

1 Elduda Elduda | 15. července 2013 v 21:25 | Reagovat

Po očíhnutí téhle akce na mezinárodní verzi jsem byla vysloveně zklamaná. Zatímco z původních puzzlí jsem byla nadšená a nebýt toho, že jsem tehdy ještě neměla vstupenku na Grandprix, získala bych Gypse skoro určitě, tyhle mě už od pohledu odradily. I kdyby vám denně letěly třeba 3 UFA s dílky (což je prakticky nemožný) a opravu byste kvůli týhle akci vyhladili velkochov jednorožců, pořád to máte za 7 dílků denně. Vynásobíme 17 dny, což se rovná 119 dílků a - světe div se - ono to pořád nestačí na všechny puzzle. No, co si budem povídat, tahle akce si hodně pohoršila. Na té minulé se mi hodně líbilo, že na každý dílek byl jiný úkol a odměna byla i za každý zvlášť, takže pokud jste některé puzzle třeba o jeden díle nedokončili (že, ty přitroublá vstupenko na GP?), nepřišli jste zkrátka. Tohle je prostě otřesný.

2 Ditushe-admin Ditushe-admin | 18. července 2013 v 9:52 | Reagovat

Ahoj, jen si chci postěžovat. Na fr verzi psali, že přijdou puzzle, které tu již byly v létě roku 2011. K mému (ne)překvapení nejenom, že nejsou stejné ani podobné, ale opět k nim potřebujeme pasy. Minulé puzzle byly povedenější zábavnější, dali se zvládnout bez pasů (ano nějaké grand prix nebo co tam bylo, což nováček jako jsem byla já prostě nezvládl) narodíl od těch nynějších ve kterých se nedostanu bez pasů ani k drtím :D :D já už se jen směju a říkám si, kdy se ostatním rozsvítí a přestane je to bavit furt sypat pasy. :-)
Vaše D.

PS: Souhlasím s Eldudou, s tou vstupenkou to byl pech, ale pořád bylo o co hrát;)

3 Arinthea Arinthea | 18. července 2013 v 16:10 | Reagovat

Z nové akce nadšená nejsem. Nelíbilo se mi ani minulé zahradničení, ani současné puzzle, zdá se mi že akce Owlientu opravdu postrádají nápaditost, a nemluvě o pasové náročnosti a zmenšujícím se dárkům v akcích.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama