Inzeráty

6. července 2013 v 13:03 | Ditushe |  Novinky ve stáji
Ahojky pahojky :D
Tak mě napadlo (Jane samozřejmě schváleno) začít ty prázdniny něčím příjemným. Jak jistě víte, už před dlouhou dobou byly zrušeny inzeráty. O jejich obnovení se debatovalo celé dny, ale správci hry howrse nepolevili a usílí někdy až vlezlých hráčů bylo k ničemu. Spousta moc aktivních lidiček na zakládání fór pro inzeráty doplatila a tak Vám nabízím užitečnou alternativu a sice inzeráty zde, mimo howrse, ale zároveň přímo v "centru"... :)
Takže jen pro vysvětlení. V této rubrice (Inzeráty) budou 4 články (tenhle dám do "Novinky ve stáji" - a nebo jsem ho tam už dala? o.O to záleží na tom, kdy čtete :D). Článek kam se budou psát nabídky, článek kam se budou psát poptávky no a ty klíčové - zpracované nabídky a poptávky. Podrobnější info v každém článku zvlášť.
Budou přidány dnes/zítra a spuštěny přesně 15.7.2013 v pondělí během dne. Jen chci předem říct. Do článku na psaní nabídek (tedy nabízím to a to, prodám to a to, vyměním to a to) budete psát JEN A POUZE komentáře v kterých něco na howsre nabízíte. Otázky patří sem. Podrobněji vše až v daném článku.
Prvně chci rozjet inzeráty jen na prodej koní, bylo by fajn to respektovat. Poté na jezdecká centra a až na konec výměny. Nedovolené výměny (z pohledu howrse) nebudou všechny zpracovány, pokud budou pochybné apod.
Nebudu se tu rozkecávat nebo zaplácnu zase spousty Vašeho času, ale důležité je, že víte jak to bude fungovat.
No a pokud vše bude fungovat, budete tam psát, avšak podle pravidel, rozšířím inzeráty ještě o naídky obstarávání koní, hledání členů do chovů apod. :)

Jak se Vám tento nápad líbí? :) Hlasujte dole ↓
Co na ně říkáte a co si myslíte? :) Budete psát do inzerátů? :) Pište do komentářů, čím více dobrých ohlasů, tím dřívě inzeráty můžeme otevřít a rozšířit :) (Pozdní datum je důvodem dovoléné, omlouvám se :/)

Vaše D.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Líbí se Vám inzeráty?

Ano, je to dobrý kompromis (vůči howrse) 77.9% (60)
Hodí se, ale nic extra 13% (10)
Ne 9.1% (7)

Komentáře

1 Elduda Elduda | 6. července 2013 v 14:03 | Reagovat

Zrušení inzerátů na howrse se mě poměrně dotklo, protože je zrušili zrovna v období, kdy jsem je vůbec objevila a začala je využívat, tak jsem ráda, že bude aspoň tahle alternativa :-)

2 Ditushe-admin Ditushe-admin | 6. července 2013 v 18:41 | Reagovat

Jsem ráda, že se Vám to líbí :)

[1]: Já jsem v té době koně prodala jen díky nim.. -.- :D

3 Ditushe-admin Ditushe-admin | 6. července 2013 v 18:42 | Reagovat

Jsem ráda, že se Vám to líbí :)

[1]: Já jsem v té době koně prodala jen díky nim.. -.- :D

4 Sillia Sillia | 7. července 2013 v 15:40 | Reagovat

Podle mě je to skvělý nápad, ale jelikož nevím kolik lidí Howrse hraje stále stejně aktivně, např. já tam chodím nejvíc 2x denně, zaleju zeleninu a postarám se o 3 - 4 koně někdy i o všechny, ale to jenom málokdy, už ani neprodávám, nenakupuji, takže pro mě to nemá moc využití, ale pro ty, kteří stále aktivně hrají je to opravdu výhodné, takto nahradit zrušené inzeráty, navíc to máte i rozdělené, takže se lidi neztratí v nepřeberném množství druhů inzercí.

5 Ditushe-admin Ditushe-admin | 14. července 2013 v 18:00 | Reagovat

[4]: Taky souhlasím a než jsem se dostala do chovu KWPN také jsem to tak měla a doufám, že je víc lidí, kteří budou přispívat ;) :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama