Červenec 2013

Toulání v oblacích

22. července 2013 v 16:49 | Jane |  Svět Howrse
Howrsáci se asi snaží napravit si svou reputaci a přidávají akci, která s 25 pasy jde většinou dokončit. Jsou jimi toulaví koně. Tito toulavci představují různé ptactvo. Musím uznat, že nakreslení jsou úžasně :) ale to je asi jediné ocenitelné. Odměna, božský Io je takový horší Jupiter, horší v tom, že musí v soutěži skončit 2, nikoliv 1. tak tu máte co musíte splnit. Není jich zrovna nejméně, ale rovnou 15. Odměny jsou některé dobré, některé opět k ničemu (Co pořád mají s tím trusem?!) Předpokládáme, že u nás akce začne v pondělí za týden. Proto, pokud se chcete nechat překvapit jsou koně skryti v celém článku! Za pomoc při sestavení článku děkuji hráčce Niti :)

Upravené obrázky do prezentace s novými tuláky najdete ZDE
Stejně tak i obrázky nových koní ze Sluneční soustavy ZDEInzeráty přidány!

15. července 2013 v 21:14 | Ditushe |  Novinky ve stáji
Dobrý večer, inzeráty byly právě spuštěny, tak se do nich pusťte. Doufám, že Vás nezastraší dvě pravidla, která jsou nutná a že se inzeráty uchytí.


Skládejme obrázky!

15. července 2013 v 17:26 | Jane |  Svět Howrse
Přes první nadšení, že se Howrse vrátilo k jedné z asi nejlepších akcí, tedy k Puzzlím přecházíme k faktu, že Owlient, je prostě Owlient. Odměnou nám má být poslední kůň sluneční soustavy, tedy Pluto. Dle mého názoru z celé soustavy nejméně povedený, co se týče grafického zpracování, ale to je věc názoru. Opět je to kůň, který Vám Vaši investici do něj vrátí možná za 10 let. Nu nevím, asi je vysloveně pro Ty, co mermomocí chtějí všechny božské koně.
Teď tedy k akci, jak jsem již zmínila je jiná, než první puzzle, kde jsem i já získala svého prvního božana, kterým byl Gypse. Puzzlíky dostanete po jednom za určité úkony - přihlášení, hřebelcování, soutěž, odebrání rohu jednorožci (kdo tohle vymyslel?!) a jak jinak než rohy hojnosti.
Puzzlí je celkem 12 a odměny...no co si budeme povídat, kdo jim stojí o trus? Nebo o blahopřání od opičáka? (Stejně všichni víme, že on se o hru nijak nestará a tyhle blahopřání jsou nastavená v systému...). Sem tam se nějaká světlá vyjímka v odměnách najde, ale čím dál se dostanete, vyvstává oblíbený problém a to ten, že jsou předměty omezené časem..(použití do 7 dnů apod.) Mimo to oproti mezinárodní verzi je u nás zase pár nesrovnalostí. Nové plemeno se jmenuje úplně jinak a nemáme u nás odměnu pro prvních 100 hráčů co dokončí puzzle ve formě Práva se Slzami Afrodité. Motivace přece není třeba.
Jak již je zvykem je to akce, kterou bez pasů/rohů/diamantů prostě nedoděláte.
Líbí se Vám?

Inzeráty

6. července 2013 v 13:03 | Ditushe |  Novinky ve stáji
Ahojky pahojky :D
Tak mě napadlo (Jane samozřejmě schváleno) začít ty prázdniny něčím příjemným. Jak jistě víte, už před dlouhou dobou byly zrušeny inzeráty. O jejich obnovení se debatovalo celé dny, ale správci hry howrse nepolevili a usílí někdy až vlezlých hráčů bylo k ničemu. Spousta moc aktivních lidiček na zakládání fór pro inzeráty doplatila a tak Vám nabízím užitečnou alternativu a sice inzeráty zde, mimo howrse, ale zároveň přímo v "centru"... :)
Takže jen pro vysvětlení. V této rubrice (Inzeráty) budou 4 články (tenhle dám do "Novinky ve stáji" - a nebo jsem ho tam už dala? o.O to záleží na tom, kdy čtete :D). Článek kam se budou psát nabídky, článek kam se budou psát poptávky no a ty klíčové - zpracované nabídky a poptávky. Podrobnější info v každém článku zvlášť.
Budou přidány dnes/zítra a spuštěny přesně 15.7.2013 v pondělí během dne. Jen chci předem říct. Do článku na psaní nabídek (tedy nabízím to a to, prodám to a to, vyměním to a to) budete psát JEN A POUZE komentáře v kterých něco na howsre nabízíte. Otázky patří sem. Podrobněji vše až v daném článku.
Prvně chci rozjet inzeráty jen na prodej koní, bylo by fajn to respektovat. Poté na jezdecká centra a až na konec výměny. Nedovolené výměny (z pohledu howrse) nebudou všechny zpracovány, pokud budou pochybné apod.
Nebudu se tu rozkecávat nebo zaplácnu zase spousty Vašeho času, ale důležité je, že víte jak to bude fungovat.
No a pokud vše bude fungovat, budete tam psát, avšak podle pravidel, rozšířím inzeráty ještě o naídky obstarávání koní, hledání členů do chovů apod. :)

Jak se Vám tento nápad líbí? :) Hlasujte dole ↓
Co na ně říkáte a co si myslíte? :) Budete psát do inzerátů? :) Pište do komentářů, čím více dobrých ohlasů, tím dřívě inzeráty můžeme otevřít a rozšířit :) (Pozdní datum je důvodem dovoléné, omlouvám se :/)

Vaše D.