Pohled v dál

17. června 2013 v 20:03 | Jane |  Novinky ve stáji
Nový kabátek je prozatimně hotov, pokud máte výtky klidně sem s nimi, ale tím rozhodně nezaručuji, že jim vyhovím. Starší články byly částečně promazány, zmizel i článek "Seznam podvodníků" a to z jednoho prostého důvodu, že se množily případy kdy se tu pak Ti dva mezi sebou dohadovali. Já nejsem moderátorka a není v mé pravomoci to nějak ověřovat, proto upřímně řečeno sáhněte si do vlastního svědomí Ti z Vás co tam psali snad každého kdo jim nevyhověl v tom co chtěli. Pokud se najde víc jak 10 lidí, kterým se tento krok nelíbí a ozvou se v komentářích, jsem ochotna jim vyhovět a článek vrátit.
Do menu nalevo byly přidány samostatné odkazy na Koutek umělců a Grafika - tou je myšleno vše co si můžete dát na svůj profil, od samotných prezentací, přes avatary a obrázky "Mám božského koně.."
To je tak nějak ve zkratce asi vše, co jsem k novému kabátku chtěla napsat, těším se na Vaše odezvy, ať už kladné, nebo záporné, ale bezesporu slušné (neslušné a vulgární komentáře bez milosti mažu a jejich autor je zablokován).
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Sillia Sillia | 17. června 2013 v 20:17 | Reagovat

Tak mě se líbí to uspořádání a "pročištění" článků, ten nový obrázek záhlaví se taky povedl, ale jediné, co mohu vytknout, není to nic objektivního, spíše naopak, já osobně nesnášim růžovou a fialovou barvu, takže když jsem poprvé uviděla nový dess tak první mě napadlo, jestli ses nezbláznila, ale jak říkám, je to pouze můj názor, a jsem vlastně jediný člověk z ročníku, včetně kluků, kdo tyhle dvě barvy prostě rád nemá, takže si to prosím neber moc k srdci, protože podle cca. 90% lidí jsi vybrala naprosto úžasně, bohužel, já mezi ně nepatřím.

2 Jane (admin) Jane (admin) | E-mail | 17. června 2013 v 20:40 | Reagovat

[1]: Děkuji za vyslovení názoru :) je fakt, že já osobně růžovou také moc dobře nesnáším :D ale fialovou naopak můžu, i když spíš takovou skoro do modra, nic světlého. Jsem ráda, že jsi to napsala :) Třeba se příští barvou i trefím do té Tvé..;)

3 Sillia Sillia | 19. června 2013 v 19:32 | Reagovat

[2]: Do té mé se trefíš pokaždé, když to nebude jedna z nich :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama