Dubnoví umělci - vyhodnocení

6. června 2013 v 20:30 | Ditushe |  Koutek umělců
Tak a přichází dlouho očekávané vyhodnocení koutku umělců na duben. Ano trvalo to měsíc a ano jsem si toho vědoma, ale rychlost mého PC a internetu je k nezaplacení :D
Myslím si, že konkurence byla vyrovnaná, někdo ale lepší někdo horší. Chtěli jste abych to udělala i podle svého úsudku a tak jsem taky udělala. Už od začátku jsem si stála za svým favoritem a doufala, že vyhraje i v hlasování a jak to dopadlo?

Dle hlasování vyhrála Nuntis - ale! hlasy mých kamarádek - tedy čestné komise :D - a můj padl Sillii. Osobně si myslím že u toho musela strávit hodně času a nemusela jsem u ní opravit snad ani tu čárku. Dále tu byla i svělá beautiful2903. Nakonec jsem se rozhodla částečně podle sebe, částečně podle hlasování, ale ti nejlepší z toho nevyšli špatně! :)

Takže můj verdikt?
  1. místo si zaslouží Sillia a to právem. GRATULUJI!
  2. místo si zaslouží Nuntis. GRATULUJI
  3. místo si zaslouží beautiful2903. Také GRATULACE
Co víc říct? Snad, že si vítězové (ano všichni jsou vítězové, toto pořadí jen dává možnost vybrat si cenu) mají napsat do zpráv na howrse mně. Tedy uživatelce s loginem: Ditushe
Všichni si povinně přečtou Silliinu úvahu! :)
Ceny, ketré jsou k mání?
Jak ceny rozdělím?
Popořadě si budou o 1. místa slečny vybírat ceny. Každá jednu. to co zbyde se ještě rodá a sice i dalším zúčastněným podle počtu hlasů.
Takže to by bylo vyhodnocení a můžete se těšit i na krátké rozhovory. Teď apeluji hlavně na výherkyně, aby mi opravdu napsaly všechny tři, protože s nimi pak podle jejich chuti udělám rozhovor.
Takže ještě jednou gratuluji a těším se na červencové umělce! :)
D.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Hrajete howrse?

Ano
Ne

Komentáře

1 Nuntis Nuntis | 7. června 2013 v 19:23 | Reagovat

:3 Děkuju moc :) Sillia si to vítězství opravdu zaslouží, gratuluji!! A beautiful2903 taktéž :) děkuji moc za soutěž :) a za hezké 2hé místo :).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama