Další novinky

12. června 2013 v 17:04 | Jane |  Svět Howrse
Za tu dobu co jsem tu nebyla, proběhlo hned několik změn, ale budu se věnovat jen těm posledním. Co tím chtěl básník říci? To kdo ví :D Takže tedy postupně. Novinka v bonusech. Popravdě tato položka mě docela upřímně pobavila :D ve finále je jedno, jestli když koni dáváte bonusy kliknete dvakrát navíc či ne. Nu ale dobrá no. Nové obrázky pro bonusy z boxů? :D Ano, designové oddělení se asi fakt začíná nudit :D Obrázky jsou to pěkné, alespoň to jim nutno nechat.
Sledování navržených krytí? Podle toho co píšou si o to psali hráči...no ano párkrát mě to napadlo, podívat se, která klisna využila krytí, ale dalo se to najít na stránce hřebce. Mají (či máte?) co jste chtěli, k tomu nemám co víc říct.
Výběr barev při zasílání ilustrace...plus v tom že někdy mi příjde, že Ti co to nastavovali museli být slepí :D, asi toho bylo moc, tak to budeme dělat my.
Hermova hůl..to raději nechám bez komentáře. Rodiče a děti...:D já nevím jak Vás, ale mě tyhle novinky vážně pobavily tak nějak kompletně :D Tedy nápad ocenitelný, ale na druhou stranu si oni sami dost komplikují dohled. Nu což.
"Lajk" funkce, je něco, pro hráče jako jsem já, co do fóra po pár "pokusech" už ani nechodí něco tak ocenitelného, že ani nevím jak moc velkou hodnotu to má. To nechám na těch z Vás, kteří je využívají. A nakonec mobilní verze je mi cizí, protože Howrse na mobilu nehraji.
Vaše názory na tyto novinky?


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Sillia Sillia | 12. června 2013 v 17:11 | Reagovat

Takže já bych to shrnula: všechno na nic, krom toho vybírání barev, konečně to bude dobře rozdělené a červená či světle modrá nebude hodnocena jako černá, ale tím dobré nápady končí. Tečka.

2 P.K.S P.K.S | 12. června 2013 v 18:27 | Reagovat

Souhlasím,že nejlepší nápad byl asi s výběrem barev pro ilustrace.Jinak ostatní radši nebudu a ani nechci komentovat :D Jo možná bych se vyjádřila k tomu "lajkování" : já myslím,že všichni máme facebooku už plné zuby a nepotřebuju si ho všude připomínat :/ doufám že nám za chvilku nepřibydou na howrse statusy a komentování prezentací :D

3 Elduda Elduda | 12. června 2013 v 22:53 | Reagovat

Mě tedy sloučení bonusů taky celkem pobavilo... U koní, co měli jen Mořskýho koně mám teď větší bonus, ale taky jsem tak úplně nepochopila, jestli se mi Mořští koníci z inventáři po téhle změně přičetli k Eolákům.. Mimochodem to taky načasovali trošku nevhod - např. kámoška zrovna v průběhu změn mořskýho koníka pekla, takže teď má chaos v tom, jestli ho teda dostala, nebo se jí jen odečetli suroviny.
Co se obrázků týče, po stránce grafické a vizuální tam zlepšení je, ale nejsem asi jediná, koho napadá otázka jako "Je tohle fakt nutný/užitečný/to co hráči chtějí?"
Sledování krytí já osobně asi využívat nebudu, protože když už ho jednou za uherskej rok nabízím, počítám s tím, že na to hříbě už během hry nenatrefím a jenom sotvakdy si pak potomky dohledávám. Ale pokud to hráčí chtěli, pro mě za mě...
Občas asi každej usoudí, že ty barvy označuje buď osoba barvoslepá anebo tříletý děcko, co si ještě plete barvy.. Pokud jsem nějaké tříleté děcko urazila, fakt se omlouvám, ale lepší přirovnání mě nenapadá. Aspoň něco ne-tak-úplně-zbytečné.
Vylepšení Hermeovky jsem tak nějak nepochopila v jakém smyslu toho objasňuje víc. Tohle není nic jinýho než slovíčkaření.
Rodičovská kontrola. Nápad to není úplně marnej, ale celkem by mě zajímalo jaké procento rodičů hraje howrse se svýma ratolestma.. (Nemyslím, že jich bude moc.) Možná je jich víc, než si myslím, ale tohle je holt můj názor.
Jsem sice zapřísáhlá odpůrkyně facebooku, ale funkce "lajk" se mi docela líbí. Nemyslím si, že bude mít ňáké praktické využití, ale jeden má pak dobrej pocit z toho, že někdo ocení  jeho snahu..
To je asi tak vše, co vám k tomu řeknu. Jen se krapet děsím, co přijde příště...

4 Sillia Sillia | 14. června 2013 v 14:26 | Reagovat

K těm laikům, to mi nepřijde tak skvělé, protože určitě se najde milion hráčů, kteří budou pouze lajkovat a ani to nebudou číst a povede to k spamování jen pro to, že lidi chtějí mít lajky, takže to nevidím jako užitečnou změnu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama