Červen 2013

Zahradničení podruhé

24. června 2013 v 21:50 | Jane |  Svět Howrse
Jednou jsme pěstovali květinky, teď můžeme pěstovat krásnou zdravou zeleninu. Je v tom rozdíl? Ano samozřejmě, to by nebylo naše slibné Howrse. S několika hráčkami jsem se shodla, že úskok tentokrát spočívá v tom, že doufají, že se jim podaří utáhnout na krásný jiný design Skeirona, nového božského koně. Bohužel nutno též dodat, že se to nejspíš daří. Nelze to nikomu zazlívat, opravdu se povedl. Ovšem princip této soutěže je jeden z náročnějších.
Ano opět je jak jinak než časově omezen, (myšleno možnost zalít za X hodin) to není nic nového, ale potíž je v tom samotném dýňovém semínku, které roste opravdu pomalu a pokud byste chtěli tuto akci udělat bez pasů či diamantů, tak to skutečně nejde, protože byste museli vypěstovat 100 zelenin plus mínus, pokud v denních cílech bude hnojivo. I kdyby se Vám jich podařilo vypěstovat 50, tak byste abyste Skeirona získali museli investovat 50 pasů (500 diamantů) či polovinu ve chvíli kdy bude dvojnásob hnojiva v rozích. A to vynecháváme fakt, že dárek z květiny bude nejspíš opět náhodný z vypsaného výběru. A řekněme si to upřímně i to je docela dost za koně, který Vám dá občas věc, která je k užitku jen pro šampiony, pokud máte i ostatní vybavení, nebo výjmečně pro připouštěcí hřebce bez kamene. Tím samozřejmě myslím Vodu mládí.
Jinak řečeno, nevím jak Vy, ale já se téhle akce neúčastním.
Vaše názory? Líbí se?Pečení dortíků

17. června 2013 v 20:17 | Jane |  Svět Howrse

Trošku s křížkem po funuse, ale co, dřív to bohužel nešlo. Jak víte, máme tu vaření, kde odměnou je božský Quartz, který do žádné "sady božských koní" zatím tak nějak nezapadá. Svými schopnostmi obdarovat svého chovatele odpovídá dalo by se říct Perle.
Jedná se v podstatě o horší lektvary. Horší v tom smyslu, že sic nejsou omezeny počtem "receptů" na den, ale každý z nich trvá jinak dlouho. Proto abyste akci dokončili, musíte si to chtě nechtě naplánovat.
Nevím jak Vy, ale ohledně těchto akcí bych opravdu uvítala možnou "výměnu surovin" s jiným hráčem. Sice ano, za nevyužité suroviny pravděpodobně opět bude odměna ve formě equus, ale i tak.
Co Váš názor?

Pohled v dál

17. června 2013 v 20:03 | Jane |  Novinky ve stáji
Nový kabátek je prozatimně hotov, pokud máte výtky klidně sem s nimi, ale tím rozhodně nezaručuji, že jim vyhovím. Starší články byly částečně promazány, zmizel i článek "Seznam podvodníků" a to z jednoho prostého důvodu, že se množily případy kdy se tu pak Ti dva mezi sebou dohadovali. Já nejsem moderátorka a není v mé pravomoci to nějak ověřovat, proto upřímně řečeno sáhněte si do vlastního svědomí Ti z Vás co tam psali snad každého kdo jim nevyhověl v tom co chtěli. Pokud se najde víc jak 10 lidí, kterým se tento krok nelíbí a ozvou se v komentářích, jsem ochotna jim vyhovět a článek vrátit.
Do menu nalevo byly přidány samostatné odkazy na Koutek umělců a Grafika - tou je myšleno vše co si můžete dát na svůj profil, od samotných prezentací, přes avatary a obrázky "Mám božského koně.."
To je tak nějak ve zkratce asi vše, co jsem k novému kabátku chtěla napsat, těším se na Vaše odezvy, ať už kladné, nebo záporné, ale bezesporu slušné (neslušné a vulgární komentáře bez milosti mažu a jejich autor je zablokován).

KONĚ [HLEDÁM]

17. června 2013 v 15:35 | Ditushe |  Inzeráty
Inzeárty → Koně → Poptávky

Dobrý den přesně 15.7.2013 byly spuštěny inzeráty pro hledání a nákup koní.

Je nutností psát slušně a konkrétně, neběhat od tématu a doložit všechny potřebné informace. Jen takové inzeráty budou zpracovány.

Prezentace k volnému úžití 0.3 - Wewik

12. června 2013 v 22:59 | Jane |  Něco pro Vás
Jak jsem říkala přidám další prezentace, ale tentokrát autorkou je hráčka s přezdívkou Wewik. My děkujeme za oslovení a každému kdo bude chtít tu jeho tvorbu zveřejníme. Opět se jedná o prezentace k volnému užití, takže pokud je chcete, stačí zkopírovat, ale nevydávejte je za své ;)

Další novinky

12. června 2013 v 17:04 | Jane |  Svět Howrse
Za tu dobu co jsem tu nebyla, proběhlo hned několik změn, ale budu se věnovat jen těm posledním. Co tím chtěl básník říci? To kdo ví :D Takže tedy postupně. Novinka v bonusech. Popravdě tato položka mě docela upřímně pobavila :D ve finále je jedno, jestli když koni dáváte bonusy kliknete dvakrát navíc či ne. Nu ale dobrá no. Nové obrázky pro bonusy z boxů? :D Ano, designové oddělení se asi fakt začíná nudit :D Obrázky jsou to pěkné, alespoň to jim nutno nechat.
Sledování navržených krytí? Podle toho co píšou si o to psali hráči...no ano párkrát mě to napadlo, podívat se, která klisna využila krytí, ale dalo se to najít na stránce hřebce. Mají (či máte?) co jste chtěli, k tomu nemám co víc říct.
Výběr barev při zasílání ilustrace...plus v tom že někdy mi příjde, že Ti co to nastavovali museli být slepí :D, asi toho bylo moc, tak to budeme dělat my.
Hermova hůl..to raději nechám bez komentáře. Rodiče a děti...:D já nevím jak Vás, ale mě tyhle novinky vážně pobavily tak nějak kompletně :D Tedy nápad ocenitelný, ale na druhou stranu si oni sami dost komplikují dohled. Nu což.
"Lajk" funkce, je něco, pro hráče jako jsem já, co do fóra po pár "pokusech" už ani nechodí něco tak ocenitelného, že ani nevím jak moc velkou hodnotu to má. To nechám na těch z Vás, kteří je využívají. A nakonec mobilní verze je mi cizí, protože Howrse na mobilu nehraji.
Vaše názory na tyto novinky?Jsem zpátky!

12. června 2013 v 15:58 | Jane |  Novinky ve stáji
Ahoj ahoj ahoj!!

Tak jsem zase tady po dlouhé dlouhé době, ale nebojte nezapomněla jsem na Vás ;) Velké díky patří především mé milé spoluadmince Ditushi, že tu tak skvěle zvládala :) Co chystám v dohledné době?
  • doplnění užitelných obrázků k božským koním
  • nutná přestavba rubrik a uspořádání
  • nový design (? uvítám názor zda tuto změnu také chcete)
  • prezentace k volnému užití od Vás čtenářů


Dubnoví umělci - vyhodnocení

6. června 2013 v 20:30 | Ditushe |  Koutek umělců
Tak a přichází dlouho očekávané vyhodnocení koutku umělců na duben. Ano trvalo to měsíc a ano jsem si toho vědoma, ale rychlost mého PC a internetu je k nezaplacení :D
Myslím si, že konkurence byla vyrovnaná, někdo ale lepší někdo horší. Chtěli jste abych to udělala i podle svého úsudku a tak jsem taky udělala. Už od začátku jsem si stála za svým favoritem a doufala, že vyhraje i v hlasování a jak to dopadlo?