Únor 2013

Koutek umělců? :)

25. února 2013 v 21:06 | Jane |  Koutek umělců
Má milá spoluadminka Ditushe přišla s jedním skvělým nápadem, který jak doufám, by se Vám mohl zamlouvat, protože je, jak jinak než pro Vás :)
Jedná se o to, že bychom pořádaly různé soutěže, kde by se vždy určilo nějaké téma a Vaším úkolem by bylo vytvořit na dané téma nějaký výtvor, ale aby to nebylo nějak diskriminující nebude se vždy jednat jen o grafiku jak tomu bývá zvykem, ale půjde i o články, příběhy, malované obrázky a jiné.
Zatím nevím, jak často by se tato soutěž konala, ale počítám, že pokud by byl dostatek času, tak by se to jednou měsíčně možná mohlo podařit, když ne, tak ne, však víte, jsme taky jen lidi. Ty nejlepší výtvory by samozřejmě byly zveřejněny zde na blogu a všichni soutěžící náležitě odměněni (ale berte v potaz to, že pokud se umístíte na 4.-10. místě nebude to odměna za 2 pasy ;) )

Tak tím bych prozatím představení tak nějak utnula a doufám, že až sputíme první soutěž, najde se alespoň pár z Vás co se zapojí :)

Stroje na dárky

25. února 2013 v 19:34 | Niti |  Svět Howrse
Jak si možná někteří z Vás všimnou, tento článek nepochází ani od jedné z adminek, ale od skvělé hráčky a kamarádky co nám dost často pomáhá s informacemi pro tento blog. Tímto ji děkuji :)
Tak nám Howrse přišlo s novou akcí. A to s akcí úplně novou, leč může zpočátku velmi připomínat Puzzle, které na Howrse byly v létě 2011. Nenechte se nicméně zmást, Puzzle to připomíná opravdu jen zpočátku. :-D

Novinky, no vážně?

19. února 2013 v 11:40 | Jane |  Diskuse na téma...
Další novinky jsou na skladě, to už víme všichni. Jaké jsou tentokráte? Popravdě první moje myšlenka po přihlášení byla, proč z toho proboha dělají hru (s prominutím) "pro slepý"? Dobrá no, asi to vypadá lépe, když jsou pasy a equus napsané tak velkými číslicemi, i když je to pitomost. Tlačítka akcí...je to podpás, protože tím akorát zaniká čas koně v těch všech obřích tlačítkách a velice snadno se Vám stane, že jde kůň spát déle než by měl, pokud si nedáte pozor.
Další kapitolou je spánek koně, ano vyzkoušela jsem si Howrse Cup a nijak mi nevyhovoval, k čemu taky, narvat x pasů aby byl člověk dobrý a v dobrém týmu, to se fakt nevyplatí, navíc nehodlám rvát pasy ani do normální verze, takže tohle spánkové plus či mínus je akorát tak k ničemu, myslí si snad, že tady budu ponocovat jen proto, abych se o koně postarala? Když čas vychází pořád na 4 ráno?Pfff..to ani náhodou. To, že hříbata jsou neuložená ke spánku i když byla? Nebo podraz s divokými koňmi, jak je asi člověk den před změnou měl dát spát? Takže tak jako tak buď jste čekali do dalšího dne, nebo věnovali růsťák. Protože dávat koni Hypnovu přikrývku se sakra nevyplatilo.
Jediným ocenitelným plusem celé téhle frašky je vyhledávání v prodejích a v jezdeckých centrech. Myslíte si, že jsme zapomněla na nové zobrazení Heliova paprsku a zlatého jablka? No ani ne, ale víte, popravdě, to, že na krajině vidíte koně už rovnou se zbarvením, není zrovna zázrak hodný honosného obdivu.
Další vymyšlenou blbostí je, že už se při hlasování nemůžete blíže podívat na ilutrace, které jsou v hlasování, vidíte jen miniatury, které ztrácí smysl pro detail ilutrací.


Jakou další pitomost si asi vymyslí příště?
Vaše názory?


Vysvoboďte koně! KOMPLET

4. února 2013 v 16:36 | Jane |  Svět Howrse


Jak se dalo celkem klidně očekávat, Howrse spustilo "novou" akci s ilustracemi hráčů z Perly klíčů. Tato akce má úplně stejný princip jako předchozí Piňaty či překážky v honbě za pokladem. Čili, klikáte na obrázek a jste omezeni časem. Plníte úkoly, žádáte přátele atp. Opět tu pro Vás máme seznam úkolů a odměn u jednotlivých koní. Koní bude 20, jak jinak a poslední Vám přinese pravděpodobně posledního větrného božského koně jménem Notus.