Polovičaté informace

6. ledna 2013 v 10:57 | Jane |  Diskuse na téma...
Po dlouhé dlouhé době další diskusní článeček. Na jeho napsání mě přivedla informace ohledně nového božského koně. A popravdě, ty otazníky co u každého z nich jsou, jsou tak zavádějící, až už hráče ani nebaví je číst. Typickým příkladem byli divoši:
-
"Divocí koně jsou velice vzácní a musí být nejprve zkroceni, než je budete moci trénovat.To může být vcelku zdlouhavý a náročný proces, ale vyplatí se, neboť Vás poté odmění spoustou diamantů, dokud jim nebude 80 let!"
-
No to promiňte, ale to je tak těžký napsat, že každý rok do svých 80 dá 1 diamant? Každý z hráčů si pod pojmem spoustu tu spoustu představoval poněkud jinak. Když se zjistil skutečný význam, byla spousta lidí znechucená, s nimi i já. Jediný divoch, kterého jsem od té doby chtěla byl Misaki a to ze zcela jiných důvodů. Jinak se Vám takový kůň ani nevyplatí, už z toho faktu, že abyste ho získali, musíte do něj vrazit několik pasů (co si budeme povídat, teď už bez pasů či stovek diamantů koně ze soutěže nedostanete), pak několik set tisíc za zkrocení a sakra dlouho si počkat na svou odměnu, která není nijak valná.
-
Dalším tikem byla Sluneční soustava...to bylo tak těžké, když "nastoupili napsat, že pokud budete mít všechny získáte Slunce? No ano, dobře, jednalo se o marketingový tah, ale i ten byl vnímán ve valné většině jako podraz. Už jen způsob jakým to bylo uvedeno do oběhu.
-
A horkou novinkou jsou samozřejmě větrní koně. Dá se očekávat, že i u nich bude odměna budete-li mít všechny? Možné to je, ale také to není nijak jisté. Jejich popis jako takový je taky silně zavádějící a popravdě jen těžko si dovedeme představit co to vlastně znamená:
-
"Pokud bude Eurus mladší než 3100 let a zároveň dosáhne jeho větrná síla úrovně 100 %, bude umět rozpoutat bouři, která za sebou zanechá výjimečné dárky!

Směr větru určuje dovednosti a body větrné síly, které Eurus získá během vyjížďky a také dárky, které přinese bouře. Když vítr ukazuje daný směr, může Eurus tento den vyhrát dovednostní bonus nebo malus."

-
Věkové omezení, to si to máme vyložit tak, že bouři kůň rozpoutá jen jednou? Ne nikoliv, rozpoutá ji víckrát. Ale to už tam psané není. Výjmečné dárky, jsou prý dárky, jaké přináší Duch ze začarované dýně (nejcenější věc co jsem od něj dostala byl Proutek plodnosti) a to se jako má za ty pasy co do toho hráči dali vyplatit? Stejně jako není nikde napsané, že jakmile stisknete tlačítko "Rozpoutat bouři" už se o koně nemůžete nijak postarat a ani nevíte zda tím ohrozíte jeho zdraví či nikoliv, protože tato jeho činnost skončí až další den.
-
Čili asi tak, to je opravdu tak těžké napsat to narovinu, jako to bylo u diamantových koní?
Vaše názory? Vyhovuje Vám to?

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Elduda Elduda | 6. ledna 2013 v 18:02 | Reagovat

Jednoho divocha mám (Namibijský kůň) a s kritikou nemůžu než souhlasit. Zatím jsem od něj dostala diamanty asi 4 a to jsem mu ještě dala vodu mládí v domnění, že když mu 80 bude pozděj, dá mi za tu dobu i víc diamantů.
Co se koní sluneční soustavy týče, nějakého takového Slunce jsem očekávala, protože i u Diamantových koní byl za kompletní sbírku další božák (Diamant).
U těch větrných ho rozhodně čekám. A vzhledem k tomu, že dnes a denně můžeme na fóru v tématu "Co nám přinesl duch ze začarované dýně" číst zklamané příspěvky majitelů jako: donesl mi tuřín, ještě neodešel nebo donesl mi sedlo MK, nemyslím si, že dárky z bouře budou o mnoho lepší.

2 Kateřina Mrázková Kateřina Mrázková | Web | 6. ledna 2013 v 19:29 | Reagovat

Přesně. Howrs začíná klesat. Jak má někdo kdo si nemůže kupovat pasy získat nějakého božana či divocha, a když ho získá tak ti dá prd a poloviční odměnu toho co do toho vrazil. :-x  :-!

3 ArkaLin ArkaLin | 7. ledna 2013 v 9:28 | Reagovat

Ahoji, tak s kritikou víc než souhlasím. Včera jsem rozpoutala bouři, čekám celý den na to aby mi přinesl 15x tuřín. Myslím že další komentáře z mé strany raději nechám nevyslovené.......

4 ališka ališka | E-mail | 7. ledna 2013 v 12:50 | Reagovat

[1]:já hraju howrse už dlouho a taky si toho začínám všímat moje kámoška ma 3 božany a já ani tuk fakt s váma souhlasím

5 Danka123 Danka123 | 7. ledna 2013 v 15:44 | Reagovat

Taky sem sklamaná sem na howrse už dlouho a nemám ani jedného božana..Vrazila sem do toho celkem 0 centu :D Když tak mám pasy jenom za 30 dní a jednou se stalo že sem prodala koně za 1 pas ale to je nic...

6 Megi67 Megi67 | 7. ledna 2013 v 21:09 | Reagovat

Já sem na howrse přes 300 dn a mám jednoho božana a ty "přesné" informace o nových božácích nám jsou celkem k ničemu, když polovinu mnohem důležitějších věcí, než co nám napíší, nevíme :-!  :-!  :-!

7 Sillia Sillia | 8. ledna 2013 v 16:31 | Reagovat

já jsem na howrse přes 400 dní, nemám jediného božáka ani divocha. ty "přesné" informaceo božácích mě štvou vždycky mě nalákaj, ale nikdy mě nenechají alespoň jednoho získat, a pak když čtu tyhle články o tom jak jsou na nic tak si říkám, že by to byl stejně jenom další kůň za kterého musím platit ustájení atp... a co mi daj? některý třeba pár diamantů, které jsou stejně skoro na nic nebo další věci, které stejně nepoužívám. alespoň že ten jejich nový vzhled je pěknej

8 Ditushe Ditushe | 8. ledna 2013 v 18:43 | Reagovat

Já jakožto už skoro veterán, která na howrse přišla za dob tří moderátorek bez poloviny plemen co je teď už se ani nesnažím získat jiné koně než Safíra, Rubyho a Baliose. Pravda, pokud máte Misakiho či Sabla v prvním rohu hojnosti, nebo se na Vás v kartách usměje štěstí, vyplatí se to, ale kolikrát se o to posnažíte? Aby to bylo snadné počítejme, že za rok je cca 5 soutěží (ano je jich víc, ale jen pro příklad). Na každou soutěž Dáte většinou minimálně pas, bud ve formě equus, diamantů nebo pasů, vždycky Vás to ale něco stojí pokud se na to rovnou nevyfláknete. Jiné možnosti nejsou výhodné. Takže to dělá minimálně 5 pasů a přiznejme si, vyhráli jste někdy za 5 pasů v 5 soutěžích božáka? Tsss.. A pokud tak to byl kupříkladu Eurus nebo Diamant, který není opravdu k ničemu. Nemluvě o Granim. No a mimochcodem dost mě také štvou ,,novinky na které máme přijít samy,,. Většinou prkotiny občas, ale dost podstatné věci... Já mám Namibijáka a Perlu. Namibijáka z karet, kde mi už zbývali jen poslední dvě diamantové a mohla jsem si vybrat Safírka. Ta soutěž mě stála 17 pasů. Připočtu-li k tomu něko kolem určitě byl můj obrat /to co mnou proteče/ za všechny akce cca 50 pasů. Nedala jsem za ně ani korunku, ale i přesto těch 50 padlo za soutěže. Jen za soutěže. A co z toho mám? Dva božáky, kteří mi dají diamant, když se jim to hodí.. Takže můj verdikt, bud máte potěšení z virtuality - nakupte si 100 pasů a nechte howrse chrochat si a nebo hrajte odpočinkově a nedávejte za to peníze. Jak už jsem řekla, jiné možnosti se nevyplatí ;)

9 Megi67 Megi67 | 8. ledna 2013 v 21:16 | Reagovat

A ta akce co teď bude, tak jen oblbuje lidi, qaby si koupili pas. To si hromada lidí řekne, že udělá nějaký 3 ilustrace, který budou dodržovat podmínky, koupí si 2 pasy za 60 kč a bude doufat, že se ilustrace bude líbit, vyhraje a získá 100 pasů. Jenže spoustu lidí nemá šanci, protože jsou antitalent (nic ve zlém) nebo když už něco málo um, nestačí to , protože jiní se tomu věnujou a udělaj nádherný ilustrace. A já se jenom trochu vyznám v těch programech a spousta těch ilustrací co jsou v kreativním prostoru prostě neudělám i kdybych nad tím strávila 3 dny a vyzkoušela všechno co mě napadne.

10 jája jája | 11. ledna 2013 v 14:42 | Reagovat

nejdemě přihlásit :-(

11 sexy kočka sexy kočka | 16. ledna 2013 v 16:59 | Reagovat

Je to strašný :-( Mám divoch a božana je to kničemu. :-?

12 barča2 barča2 | 18. ledna 2013 v 11:05 | Reagovat

Mám namibijského koně a nic. Diamantů dává hodně hodně málo a opravdu jen když mám velké štěstí. Takže nanic. Tak proto už se hře tolik nevěnuji. Zkrátka howrse hodně kleslo.

13 Janishka Janishka | Web | 20. ledna 2013 v 14:52 | Reagovat

koupila jsem si 2 divochy. každý mě stál těch 12 pasů... čekala jsem, že těch diamantů za to budu mít fakt hodně.. ale jo.. jsem zklamaná..a ani nejdou prodat.. k čemu teda jsou??

14 Tygříkovo Tygříkovo | 7. února 2013 v 11:45 | Reagovat

Pod tohle se můžu podepsat. Mně nachytali na spoustu diamantů. Na španělského mustanga padlo 25 rohů cca (i za reál peníze) a nic. Fajn. Pak jsem se přes lektvary velmi pracně dopracovala k misakimu celá šťastná. Pak jsem v bingu vyhrála exmoora. A pak ještě nevěda jak je to s 80diamanty jsem si za 12 pasů (naštěstí to nebylo za real prachy) koupila divocha konika. Pak jsem ale zjistila pravý stav věcí a od té doby mě na žádného divocha nenalákali. A už se jim to ani nepovede. Nejlepší božák je nakonec Jupiter..

15 Đinσsнi Nαkαsнi Đinσsнi Nαkαsнi | 7. února 2013 v 20:57 | Reagovat

Co se akcí týče, tak si nikdy ambice na božáka nedělám, a to ze dvou důvodů: za 1. moje rezerva pasy zrovna neoplývá a za 2. vrážet do toho reálné peníze, musela bych být blázen, lidi vzpamatujte se je to jen blbá virtuální hra! Já osobně potřebuji peníze na mnohem důležitější věci než na akce Howrse... Takže z akcí se prostě snažím vytřískat co nejvíc věcí z ČT, ty jsou mnohdy užitečnější než nějací božští a speciální koně ;-)

16 králíček králíček | 26. února 2013 v 6:31 | Reagovat

někteří lide mě asi znají pod přihlášením jmenem anator ale tenhle účet byl nenávistí me bejvale kamarádky vymazán tam sem měla 5 divochu a na hovno měla sem diamant jednou za dva měsíce měla sem božske koně a taky na hovno ted už se na božske koně neřítím tak jako na minulem na howrse sem králíček2013 a božáki tam neuvidíte to jen když se mi zadaří no prostě to nejde bez pasů nevím na co jim sou božskí koně když nedávaj a nedávaj diamanty TOHLE JE MŮJ NÁZOR

17 P.K.S P.K.S | Web | 5. dubna 2013 v 20:52 | Reagovat

Pravda,mám s tím svoje zkušenosti: Takovou dobu jsem dřela abych si bez použití peněz koupila pasy.Tolik svých oblíbených koní jsem musela prodat za pasy abych si mohla za 12 pasů koupit pokladnici,ve kterém byl Lavradeiro.Pokladnici i Lavradeira jsem získala.Už jsem se těšila až ho zkrotím a pak dostanu svou odměnu.Lavradeiro už nějáký ten rok má a zatím jsem dostala 2 nebo 3 diamanty!!! Když jsem jí krotila,vrazila jsem do ni 300 000 aby to číslo,kterým bude označena bylo nějáké lepší aspoň mezi první 60. Stejně je 238. ale to už neřeším,zkrátka byl někdo lepší ale DOUFÁM ŽE MI TA KLISNA TY DIAMANTY VRÁTÍ!!!Velmi spokojená jsem s Marsem,který opravdu vrací to co jsem do něho investovala :-)
Mám ještě Snowa a Graniho,které mám opravdu jenom tak na parádu,ani si neztěžuju získala jsem je čistou náhodou a skoro zadarmo :-)
Nejvíce mně opravdu naštval ten Lavradeiro...Proto s tímhle článkem naprosto a bezvýčitek souhlasím ;-)

18 P.K.S P.K.S | Web | 5. dubna 2013 v 20:56 | Reagovat

Jak si tak pročítám komentáře tak nejlešpí jsou koně sluneční soustavy..ty opravdu nezklamaou a vydělávají stále :-)

19 Natty Natty | 12. května 2013 v 18:24 | Reagovat

ahoj tak ja mam ze slunecni soustavy Merkura toho jsem ziskala v rohu hojnosti 2 divoky kone kteri davaj jeden diamant jednou za cas a pak 4 vetrny kone Caiciase Notuse Borease a Zephyra kteri obcas zabouri a neco donesou ;-) a jediny co se mi oplatil byl fakt asi Merkur to jsem ziskala uz ani nevim v jake akci themidinu vahu tak jsem vymenila balik harmonie za 3 rohy(tenkrat stal  jeste 3 pasy ) a hned v prvnim rohu jsem mela novy balik harmonie a ve druhym byl bozan :-D  ted uz je docela dost vytrenovany a uz vyhrava i stuhy (zatim 5 stuzek)

20 kiki kiki | E-mail | 20. května 2013 v 15:53 | Reagovat

dovoluji si odporovat ve dvou vecech. Bez pasu jsem v magicke jizde vyhrala Graniho a v kartach Kundudo tez bez pasu. A to s diamantama mi bylo jasny docela brzo. Skoro kazdy druhy na Howrse vi ze jednou za rok. A 80 diamantu za zivot mi prijde celkem dost. Jde i o stesti ne jen o pasy.

21 BJane BJane | 21. května 2013 v 18:40 | Reagovat

Jsem veterán/začátečník (zaregistrovala jsem se 9.5.2011 a pak jsem účet, já blbá, restartovala, takže dny na to nemám). Božana mám jednoho. Před akcí, kdy jsem ho dostala jsem byla 800. (měla jsem 140 koní a o všechny jsem se starala), měla jsem i šampiony. A za Zephyra jsem dala 25 pasů. Jakmile jsem ho získala, byla jsem náhle na 8000. místě a málem jsem s howrse sekla, protože jsem tu neměla s 10 koňmi a 5 000 equus co dělat. Nesekla jsem s tím a postupně si lízám a rány a musím podotknout, rozhodně to za to nestálo.

22 kiki kiki | E-mail | 26. května 2013 v 11:08 | Reagovat

No vaše chyba že kupujete za reálné peníze nereálné věci. Já mám 2x kartu s kundudo. Kdyby se dal získat vícekrát měla bych dva divochy. A TO BEZ PASŮ!!!!!!!!!!!!! Tak laskavě nesvádějte na howrse svoje chyby. :-)

23 sara sara | E-mail | 5. července 2013 v 21:18 | Reagovat

ahoj da se kundudo prodat kdyz je skrocený? diky sara

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama