Leden 2013

Argentinský kreolský kůň

26. ledna 2013 v 21:31 | Ditushe + hghlk |  Svět Howrse - koně

Argentinský kreolský kůň

Kreolský v doslovném překladu znamená Španělský původ. Tento název koně označuje zdomácnělého právě v Argentině. Kreolský kůň je velmi odolné plemeno.

Já mám a co Ty? VI - Toulaví koně

20. ledna 2013 v 14:38 | Jane |  Něco pro Vás
Na žádost jednoho z čtenářů překládám verzi těchto obrázků na nynější Toulavce, možná časem přibudou i Ti ostatní ;)
Noví ptačí toulavci doplnění ;)

Předchozí články:

Argentinské články INFO

15. ledna 2013 v 20:47 | Ditushe |  Zábavné akce
Ahoj! Došli mi skvělé články, výherkyně máme dvě, ostatní nic moc :/ Chtěla jsem Vás jen informovat, že na tom ve volném čase pracuji a že Vás nebylo málo. Takže do konce tohoto týdne tyto dva články opravím, kouknu na stylistiku, zkrátka udělám vše, co bude třeba, aby se to dalo reprezentativně zveřejnit. Autoři budou náležitě odměněni a představeni. ;)

Nějaké otázky?
  • Můžu ještě poslat článek? Posílat články můžete kdykoliv, ale jen pokud za to stojí a ještě nejsou na blogu zveřejněny.
  • Záleží na pravopisu? Nezáleží, ale snažte se psát co nejlépe. Nemůžu trávit večery opravováním.
  • Můžu posílat náměty na články? Ano, ale nejdříve si pročtěte web, zda-li už tu nějaký článek, který navrhujete není.
Tyhle byly nejčastější - jak v mailu, tak na blogu. Máte-li další dotazy nebojte se zeptat. S Jane uvítáme aktivní čtenáře.
Posílejte na mail: ditushe.n@gmail.com

Pokud jsem na něco zapomněla, bude to v komentářích ↓

Tuláci z hlubin moří

10. ledna 2013 v 18:58 | Jane |  Svět Howrse
Tak jak se dalo očekávat, chystá se na nás nová akce. Jsou to opět tuláci. Tentokráte ale z podmořského světa :) Stylizovaní jsou krásně, ale bohužel, jak víme, bez pasů to udělat nelze (žádná novinka) Odměnou je krásný fialový Zephyros, najdete ho ZDE.

Kreativní prostor

9. ledna 2013 v 21:50 | Jane |  Novinky ve stáji
Tento typ článků už tu několikrát byl, ale rozhodla jsem se to trochu zjednodušit, abyste tu postupem času nenacházeli ilustrace, které už nejsou aktuální či ani zasílany do KP, budu jej průběžně každý měsíc (pokud bude s čím :D) aktualizovat. Odkaz najdete nad články, takže ho nebudete muset nijak složitě dohledávat.
-
Zveřejňuji vždy ilustrace jen těch hráčů, kteří sami napíšou, že je chtějí zveřejnit zde na blogu, chcete-li i Vy, stačí napsat ;)
-
BŘEZEN 2013

Hezky do zelena!

9. ledna 2013 v 21:34 | Jane |  Novinky ve stáji
Ahojte všichni,

tak jak jsem tu psala, po Vánocích bude nový vzhled..trvalo mi to, z důvodů ryze osobních a školních, ale doufám, že se Vám bude alespoň maličko líbit. Je trochu změna i pro mě, jak je záhlaví samo o sobě větší, nějak jsem si to neuvědomila, když jsem ho dělala.
Též nutno dodat, že Ti z Vás co mají větší rozlišení než já (tj.1024x768) tak to vidí zase maličko jinak...tak jako vždy nelze se zavděčit úplně všem.
Názory, pochvaly i kritiku samozřejmě uvítám ;) jen prosím buďte slušní tak, jako doposud :)


Polovičaté informace

6. ledna 2013 v 10:57 | Jane |  Diskuse na téma...
Po dlouhé dlouhé době další diskusní článeček. Na jeho napsání mě přivedla informace ohledně nového božského koně. A popravdě, ty otazníky co u každého z nich jsou, jsou tak zavádějící, až už hráče ani nebaví je číst. Typickým příkladem byli divoši:
-
"Divocí koně jsou velice vzácní a musí být nejprve zkroceni, než je budete moci trénovat.To může být vcelku zdlouhavý a náročný proces, ale vyplatí se, neboť Vás poté odmění spoustou diamantů, dokud jim nebude 80 let!"
-
No to promiňte, ale to je tak těžký napsat, že každý rok do svých 80 dá 1 diamant? Každý z hráčů si pod pojmem spoustu tu spoustu představoval poněkud jinak. Když se zjistil skutečný význam, byla spousta lidí znechucená, s nimi i já. Jediný divoch, kterého jsem od té doby chtěla byl Misaki a to ze zcela jiných důvodů. Jinak se Vám takový kůň ani nevyplatí, už z toho faktu, že abyste ho získali, musíte do něj vrazit několik pasů (co si budeme povídat, teď už bez pasů či stovek diamantů koně ze soutěže nedostanete), pak několik set tisíc za zkrocení a sakra dlouho si počkat na svou odměnu, která není nijak valná.
-
Dalším tikem byla Sluneční soustava...to bylo tak těžké, když "nastoupili napsat, že pokud budete mít všechny získáte Slunce? No ano, dobře, jednalo se o marketingový tah, ale i ten byl vnímán ve valné většině jako podraz. Už jen způsob jakým to bylo uvedeno do oběhu.
-
A horkou novinkou jsou samozřejmě větrní koně. Dá se očekávat, že i u nich bude odměna budete-li mít všechny? Možné to je, ale také to není nijak jisté. Jejich popis jako takový je taky silně zavádějící a popravdě jen těžko si dovedeme představit co to vlastně znamená:
-
"Pokud bude Eurus mladší než 3100 let a zároveň dosáhne jeho větrná síla úrovně 100 %, bude umět rozpoutat bouři, která za sebou zanechá výjimečné dárky!

Směr větru určuje dovednosti a body větrné síly, které Eurus získá během vyjížďky a také dárky, které přinese bouře. Když vítr ukazuje daný směr, může Eurus tento den vyhrát dovednostní bonus nebo malus."

-
Věkové omezení, to si to máme vyložit tak, že bouři kůň rozpoutá jen jednou? Ne nikoliv, rozpoutá ji víckrát. Ale to už tam psané není. Výjmečné dárky, jsou prý dárky, jaké přináší Duch ze začarované dýně (nejcenější věc co jsem od něj dostala byl Proutek plodnosti) a to se jako má za ty pasy co do toho hráči dali vyplatit? Stejně jako není nikde napsané, že jakmile stisknete tlačítko "Rozpoutat bouři" už se o koně nemůžete nijak postarat a ani nevíte zda tím ohrozíte jeho zdraví či nikoliv, protože tato jeho činnost skončí až další den.
-
Čili asi tak, to je opravdu tak těžké napsat to narovinu, jako to bylo u diamantových koní?
Vaše názory? Vyhovuje Vám to?