Říjen 2012

Vylepšení..?

30. října 2012 v 20:46 | Jane |  Diskuse na téma...
Vedení Owlientu už asi moc neví co roupama vymyslet. Nepříjde Vám to tak někdy? Máme tu další malou várku vylepšení. Tentokráte to odnesli hlavně jednorožci a hříbata, co Vy, vítáte tyto změny?
Já popravdě nevím jak se k tomu stavit, ono je to fajn oproti těm co mají malou rezervu (teď myslím platba za veterináře) ale jako takové se těm co mají víc chovy docela prodraží a těžko říct, ono nejen, že u vysoké genetiky je to tak, že se zvedá o 0.01 ale ještě vás za to budou ždímat, ono se řekne, no jo pár tisíc mě nezabije, ale když se to nasčítá je to jen za týden docela suma. A to nemluvě o připouštění rožců.
Ohledně vyhledávání...to nepovažuji za nějak hrozná krok, tedy sama zbarvení kupuji spíše podle toho, jak se mi líbí, ale třeba to také někdy využiji, ale spíš bych uvítala, kdyby zůstala možnost vyhledávání podle zvířecích kamarádů, ono pokud chcete nějakého je to docela problém najít. Ale co už...
Jaké jsou Vaše názory?

Halloweenské karty - Komplet

30. října 2012 v 20:24 | Jane |  Svět Howrse
Tak tu máme po loterii hned další akci. Jedná se o další karty, tentokráte laděné do Halloweenu. Co je jako odměna? Buď za složené puzzle si můžete vybrat božského koně z následujících:
MERKUR, VENUŠE, MARS, JUPITER, SATURN, NEPTUN, ZEMĚ
RUBY, SAFÍR, SMARAGD, NEFRIT, AMETYST, PERLA
GRANI

POKUD MÁTE KARTY, KTERÉ ZDE NEJSOU A CHCETE POMOCI PROSÍM POSÍLEJTE JE NA
my-a-howrse@email.cz
Děkuji všem za milé komentáře a pomoc :)


Děkuji hráčkám Niti, Elduda, ArkaLin, Belatrix Black, Katara, Remusska, klea2 a dalším .. :)
Nebo pokud budete mít štěstí naleznete nového divokého koně a tím je Namibijský kůň.

Co tedy můžete v kartách nalézt? Obrázky budou postupně doplňovány ;)


Vyhodnocení třetí bitvy

27. října 2012 v 17:07 | Ditushe |  Zábavné akce
Jsem velice ráda, že se Vás zúčastnilo tolik! :-) Napsali jste opravdu krásné a dlouhé příběhy - legendy o zrodu jednorožců. Trvalo mi dlouho než jsem se tím vším probrala, taky mi do toho neustále leze škola :(... Takže další kolo čekejte kolem příštího týdne. -_-
Co se týče povídek dostanete bodíky za umístění a pak ještě za kvalitu!! :-)

Dýňovka č. 3

14. října 2012 v 18:22 | Ditushe |  Zábavné akce
Vyhodnocení + 3. bitva!

Dýňovka! :-)

5. října 2012 v 19:52 | Ditushe |  Zábavné akce
IconsLandVistaHalloweenEmoticonsDemo-PNG-256x256-EasyMoney.png-256x256
:-)

Vyhodnocení druhé bitvy!

4. října 2012 v 20:18 | Ditushe |  Zábavné akce
Haló haló haló všem opozdilcům: Odteď už není možnost si poprosit a náhradní zadání! :-) Což je dobrá zpráva pro ty co čas dodržují, a čekají kvůli nim pak na výsledky. Aspoň je to napínavější ne?! :-) Ti co se doted nezúčastnili a vdalším kole také ne budou diskvalifikování, aby tu zbyli jen ti co chtějí vyhrát... Tak klikni na celý článek! :-) :-)

HzP - Překážky - ceny - KOMPLET

3. října 2012 v 17:00 | Jane |  Svět Howrse
Jak jsem slíbila, tady máte ty překážky, o jejichž cenách a úkolech zatím vím. Je jisté, že jich je opět 20 bohužel. Každá výpomoc bude vítána ;) Pokud chcete také pomoci prosím posílejte informace k překážkám na email my-a-howrse@email.cz Děkuji. Díky za výpomoc patří hráčce Niti :)

Překážka č. 1 (2 body)
- 2x růstový bod
- 1x Achillova pata
Cíle
- Dát koni napít = snížení 12h na polovinu

Překážka č. 2 (5 bodů)
- 10% energie pro Vaše koně
- 1x sedlo WL
Cíle
- Pogratulovat hráči = možnost požádat 4 přátele o pomoc


Honba za pokladem!

3. října 2012 v 16:25 | Jane |  Svět Howrse
Popravdě z této akce jsem víceméně znechucená. Večer předtím jsme se s kamarádkou bavily o tom, že přece nedají nic tak pitomého jako byly Piňaty. Tak omyl, dají. A přesně to samé. Smutné celkem, že? Co naděláte. V následujícím článku (tj. tím co je nad tímto) naleznete postupem času všechny překážky v honbě, za jejichž zdolání Vás čeká další božská klisna a tou je Země. Kde se dá sehnat hřebec k připuštění (tj. Slunce)? Dostanete jej pokud budete mít všechny ostatní koně Sluneční soustavy.