1. bitva!

23. září 2012 v 22:00 | Ditushe |  Zábavné akce
Velká první bitva započala! Odpovědi do KOMENTÁŘŮ!!!
Podotýkám: Pro dosažení výhry, musíte mít alespoň 35 bodů (celkově) proto i když povedete, nemusíte nic vyhrát ;)

IconsLandVistaHalloweenEmoticonsDemo-PNG-128x128-Wink.png-128x128
Vítám Vás. Jsem Pan Smárty, a dnes započínám velkou první bitvu. Každý z Vás má čas do 26.9. do 24:00 hodin. To si zapamatujte! Když to nestihnete, už mě nebudete moci rozsvítit. Nebudu se tu rozpovídávat, víte jak to chodí. Dýně prostě nemá čas. Tady jsou otázky. Pečlivě je proštudujte, najdu kdejakou chybku, jsem velice přísný stejně jako slečna Rich. Skvělá dýně... Nuže začnem! Co nejpřesněji prosím, čím více tím lépe. Pozor na chytáky a chytáčky.
  1. Kdo nebo co je maskotem howrse?
  2. Plemeno jednorožce, kterémá nejvyšší genetický potencionál na CZ howrse?
  3. Kolik pasů získám, když dám do kreativního prostoru ilustraci kamaráda a paprsku? Předpokládejme, že projdou.
  4. Jaké je moje nejoblíbenější zlaté či stříbrné jablko pro jednorožce? Napovím Vám. Oblíbila si ho většina hráčů. Je tedy na cz howrse tím prvním ;)
  5. Co se děje s dovednostmi stařičkému koní, který již přesáhl 25 let? Je smrtelný...
Za neúplné odpovědi nečekejte žádné zázraky. Dostanete celkem 5 bodů, když vše popíšete. Ne do detailu, ale to co chci vědět.
IconsLandVistaHalloweenEmoticonsDemo-PNG-256x256-Adore.png-256x256
Ahoj milí zlatí. Ráda Vás vidím... :) No co to ten bručoun na Vás vybalil?! Já mu dám, ale teď k úkolu ode mě...
Kdo je originál?
Najděte zlatíčka ve hře takového koně, jehož jméno se na celém howrse vyskytuje jen jednou. Ale pozor. Nesmí být Tvůj ani Tvých přátel. Nesmíte být spolu jakkoliv spjatí ;) Na to si dáme s Ditushe a Jane veliký pozor a ten, kdo bude podvádět, přijde o celých 9 bodů! I kdybyste měli jít do mísnusu, to si ani já ani pán Smárty nebo Amáze líbit nenecháme. Počítají se jen celá jména. Takže Lilien 356.58 bude chápano jako Lilien. Žádné znaky ani jsgfrjh se nepočítají.
Pozor ale, nebude to obyčejný kůn! Musí to být jednorožec. Pokud se Vám to povede získáte dva body. Pokud chcete ještě něco navíc, najděte divokého koně, a dostanete bodík. Čím originálnější bude jméno tím lépe pro Vás.. Tak šup šup do práce! :)
IconsLandVistaHalloweenEmoticonsDemo-PNG-256x256-Smile.png-256x256
Co by to bylo za bitvu, kdybyh nepřidal já nějaké překvapení.... Takže tady máte malou hádanku, která má dvě části. Najděte na tomto obrázku divokého koně, který je tu méněkrát než ostatní. S Ditushí doufáme, že se Vám tam ten text plete, aby to bylo těžší... Vy jste ale šikulky, tak honem do toho! ;)
Druhá část? Ta je snadná. Koníka, kterého objevíte, zadejte do adresáře a zjistěte o něm co nejvíce. Abyste ho mohli rozmnožit (aby se vyrovnal i ostatním diváčům z obrázku), tak napište jeho info a jméno 1. očíslovaného (tohoto druhu).
Snad to chápete, i když jsem rád, že Vám to zamotá hlavičku. Ták počítejte! :)

pozadí
 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama