Září 2012

Druhá bitva!

29. září 2012 v 5:54 | Ditushe |  Zábavné akce
Ahoj ahoj ahoj!
Doufám, že jste se těšili! :) Takže co se týče vedení v soutěži, Niti, maky21, Elduda jasně vedou, ale v závěsu za nimi je polovina ostatních soutěžícíh. Proto žádné polevování! Je třeba stále pracovat! A jelikož hsme včera měli ten svátek české státnosti, a že Václav měl přes pár lety naspěch a bohužel byl zavražděn, a tak na jeho počest věnuji dnešní bitvu jemu.

Jak dopadla první bitva?

27. září 2012 v 20:47 | Ditushe |  Zábavné akce
Ahooj! :) Ptáte se jak dopadla první bitva? No někdo se netrefil někdo naopak ano. Spíše mně vadí, že někdo vůbec neodpověděl... Mají možnost si to ,,opravit,, a to tak, že Vám pošlu náhradní zadání za méně bodů formou: Otázky:, Úkol:, a nebudu se nijak rozepisovat ;)

Trofeje

27. září 2012 v 17:52 | Jane |  Svět Howrse
Další nový výmysl z kanceláří Owlientu. A jsou jím trofeje. Tyto trofeje nahrazují cíle, takže je podle všeho budete moci sbírat AŽ potom, co všech 100 cílů splníte. Opět se jedná o věc lehce nepromyšlenou, ale to už příliš nepřekvapuje. O co se jedná? Jedná se jednoduše o to, že pokud budete mít následující koně, či položky (uvedeno v seznamu v celém článku s případným komentářem) přičte se Vám trofej. Kolik jich lze nasbírat celkem netuším, protože "postupně přibývají." Dostanete za to, že je máte něco? NE, tedy pravděpodobně ne. Budou jen zobrazeny na Vaší stránce, nic víc, nic míň. O co se tedy můžete snažit?

1. bitva!

23. září 2012 v 22:00 | Ditushe |  Zábavné akce
Velká první bitva započala! Odpovědi do KOMENTÁŘŮ!!!
Podotýkám: Pro dosažení výhry, musíte mít alespoň 35 bodů (celkově) proto i když povedete, nemusíte nic vyhrát ;)

Seznam hráčů - Dýňová válka

23. září 2012 v 10:18 | Ditushe |  Zábavné akce

No už padají dotazy, kdy soutěž začne... Vždy si prosím pořádně přečtěte uvodní text. Když jsou přihlášky do včerejší půlnoci, tak v ten den asi těžko zveřejním první kolo ; Dále taky pište mně, ne Jane, jelikož soutěž pořádám já, a tak by bylo fajn, kdyby nebyly žádné nedorozumnění.
Tak tu máme seznam všech účastníků. Pokud tu nejste, nejspíše jste nesplnili podmínky pro přijetí, nebo jste to nestihli. Všem zúčastněným bude odeslána zpráva, že je dýně berou v úvahu a kdy započne první bitva. Pokud se chce někdo odhlásit a napíše mně (Ditushe) do zpráv či sem do komentářů :)

30.000

22. září 2012 v 15:28 | Jane & Ditushe |  Novinky ve stáji
Možná si někteří z Vás všimli, ale blog v nedávné době dosáhl v návštěvnosti 30.000 To je samo o sobě nádherné a ráda bych Vám za to všem moc poděkovat, za nás obě. Díky!!

Dýňová válka!

15. září 2012 v 18:52 | Jane |  Zábavné akce
Zdravím všechny howrsáky! :)
Dnes jsem za pomoci Jane vymyslela podzimní soutěž. Je to Dýňová válka, jak praví název. Válka bude mít 5 bitev, kde budete moct rozsvítit dýně, které Vám dají bodíky. Na konci celé soutěže budou těm nejlepším rozdáný skvělé ceny, které jen tak sami nezískáte. Jde o to rozšířit podzimní atmosféru na howrse, než vypuknou podzimní akce - třeba lektvary nebo jiné. Nebude to pro Vás takový ,,šok,, a navíc se skvěle pobavíte! :)


Zápis - Dýňová válka

15. září 2012 v 18:48 | Ditushe |  Zábavné akce
Zde je místo pro Váš zápis do soutěže. Do komentářů napište:
  1. Váš login na howrse
  2. Vyjádření Vašeho souhlasu s pravidly
Pravidla všech úkolů se dozvíte až při zveřejnění. Jde o autorská práva, atd.
Abyste se mohli soutěže zúčastnit, musíte mít minimálně 7 bodů karmy.
Veškeré otázky můžete klást ZDE.

Bonusy koně a Falabella

15. září 2012 v 16:39 | Jane |  Diskuse na téma...
Po dlouhé době další diskusní téma, které už mi v hlavě leželo už delší dobu. A to bonusy koně. Nutno říct, že nemyslím bonusy trvalé, ale bonusy získatelné navíc. Jak možná víte, už jenom taková tuba maziva dělá divy a o Falabelle ani nemluvě. Bohužel i tenhle okruh je plný drobných podrazů, na které hráči sami přicházejí postupně. Tímto také děkuji hráčům, kteří mě o tom informují. Je celkem jasné, že takové zjištění nikoho nepotěší.
Základním kamenem úrazu je samotná krátkodobost bonusů. Pokud se nepletu je tuba spolu s Falabellou pouze na 4 dny. Což vzhledem k tomu, že samotné Grand Prix trvá 5 dnů je skoro provokace. Ano tuba se hledá ještě poměrně snadno, o něco lépe s Croesovou štěstěnou. Na Falabellu toto tvrzení ovšem neplatí. Tedy pokud jich nemáte několik. Její hledání Vám může zabrat i několik let koně.
Nedávnou informací ohledně Falabelly je i fakt, že záleží na tom, v které soutěži ji naleznete. Bonusy jsou totiž odlišné podle typu soutěže, jiné z drezury, jiné z klusu apod. Bohužel jak již bylo řečeno i tyhle bonusy hrají velkou roli. O bonusech JC a bonusech do GP ani nemluvě. Pokud máte pořádného manakaného šampiona, tak se Vám bohužel bez těchto bonusů neumístí tak vysoko, jak by mohl.

Co si o tom myslíte Vy? Máte všechny bonusy? "Sbíráte je"?

Loterie na divoko

14. září 2012 v 10:41 | Jane |  Svět Howrse
Osídlování skončilo a máme tu opět starou známou loterii. Co vyhrajete je vyloženě o štěstí (či o tom jak moc Vás má rád losovací automat?). Vím, že hodně lidí se rozčiluje, že Ti co tu jsou pár dní vyhrávají hlavní ceny, ale víte jak, to nikdo neovlivní. Jaká je hlavní cena? Dikový kůň. Vystřídají se tam snad všichni a přibude i nováček. Novozélandský Kaimanawa. Souběžně s loterií jsou koně i v rozích hojnosti, ale ne všichni, nevím zda Sable Island Ponny, ale Kaimanawa tam určitě nebude.

Tak hodně štěstí všem!