Rady a tipy 0.9 - Lepší umístění 0.2

13. července 2012 v 21:36 | Ditushe

Opět se Vám, milým návštěvníkům, hlásí Dituš :)) Mile mě překvapilo, jak se Vám minulý článeček líbil a i když byl hodně obsáhlý → náročný, tak jste si poradili.. Kdo by chtěl individuálně poradit, ráda pomůžu.. stačí napsat :) Předem se omlouvám za chybky :D

Minule jsme probrali návštěvy, rezervu a závody. Dostat se na další příčku, jak už jsme si říkali - I ve skutečnosti musíte nějakou energii vykonat, když chcete vystoupat o jednu příčku nahoru. Malou, ale je třeba si uvědomit, že nějakou.- To bychom si měli připomínat pořád, ne jen na howrse. Nyní Vám napovím jak si trošku povyskočit prostřednictvím koní.

Začneme počtem. Já to stále vyrovnávám.. Nerožci jdou do útulku, je jim tam dobře a pořád je někdo hladí, až je to musí štvát... Kupuji dobré koně a množím ty rohaté a 16-ti hvězdné. (S: Kdyby někdo chtěl koupit - napište :D) Zvyšuji počet stále, sice o málo, ale i to je super, protože při nějakém větším prodeji nepřijdu o tolik bodů a udržuji se do 2000. místa.
Takže rada pro Vás (jednoduchá a výstižná): Rozmnožujte se, tedy myslím na howrse :D, ale sem tam nějakého koně prodejte, dejte do útulku a pošlete do nebe. I když Vám bezcenní koníci přirostli k srdci a zemřou, nesnažte se je tu trápit, nechte je odejít bude lépe oběma.Dále tu máme soutěže a obstarávání. To je snadné jak jsem radila: do soutěží dávejte denně, alespoňpolovinu Vašich dobrých koní. Nebo každého koně do jedné soutěže - je to málo, ale vyplatí se to. A pak obstarávání.. Postupně stupňujte počet koní o které se staráte a nebo zůstávejte na stejném počtu občas si přidejte. Je to nejrychlejší šetrná volba.

Noo a konečně to co je hlavním bodem: GP, DOVEDNOSTI, JEDNOROŽCI, ATD...

Ne, dnes se nebudu příliš rozepisovat. Zkrátka. GP Vašich koní Vás může dostat na první příčky (o tom jak zvýšit GP se dočtete v nápovědě na howrse nebo v prezentaci dobrých hráčů) tím pádem se dostanete výše i v popularitě, obecném žebříčku a chovatelství výše. Zkrátka pořád se omílá ten jeden a samý kruh, zlepšíte se v jedné věci, zlepšíte se třeba v dalších třech, to vede k návštěvnosti a zase většímu skóre... Všechno souvisí se vším a proto se nemusíte moc snažit, ale hlavně, že budete mít dobrý pocit ze zlepšení a vytrváte.

Dále dovednosti, ty zvýšíte jednoduše... Opět v nápovědě na howrse nebo FAQ na fóru. Čím více GP tím více dovedností, tím více vyhraných závodů, tím více skóre, tím více zvládnutých příček no a návštěvnost, no zkrátka pořád jak říkám omílání dokola. To si musíte uvědomit. A tak je to se vším.

No a v poslední řadě cíle - plnění cílů najdete na webech a na howrse - je to prostřednictvím Vaší hry, ale hlavně koní no a opět se dostáváme do změti kruhů... :) To je ode mě vše :) Je to dnes jen málo, ale aspoň kapka a počáteční bod velkolepé kariéry.. VAŠÍ!

VĚŘTE SI, SNAŽTE SE , PO MALÝCH STUPÍNKÁCH SE DOSTÁVEJTE VÝŠE, GRATULUJTE, ZÁVODĚTE, PLŇTE CÍLE, A UVĚDOMUJTE SI, ŽE STAČÍ ZAČÍT JEDNOU VĚCÍ A DOSTANETE SE K DALŠÍM DVĚMA... JE TO NEUSTÁLÝ KOLOBĚH! :)

Vaše Dituš/Ditushe


PS: Na mém webu je soutěž.. :) zúčastněte se :)

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Píšete často do fóra howrse.cz?

Ano
Občas
Ne
Hru nehraji

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama