Rady a tipy 0.8 - Lepší umístění

7. července 2012 v 19:30 | Ditushe
Zdravím, dovolila sem si pro Vás čtenáře připravit článek, jak se zdokonalit ve hře a postoupit na vyšší úroveň v žebříčcích. Ještě před tím se Vám krátce představím, jsem Dituš, na howrse Ditushe je mi -náct let, howrse hraji skoro rok a jsem z Moravy. To je prozatím vše a nyní článek :) ↓

Každý by chtěl být někde nahoře, za ADY nebo jinými hráči. Někdo by zas rád moderování, ale dnes se zaměříme především na žebříčky jako takové a dám Vám pár tipů jak vystoupat výše. I v reálu než postoupíte na žebříku o jednu příčku nahoru musíte vykonat sice málo energie, ale je nutné si uvědomit, že pro to musíte něco udělat. Žebříčky se skládají z: Počtů přihlášených dnů, návštěv na stránce, rezervy, počtu koní a počtu obstaraných koní, počtu stužek a vyhraných soutěží, dalé to samé v JC + výtvory. Hlavním bodem žebříčků na howrse je celkové pořadí. Před dávnými časy, kdy ještě na howrse nebylo tolik moderátorů, kterým zezelenal i mozek (:D) jsem se pohupovala na příčce 1200-1500 pořád jsem se snažila víc a víc jít pod těch 1000. později jsem se na to vykašlala a hrála si hru jak chci. Aniž by mi to docvaklo jsem se začala zlepšovat - vyhrané soutěže, stužky, počet koní, rezerva... a najednou jsem 850. a moje dolní čelist spadla... :D


Jak se tedy dostat nahoru?

Musíme vzít v úvahu úplně všechny body žebříčků. Začneme z počtem návštěv.

Jelikož dny registrace ovlivníte jen tím, že se bduete pravidelně přihlašovat a občas tak někoho předeženete jen o pár čísel tak se radši pojďme zabývat něčím co může ovlivnit každý z nás - NÁVŠTĚVY.

Co děláte, když někomu oplácíte gratulace? Navštěvujete jeho stránku, správně.. Proto jednoduše gratulujte co nejvíc. já to dělám tak, že nastavím myš na gratulaci, nahoře se objeví ta lišta, kde je napsáno, že gratulace byla odeslána, tím pádem se to sníží a šipka je najednou na nějakém jméně v gratulacích tak kliknu a udělám to znova ;) Takhle denně proklikám třeba 100 lidí a další den nejsem 400., ale 150., je to pracné, ale stojí to za to. Čím výše se dostáváte, i když to pak je stále těžší, tím víc lidí Vám gratuluje ;) Není to vůbec složité a máte 2 mouchy jednou ranou ;)

Dále příčka chovatele. To je snadné, akorát už to chce více přemýšlet. Máme zde rezervu - tu navýšíme snadno, třeba za diamanty a pasy, ale hlavně za prodej koní. Nikho nenabádám, aby dával nerožce do útulku, jen říkám fakta. Za 1 dostanete 1000 equus. Já když měla poprvé pegasus jsem označila spoustu koní, abych je oddělala z farmy.. byli to takovýti, co Vám k ničemu nejsou, maximálně k růsťákům. Omylem jsem je místo do ,,ŽÁDNÉ FARMY,, dala do útulku... Byli mezi nimi i nejedorožci a těch peněz? Jako želez! Proto pokud teď nejsou nějak dobří a narodí se bez rohu je tam rovnou šoupnu, prtoože by trvalo týdny než bych je prodala za těch 1000 equus. Tím se mi také nenavyšuje mnoho koní, protože starat se pak o ně je děs. Tím se dotáváme dál. Počet koní je ideální, když Vám týdně přibydou třeba dva koně. Mně přibývají jednorožci naopak nerohatí jdou pryč. Tím se to vyrovnává a nemám tolik koní k postarní se - další plus do dalšího žebříčku. Já se třeba denně postarám o 20-50 koní, mám jich cca 100 a dělám to tak, abych neměla moc velké skoky. No a pak tu máme stužky a soutěže. Stužky nejsou snadné a většina hráčů co je vyhrává ví jak na to, takže to tu nebudu rozepisovat. Počet vyhraných soutěží za včerejší den. Denně přihlašte každého svého dbrého koně aspoň do jedné soutěže a i když denně vyhrajete max. 3 soutěže, je to zlepšení ;)

Tak to je pro dnešek vše. Pokud mě Jane přijme ,,pod svá křídla" budu psát dál a podrobněji jednotlivá témata k zvýšení skóre a doufám, že jsem aspoň některým z Vás pomohla takže GRATULOVAT, PŘHLAŠOVAT DO ZÁVODŮ, PRODÁVAT KONĚ, ALE I KUPOVAT. Loučím se s Vámi a mějte se hezky :)
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 maky21 maky21 | 7. července 2012 v 19:55 | Reagovat

Tos napsala hezky :)

2 vilaaa vilaaa | 9. července 2012 v 11:58 | Reagovat

Děkuji za rady, dnes jsem v popuaritě dokonce čtvrtá! :)

3 michykostra michykostra | E-mail | 9. července 2012 v 17:22 | Reagovat

Tak tohle mi hodně pomohlo! Je to hezky a stručně napsané... začala jsem se podle toho řídit

4 Ditushe Ditushe | Web | 12. července 2012 v 18:43 | Reagovat

Děkuji všem za pochválení, moc to pro mě znamená → budu psát dál :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama