Červenec 2012

Hurá zpátky do přírody!

25. července 2012 v 11:25 | Jane |  Svět Howrse
V nynější době je tu nová již probíhající akce, která navrací do přírody kamarádky, kterí tak už definitivně opustili svou hrací funkci na Howrse. Pro Ty co jsou na serveru už déle, nebo alespoň od Vánoc, je to akce stejná, jako byly výpravy na Severní pól.
Ceny jsou rozdílné, od daných lokalit kam kamarády posíláte a jsou to:
Farma - slepice, kočka, pes, ovce, koza
Louka - motýl, zajíc, vlaštovka
Les - sova, želva, veverka, žába
Savana - gazela, pštros, žirafa, zebra
Božský svět - drak, duch, gryf, fénix, hipogryf

Mezi cenami za výpravy se skrývá i nový božský koník a tentokráte je to Neptun. Který jako jeho předchůdci je samozřejmě ze Sluneční soustavy a i on Vám po splnění podmínek dává diamanty. Další ceny jsou například Tennesseeský mimochodník, Nyktin balíček, balíček Harmonie a spoustu dalšího. Ovšem je nutno si uvědomit, že kamarády jake je gazela, pštros, drak, duch a hipogryf nezískáte jinak než otevřením rohu Hojnosti, nebo výměnou s jinými hráči.

Howrse Cup!

25. července 2012 v 10:49 | Jane |  Svět Howrse

Tak jsem tu, trochu neočekávaně :D nevím jak dopadne zveřejnění, ale snad se to podaří. Všem díky za přání hezké dovolené :) je to od Vás milé.
Teď tedy k náplni článku, jak možná někteří z Vás ví, Owlient spustil novou hru. Nese název Howrse Cup a souvisí tedy jak už název napovídá se samotným Howrse. S tím rozdílem, že se jedná o jakési mistrovství, kterého se zůčastňují hráči z celého světa.
Ačkoliv se jedná o oficiálně spuštěnou verzi hry, stále se najde pár much, které jak věřím podpora brzy vychytá.
Ceny jsou nic méně lákavé, ale není jednoduché jich dosáhnout ;) V několika ohledech je to jiné, než klasické Howrse, ale je to něco pro soutěživé... :) takže, kdo chce okusit vůni závodění a nic než závodění tak zde máte odkaz..

Dovolená

13. července 2012 v 21:43 | Jane |  Novinky ve stáji
Tak je tu léto a s ním se hlásí čas dovolených. Žel i já odjíždím a má úžasná pomocnice a spoluadminka Ditushe je též na dovolené. Já se nevrátím dříve jak za 3 týdny, takže za tu dobu tu bohužel nic nového nepřibude. Dodávám ještě, že článek s obrázky divochů byl už teď předem doplněn o nového příchozího koníka. Tentokráte z Polska.

Teď už Vám tedy přeji krásné prožití léta a spoustu zážitků s i mimo Howrse za nás obě


Rady a tipy 0.9 - Lepší umístění 0.2

13. července 2012 v 21:36 | Ditushe

Opět se Vám, milým návštěvníkům, hlásí Dituš :)) Mile mě překvapilo, jak se Vám minulý článeček líbil a i když byl hodně obsáhlý → náročný, tak jste si poradili.. Kdo by chtěl individuálně poradit, ráda pomůžu.. stačí napsat :) Předem se omlouvám za chybky :D

Minule jsme probrali návštěvy, rezervu a závody. Dostat se na další příčku, jak už jsme si říkali - I ve skutečnosti musíte nějakou energii vykonat, když chcete vystoupat o jednu příčku nahoru. Malou, ale je třeba si uvědomit, že nějakou.- To bychom si měli připomínat pořád, ne jen na howrse. Nyní Vám napovím jak si trošku povyskočit prostřednictvím koní.

Začneme počtem. Já to stále vyrovnávám.. Nerožci jdou do útulku, je jim tam dobře a pořád je někdo hladí, až je to musí štvát... Kupuji dobré koně a množím ty rohaté a 16-ti hvězdné. (S: Kdyby někdo chtěl koupit - napište :D) Zvyšuji počet stále, sice o málo, ale i to je super, protože při nějakém větším prodeji nepřijdu o tolik bodů a udržuji se do 2000. místa.
Takže rada pro Vás (jednoduchá a výstižná): Rozmnožujte se, tedy myslím na howrse :D, ale sem tam nějakého koně prodejte, dejte do útulku a pošlete do nebe. I když Vám bezcenní koníci přirostli k srdci a zemřou, nesnažte se je tu trápit, nechte je odejít bude lépe oběma.

Prezentace k volnému užití 0.2

8. července 2012 v 13:47 | Jane |  Něco pro Vás
Původně jsem si říkala, že to přidám do předchozího článku, ale protože je jich plánováno o něco více, rozhodla jsem se dát je zvlášť, aby nezanikly. I tento článek bude pod odkazem v menu :)
Jsou k volnému užití všem, takže si nemusíte psát, můžu si ji vzít, ale stačí si obrázky jednouše zkopírovat. (klik pravým tlačítkem myši na obrázek a kliknout na otevřít obrázek, poté zkopírovat odkaz a vložit jej do příslušného okénka ve howrse prezentaci)
---
---

Rady a tipy 0.8 - Lepší umístění

7. července 2012 v 19:30 | Ditushe
Zdravím, dovolila sem si pro Vás čtenáře připravit článek, jak se zdokonalit ve hře a postoupit na vyšší úroveň v žebříčcích. Ještě před tím se Vám krátce představím, jsem Dituš, na howrse Ditushe je mi -náct let, howrse hraji skoro rok a jsem z Moravy. To je prozatím vše a nyní článek :) ↓

Každý by chtěl být někde nahoře, za ADY nebo jinými hráči. Někdo by zas rád moderování, ale dnes se zaměříme především na žebříčky jako takové a dám Vám pár tipů jak vystoupat výše. I v reálu než postoupíte na žebříku o jednu příčku nahoru musíte vykonat sice málo energie, ale je nutné si uvědomit, že pro to musíte něco udělat. Žebříčky se skládají z: Počtů přihlášených dnů, návštěv na stránce, rezervy, počtu koní a počtu obstaraných koní, počtu stužek a vyhraných soutěží, dalé to samé v JC + výtvory. Hlavním bodem žebříčků na howrse je celkové pořadí. Před dávnými časy, kdy ještě na howrse nebylo tolik moderátorů, kterým zezelenal i mozek (:D) jsem se pohupovala na příčce 1200-1500 pořád jsem se snažila víc a víc jít pod těch 1000. později jsem se na to vykašlala a hrála si hru jak chci. Aniž by mi to docvaklo jsem se začala zlepšovat - vyhrané soutěže, stužky, počet koní, rezerva... a najednou jsem 850. a moje dolní čelist spadla... :D

Prázdninová bleskovka

6. července 2012 v 10:30 | Jane |  Zábavné akce
Tak jsem si říkala, že už tu hrozně dlouho nebyla žádná ta soutěž. Nu a jelikož je léto, tak jsem se rozhodla udělat bleskovku. Jde o to, že vyhrávají Ti nejrychlejší, ale zároveň to musí být Ti, kteří budou mít všechny odpovědi správné. Jaké budou ceny?
 1. Jednorožec Nokoty
 2. Jednorožec Achaltekinského koně
Pravidla:
 • Musíte uvést svou přezdívku na Howrse
 • Pro výhru musí být všechny odpovědi správné
Otázky:
 1. Kdy byl den moderátorů?
 2. Jaké plemeno má nejvyšší genetický potenciál? Kolik to je?
 3. Jak se jmenuje zelená Falabella na mezinárodní verzi?
 4. Odkud pochází Camargue?
 5. Napiš alespoň 2 zbravení u plemene Curly, které má jen 1%.
 6. Kolik je ve hře stříbrných jablek? Kolik zlatých? (myšleno obecně)
 7. Který Božský kůň se dal získat v akci Puzzle?
 8. Vyjmenuj božské kamarády koní. (minimálně 3)
 9. Kolik je bonusů do Grand Prix? Jaké to jsou?
 10. Jaký je rozdíl mezi Černým trhem a Tajným trhem?
Správné odpovědi:
 1. 1. července
 2. Anglický plnokrevník - 700.03
 3. Малыш
 4. Francie
 5. Palomino, Myšák Tobiano, Palomino Tobiano, Plavák Tobiano
 6. Stříbrné 130 (132), Zlaté 1304 (1302)
 7. Gypse, Balios
 8. Duch, Drak, Fénix, Gryf
 9. 7 bonusů = Klid větru, Energie bouře, Síla tajfunu, Účinek tornáda, Příchod hurikánu, Síla bouře a Bonusový Monzun
 10. Černý Trh je pro chovatele, Tajný Trh je pro Jezdecké centrum


Bleskovka je ukončena!
Gratuluji hráčkám Ditushe a maky21 k jejich jednorožcům!
(c) Howrse.cz

Kamarád, taky rád

4. července 2012 v 13:23 | Jane |  Diskuse na téma...
Další novinka. Zvířecí kamarádi se ruší. Respektive budou se rušit. Je to novinka, která jak vidno vyvolává možná ještě řadu otazníků. A to zrušení zvířecích kamarádů. Uznávám, že fakt, že je hra čím dál složitější (vzhledem k mladším hráčům) platí. A tento krok o pokus o usnadnění oceňuji. Zvířecí kamarády jsem brala jako nutnost do chovu koní pro zlepšení genetického potenciálu a zdroj růstových bodů :D. To už ovšem platit nebude, jediné co zůstane je drezurní bonus u šampionů do Grand Prix. Koně, kteří už mazlíčka mají, tak těm zůstane. V budoucnu proběhne akce, při které kamarády, které máte v inventáři budete posílat na výpravy (jako byla výprava na Severní pól po Vánočních kartách) a budete moct získat dárky. Po 25 výpravách dostanete "velký dárek", musíte se ovšem nechat překvapit co to bude. Genetický potenciál, který kamarádi navýšovali (při správném dodržení hříběcích her se prý bude načítat hříběti už při narození. Co vše tato novinka sebou přinese?
 • Zrušení hříběcích her - zjednodušení pro nováčky a malé i ostatní hráče
 • Zlevnění balíčku Harmonie na 2 pasy
 • Nelze dál získávat růstové body a equus s hraním
Toť zatím asi vše.
Co Vy, vítáte tuto změnu?

Já mám a co Ty? V - Falabelly

2. července 2012 v 18:29 | Jane |  Něco pro Vás
Tak když tu máme už téměř všechny tak nemůžu opomenout malé Falabelly. Co vím, jsou to jen hřebci (opravte mě, pokud se pletu), proto možná ta formulace někomu bude znít zvláštně. (Mě osobně slovo Falabella evokuje spíš něžnější pohlaví). Je jich 5 a každý se jmenuje Malý, akorát v jiném jazyce. Tedy...na mezinárodní verzi tomu tak je, u nás jsou dvě anglicky, ta jež je na mezinárodní verzi pojmenovaná rusky je u nás anglicky. Takže u nás jsou dvě anglické.

Předchozí články:

Modrý - Klein - Němčina
Zelený - Small - Angličtina (na mezinárodní verzi Малыш - Ruština)


Loterie zas a znova, příjde štěstí, nebo se schová?

2. července 2012 v 17:53 | Jane |  Svět Howrse
Ahoj ahoj,
tak sice trochu se zpožděním, ale přece. Piňaty skončily a dorazila loterie. Jak možná víte, už na našem serveru 2x byla. Nevím zda platí pravidlo, čím více losů, tím lepší výhry, to koneckonců posuďte sami. Ceny jsou...loterijní. Máte zde možnost získat nové plemeno koně s názvem Curly. Který jak již napovídá, jedná se o koně kudrnatého. A co by to bylo za akci, kdyby tam nebyl další božský kůň (či divoch). Tentorkáte je to další božan ze sluneční soustavy a je jím Merkur. A součástí je první speciální kůň, tedy spíše poník a to Falabella. Tak co, jak jste na tom, drží se Vás štěstěna či naopak? :)