Kreativní prostor - Novinky

26. června 2012 v 21:48 | Jane |  Svět Howrse
Tak jsem tu zase s dalším článkem :) Tentokráte s několika málo informacemi ohledně Kreativního prostoru. Jak nejspíš už víte, doznal výraznější změny ohledně Zlatých parohů. Už pro ně nelze dělat ilustrace. Neptejte se mě proč, nejsem součást Owlientu, ale možná to bylo kvůli nedostatku potřebných ilustrací, nebo prostě jen omezení v získání pasů jinak než za peníze, to kdo ví. Každopádně, ilustrace, které ve hře doposud jsou pravděpodobně zůstanou.
Dalším bodem je zkrácení hlasování, z 8 dní na 7. (Tedy pokud dobře počítám, to víte, ze samého počítání bodů k piñatám už mi z toho jde taky hlava kolem :D).
Také máme možnost nahlásit špatné umístění koně v kategorii, což je uznávám, vcelku dobrý nápad, už pákrát se mi stalo, že jsem měla v nabídce k hlasování 2 koně a 1 pegase například, ale uznávám, že příliš pozornosti jsem tomu nevěnovala. Teď, když je možnost na to upozornit, určitě se to všechno srovná do správných kolejí.
Nu a poslední informace bude možná pro mnohé novinkou stejně jako byla pro mě. Za její osvětlení děkuji jedné z moderátorek a rozhodla jsem se, že se s Vámi o ni podělím. Jde o fakt, že když pošlete ilustraci a neprojde hlasováním, mají se Vám pasy vrátit, neboli kompenzovat, potrpíte-li si na vznešenější slova. Jenže ono ouha, nic se Vám nevrátí. Ptáte se proč? Protože Vaše ilustrace bude zařazena do hlasování ještě příští dva měsíce. Pokud ani poté neprojde, pasy se Vám vrátí.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Belatrix Black Belatrix Black | Web | 26. června 2012 v 22:00 | Reagovat

Moc hezky napsaný článek, vážně že jo :-) Souhlasím s tim, že to byl dobrej nápad, aby se to takhle třídilo :-) Jinak si myslím, že možná ty ilustrace stáhli i proto, že třeba už jich bylo dost. Jako že to už stačí. :-)
Ps: A ještě vyjádření k tomu, že tohle je fakt vážně boží design, moc se mi líbí :-D  Ten styl, jak sem ti už říkala, mám ráda :-) Nechtělo se mi psát druhej koment, sem moc líná xD

2 Sandra Sandra | 6. července 2012 v 12:41 | Reagovat

Wáu, za tu dobu co jsem na howrse nebyla se tu toho dost změnilo.. (snad si mě ještě někdo pamatuje :D) Oo

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama