Červen 2012

Kreativní prostor - Novinky

26. června 2012 v 21:48 | Jane |  Svět Howrse
Tak jsem tu zase s dalším článkem :) Tentokráte s několika málo informacemi ohledně Kreativního prostoru. Jak nejspíš už víte, doznal výraznější změny ohledně Zlatých parohů. Už pro ně nelze dělat ilustrace. Neptejte se mě proč, nejsem součást Owlientu, ale možná to bylo kvůli nedostatku potřebných ilustrací, nebo prostě jen omezení v získání pasů jinak než za peníze, to kdo ví. Každopádně, ilustrace, které ve hře doposud jsou pravděpodobně zůstanou.
Dalším bodem je zkrácení hlasování, z 8 dní na 7. (Tedy pokud dobře počítám, to víte, ze samého počítání bodů k piñatám už mi z toho jde taky hlava kolem :D).
Také máme možnost nahlásit špatné umístění koně v kategorii, což je uznávám, vcelku dobrý nápad, už pákrát se mi stalo, že jsem měla v nabídce k hlasování 2 koně a 1 pegase například, ale uznávám, že příliš pozornosti jsem tomu nevěnovala. Teď, když je možnost na to upozornit, určitě se to všechno srovná do správných kolejí.
Nu a poslední informace bude možná pro mnohé novinkou stejně jako byla pro mě. Za její osvětlení děkuji jedné z moderátorek a rozhodla jsem se, že se s Vámi o ni podělím. Jde o fakt, že když pošlete ilustraci a neprojde hlasováním, mají se Vám pasy vrátit, neboli kompenzovat, potrpíte-li si na vznešenější slova. Jenže ono ouha, nic se Vám nevrátí. Ptáte se proč? Protože Vaše ilustrace bude zařazena do hlasování ještě příští dva měsíce. Pokud ani poté neprojde, pasy se Vám vrátí.

Přestavba

24. června 2012 v 23:33 | Jane |  Novinky ve stáji
Ano, uznávám, změnu jsem neplánovala, ale nakonec na ni přece jen došlo. Návštěvníkům, kteří tu byli v době přenastavování blogu se tímto omlouvám za způsobené komplikace. Nyní se zaměřím na urovnání rubrik a odkazů, proto nebude-li něco v provozu prosím mějte strpení. Mezitím klidně můžete vyjádřit svůj názor na nový chibi ohoz blogu. Ano nic profesionálního to není, ale snad se Vám bude alespoň maličko líbit.

Kvalitní chov?

24. června 2012 v 11:27 | Jane |  Diskuse na téma...
Uznávám, že nad tímhle článkem jsem dlouho váhala. Je možné, že se na mě spustí vlna kritiky, ale prostě mi to nedá. Jak víte je na serveru hodně lidí, co se věnují opravdu kvalitním chovům, ale některé jak vidno na tom pouze rejžují, což mě osobně docela dost zklamalo.
O čem je řeč? Abych to uvedla na pravou míru, včera jsem si koupila valacha z nejlepšího chovu mustangů, který byl pojmenován NA GRAND PRIX!! Měl vysoké GP, očividně i slzy, ale jaké bylo zklamání, když zjistíte, že valach neměl základ, tedy hříběcí hry? To jako promiňte, ale jeden by očekával, že někdo, kdo se věnuje kvalitnímu chovu tohle bude ovládat. Nebudu jmenovat o koho přesně jde, možná někteří vědí, možná ne, ať si každý udělá názor sám. Sama jsem se věnovala donedávna chovu kvalitních a nejlepších American Paint Horse na Howrse.cz a něco takového bych si ani nedovolila. Myslím, že ani ostatní chovy by si něco takového nedovolili a sama uznávám, že po téhle "reklamě" si už z tohoto chovu mustanga nejspíš nekoupím. Ano, je to moje nepozornost a moje chyba, prostě jsem čekala od nejlepšího chovu kvalitu a ne něco takového. Mrzí mě to už jen kvůli tomuto plemenu a lidem z chovu, kteří mu věnují lepší péči.

Jaký máte na danou věc názor Vy? Bylo by Vám to jedno?
Důvod tohoto článku je prostý, chtěla bych jen varovat ostatní hráče, aby si dali pozor na to, co jsem já přehlédla díky své naivitě a nepozornosti.

Piñaty - ceny

12. června 2012 v 16:25 | Jane |  Svět Howrse

Požádali jste mě o seznam cen od piñat, takže sem dávám zatím to, co vím. Za případné doplnění či výpomoc děkuji. Za výraznou pomoc děkuji hráčkám Niti, Delli a Elduda. Pokud chcete také pomoci prosím posílejte informace k piñatám na email my-a-howrse@email.cz Děkuji

Piñata č. 1 (2 body)
- 10% Energie pro Vaše koně
- Croesova štěstěna
Cíle:
- vyhřebelcovat koně = Možnost kliknout na piñatu jednou za 12 hodin
Piñata č. 2 (4 body)
- 30x Jablko
- 2x Diamant
Cíle:
- Pogratulovat hráči = možnost pomoci 4 přátel za den

Piñata č. 3 (8 bodů)
- 2x Růstový bod
- Pandořina skřínka
Cíle:
- Zúčastnit se soutěže = 3x bod pro piñatu
- Prodat najednou 5 jablek = možnost kliknout na piñatu jednou za 6 hodin

Piñata č. 4 (12 bodů)
- Blahopřání od Owa
- 1000 Equus
Cíle:
- Dát Owovi dárek = možnost pomoci 6 přátel za den
- Kliknout na Piñatu přítele = 3x bod pro piñatu


Piñaty!

12. června 2012 v 10:29 | Jane |  Svět Howrse
Po krátké chvíli nová akce :) Jsou jim piñaty. Ptáte se, co to v reálu vlastně je? U nás se tenhle zvyk příliš nerozšířil, populární je v zahraničí. Velmi populární jsou v Mexiku, ale prvotní myšlenka pochází z Číny. Sami Aztékové měli podobný zvyk, když v polovině prosince slavili narozeniny svého boha Huitzilopochtliho. Například a hlavně při oslavě narozenin se připravují/kupují dětem piñaty. Jsou to papírová zvířata či jiné kreatury a tvary, které jsou pověšené ve volném prostoru a jsou naplňěné sladkostmi. Oslavenec se k ní přivede se zavázanýma očima, s nějakou tyčí či pálkou na baseball a ostatní jej roztočí u piñaty a on má pak za úkol ji rozbít, aby se dostal k oněm sladkostem.
Naše akce spočívá též v otvírání piñat, i když ve virtuální podobě, lze ocenit, že se zatím jedná o akci bez pasů. Jestli se dá za 17 dní stihnout otevřít 20 piñat, to sami zjistíme. Úkoly jsou jednoduché, na equus to taky není náročné a dárky budou časem bezva :P Jen ten čas je vražedný, ale nic nemůže být dokonalé. Kdo bude natolik úspěšný, že je otevře všechny, získá nového božského koně Jupitera.
(c) Howrse.cz