Nekecej, Kecfórum?

1. dubna 2012 v 14:58 | Jane |  Diskuse na téma...
Další diskusní vlákno. KecFórum, co to je asi všichni víte, kdo ne, jedná se o téma založené každý týden na fóru pod záložkou hra. Bohužel, jako všechno na Howrse je i toto omezeno na to, co smíte a nesmíte. Ale v oněch pravidlech nic o tom, že nesmíte inzerovat není. Proč jej tedy uzavřeli? To kdo ví. Svoboda projevu už není to, co bývala.

Pravidla KecFóra: (Převzato přímo z vlákna, autorkou je AlexisBB)

-na KecFórum se může psát cokoliv, co nějakým způsobem souvisí s Howrse.
-v žádnem případě sem nepatří odkazy, diskuse o jiných hrách, nadávky, urážky a podobné pohoršující příspěvky.
-pokud se nějaké nevhodné příspěvky objeví, je na ostatních příspívajících, aby je nahlásili. Pokud se diskuse rozjede špatným směrem, bude celé fórum až do dalšího pondělí uzavřeno
-aby kecfórum nebylo zahlceno, bude každé pondělí smazáno a založeno znovu
-smajlíkované a podobné hry jsou zakázány!

Pravidla se mohou kdykoliv změnit

Prosím uvědomte si, že KecFórum je jen ve zkušebním provozu. Pokud se neosvědčí nebo bude zneužíváno, bude zavřeno a už se tu neobjeví.

Nezapomeňte, jaký si to uděláš, takový to máš
---
Takže, jak vidíte, nic o tom, že se zde nesmí inzerovat tu není. A když už jsme u toho, kam podle nich máme své inzeráty asi tak psát? Že i ty byly zrušeny pro nedodržování pravidel? Možná, kdyby těch všech pravidel nebylo tak přehnaně moc, všem by se dýchalo o dost lépe. Sama znám několik on-line her, kde je z tohoto pohledu mnohem lépe. Víte co se říká, a platí to dvojnásob v případě, že jsou pravidel mraky.."Pravidla jsou od toho, aby se porušovala." Možná, kdyby se fórum celkově překopalo nemuselo by se nic z tohohle řešit. Že jsou hráči vulgární a slušní to víme všichni, ale separovat tyhle dvě skupiny prostě nejde. Bloknete sprosťáka, má z Vás srandu a dá Vám to sežrat, bloknete slušňáka, fňuká a i obrečí fakt, že se to stalo a bojí se nadále projevovat. Přijdete s tím, "když něco sháníte, napište si to do prezentace." Jenže kámen úrazu je v tom, že obecně, když člověk něco shání, shání to pokud možno co nejrychleji a to vzhledem k tomu, že těžko najdete hráče, který by vysloveně projížděl profily a prezentace všech jen tak z nudy a popřípadně někomu něco napsal, je to stejná pitomost, jako cpát do hrocha písek.
KecFórum nebylo uzavřeno napořád, v pondělí bude založeno nové pod pohružkou toho, že pokud se bude opakovat to, co dnes, tak se opět uzavře (viz Zde příspěvek od Spiritky).
Takže lidi, chcete-li do KecFóra psát, bude nejlepší, když tam budete psát,pouze a jen to jak je Howrse úžasné a dokonalé a všichni budou šťastní a spokojení.
Máte-li chuť vyjádřit svůj názor na nějaký fakt, nechte si raději zajít chuť, nic jiného než trest Vás za to stejně nemine.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Už jste někdy dostali varování/BAN?

Ano, varování
Ano, BAN
Ne
Hru nehraji

Komentáře

1 Niti Niti | 1. dubna 2012 v 16:07 | Reagovat

Krásně napsaný článek, absolutně s tím souhlasím.. Howrse hraji už pár (set) dní a není tomu tak dávno, co jsem mu neměla prakticky co vytknout (ano, až na "pasové" akce, ale to je zase něco jiného, protože uznávám, že něco jako pasy existuje ve všech hrách), ale to, co se tam děje poslední dobou, to mě začíná znechucovat.. Starání se o koníky a klasická hra mě baví furt a furt se mi stejně líbí, ale co se tohohle omezování týče, to je prostě "hnus".. Říct si, "Tenhle komentář se nám nelíbí, protože jde proti nám s kritikou, tak ho smažeme" si umí říct každýj b*bec, ale udělat s tím něco, aby lidi s tou kritikou nemuseli přicházet, to zvládne jen skutečný charakter.. Omezování projevů není řešení a dost hráčů to dle mého naprosto znechutí a odradí..

2 Belatrix Black Belatrix Black | Web | 1. dubna 2012 v 16:39 | Reagovat

Velmi výstižný článek, lépe bych to asi nenapsala. Je to vážně přesný. Vypadá to, že ne howrse bude brzy diktatura a o pár měsíců nám nastane ale i ve světě :-D Takže lidi, těšte se :-D xD

3 myrkatynka myrkatynka | E-mail | 2. dubna 2012 v 11:33 | Reagovat

jsem si dala do prezentace... to máš horwrse rád, tak koukej poslouchat:-D

Dej blbcovi moc.. co víc o tom říct.

4 betynka2000 betynka2000 | 2. dubna 2012 v 18:24 | Reagovat

jen bych k tomu vlákna od alexis. Později se do pravidel dopsalo že se to nesmí, ale nikde jinde to napsané nebylo.

5 Mullev Mullev | 2. dubna 2012 v 19:01 | Reagovat

velmi zajímavý článek. Samozřejmě viděn z pohledu hráče.

Na Howrse hraju pod přezdívkou Mullev. Jsem si jistá, že mě znáte...

Měla jsem na starosti inzerci prodeje koní. Denně jsem mazala 5-7 stránek podvodných inzerátů, žádostí o přátelství, soutěží a podobně...

Vy neustále protestujete, že vás svazují pravidla... Ale uvědomte si, že potřeba pravidel je kvůli chování většiny...

Nevím jestli jste si všimli, ale KecForum je záležitostí čistě českého howrse a existuje jen z dobré vůle moderátorek. KecForum je od slova kecat, nikoli inzerovat a pokud jsi jdete "pokecat" a máte na stránce 3 inzeráty neustále se opakující, nebo milion různých...

Já opravdu některé hráče nechápu... Nadáváte jak jsou pravidla špatná a zlá... Ok dáme si týden bez pravidel. Krádeže účtů, koní, podvody, nadávky, necenzurovaný forum... co vy na to? to by se vám nelíbilo... Některá pravidla jsou totiž fajn a jiná ne? Pročpak? protože vám se některá nehodí "do krámu"?

6 Niti Niti | 2. dubna 2012 v 19:43 | Reagovat

Já chápu, že kontrola těch inzerátů muselo být peklo. Ovšem i tenhle problém by se dal celkem efektivně vyřešit tím, že by se v inzerátech zavedly i "záložky" na výměnu věcí, žádostí o přátelství apod. To by ovšem muselo jít přímo z Owlientu, těžko s tím něco uděláte vy, to je celkem jasné. Když to tak vezmu, zkusila jsem si spousty obdobných online her a ve většině z nich bylo celé fórum mnohem lépe řešené a byla tam i témata, kde se mohly psát třeba ony žádosti o přátelství. Co se týče KecFóra, je od slova kecat, ale proč se tam tedy nemůže kecat o čemkoliv? A hlavně většinu jistě zaskočilo to, že se najednou prostě uzamklo, i když v pravidlech KecFóra inzerce zakázána nebyla (ano, to už je upraveno, všimla jsem si).  Co se týče odlišnosti s mezinárodní verzí, tam je zase spousta věcí, které ještě nedorazily k nám (například speciální téma, kde mohou hráči svobodně vyjádřit své myšlenky a návrhy na hru; každé JC může mít své fórum, atp.).
Já sice chápu, že pro vás moderátory to je spousta (nezáviděníhodné) práce, ale zase třeba pro běžné hráče je komplikací právě zrušených inzerátů, protože kam teď psát nabídku a poptávku po určitých koních? Do prezentace? Tam si to nikdo nepřečte, protože jak píše Jane, nikdo neprohlíží prezentace všech hráčů, to je prostě nereálné.
Necítím se pravidly nějak extra svázaná, hraji poctivě, podvádět nemám zapotřebí, takže se pravidel nebojím, jen se mi zdá, že poslední dobou howrse „zlepšuje“ spíše k horšímu. Jak jsem psala výše, hra samotná mě (zatím) stále baví, ale některé změny mi úplně po chuti prostě nejsou.

7 Belatrix Black Belatrix Black | Web | 2. dubna 2012 v 20:05 | Reagovat

[5]: Drahá Mullev, to je tvůj názor, ale co kdyby ses někdy podívala z pohledu hráčů, kteří za nic nemůžou? Uškodilo by to tak moc? O zamyšlení jsem žádala i Owlinet, když mi zablokovali účet, ale přišli mi jen tupé odpovědi, které jsou mimo jiné také publikované na jednom blogu.
Opravdu, jsem jediná, kdo má pocit, že si moderátoři myslí, že jsou snad něco víc než hráči, kteří jsou úplně stejně poctivý, jako oni, jen jim třeba nemusí být tolik let nebo prostě jen nemají ,,zelené jméno"? Myslím, že takový názor by podepsalo více lidí, než by se zastávalo moderátorek. Nelžeme sami sobě, uznejme, že moderátorky podporují většinou jen ty malí děti, co tomu houby rozumí ;-)

8 Mullev Mullev | 2. dubna 2012 v 20:17 | Reagovat

[7]: ¨neboj ten blog jsem četla. nicméně ty se zkus zase zamyslet nad věci z pohledu nás a Owa... denně řešíme tunu zpráv o tom jak vás okradli, podvedli a podobně. Proč? protože jste viděli naprosto ÚÚÚŽASNOU nabídku v inzerátech. To stejné je na podpoře... Měli jsme důkazy o tom, že jsi porušila pravidla, speciálně na tvůj účet jsem, po přečtení toho úžasného blogu, znovu upozornila a znovu mi bylo řečeno že to byl ukázkový multiúčet a ty jsi nepředložila jediný důkaz že ne...
Ok... nemám problém s tím teď okamžitě složit funkci a hodit tě do toho...
Zvládla by jsi 70-100 zpráv denně? Snášet nadávky ostatních hráčů? Odpovídat mechanicky na pořád opakující se dotazy v poště i na foru od lidí co nejspíš neumí nebo jsou naprosto líní si cokoli přečíst? Trávit tam několik hodin času a nic za to nemít? My to děláme, protože náš to baví. ale už nás začínají unavovat hráči, kteří když jim podáme prst, uhryznou ruku a ještě si stěžují.
KecForum na howrse vůbec nemusí být. Můžeme ho zamknout a smazat...
Opravdu nechápu váš postoj... Za smazání inzerce moderátoři ani Ow nemůžou. tak rozhodl Owlient. Stejně jako Owlient rozhoduje o pravidlech Howrse. uvědom si zase ty, že i moderátoři jsou hráči a nezřídka kdy se jim ty pravidla také nelíbí... Jenže jednou již moderují a jsou povinni dodržovat a dohlížet na jejich dodržování

9 Fanoušek blogu Fanoušek blogu | 3. dubna 2012 v 17:13 | Reagovat

už váš rozhovor pozoruji delší dobu a vyjádřím se. Mullev- howrse výměny nepodporuje proto si myslím že je to vina obou stran a je to pak chyba hráče co na výměnu přistoupil. A ano, každý na howrse kouká jinak. Vy moderátoři máte něco jako "moc" nám "říkat" co máme dělat. Proto mi nemůžeme koukat na hru jako moderátoři a Vy nemůžete koukat na hru jako obyčejní hráči. Blacky: nejsi jediná, souhlasím s tebou, Dávno jsem zjistila že psát něco na podporu nemá smysl, většinou jsem se ani nedočkala odpověd. Mullev- Ostatní hráči nadávají všem, ne jen mooderátorům. To že seš modeárotka byla přece tvé rozhodnutí a funkci můžeš složit. ;).

10 Mullev Mullev | 3. dubna 2012 v 17:40 | Reagovat

[9]: to že někomu z podpory neodpověděli... na podpoře mají povinnost odpovědět na každý dotaz, takže to bych asi nechala

ano, je to chyba hráče i podvodníka, nicméně pokud s tím nic neděláme, nadáváte, pokud ano, nadáváte taky, protože třeba zrovna to že vás okradli nemůžeme vyřešit...

Moderátoři tu moc mají, ale rádi vidí, když hráči dodržují pravidla sami... Když je neustále porušují, samozřejmě, že musí zavést tresty a omezení, které se dotknou i ostatních

Funkci složit nechci... Jen mě fascinují ti, co neví co to obnáší a na moderátory neustále nadávají i když neví absolutně nic

11 Fanoušek blogu Fanoušek blogu | 3. dubna 2012 v 17:57 | Reagovat

pokud chceš bejt moderátorka musíš si udělat čas, musíš mít trpělivost a musíš se občas kouknout na hru očima hráčů. Pokud te čas nemáš, a obnáší to jak říkáš hodně věcí nemusíš to dělat. Je to Vaše svobodné rozhodnutí. Když hráči nadávají, neodepisovat,  ignorovat je. Upozornění měli denně hodně na to aby nebyli tak hloup´ý a na výměnu přistoupili. "Moderátoři to ráda vidí" právě tě cituji. Z této věty jde poznat, že oni mají moc, a rádi vidí když je jejich moc platná. Jakmile se hráčům přestane líbit a Vy tu moc jakoby "stratíte" už to není tak hezký pohled a kniha pravidel se nafukuje. Je to samozdřejmě jen můj názor, ale myslím že nějací hráči by se mnou souhlasili.

12 Fanoušek blogu Fanoušek blogu | 3. dubna 2012 v 18:03 | Reagovat

[10]: ale to že jste povolili inzeráty co kecfora je úspech a ten chválím

13 Mullev Mullev | 3. dubna 2012 v 18:09 | Reagovat

[11]: my ale nemáme moc je donutit poslouchat... můžeme je maximálně potrestat když neposlechnou a to děláme neradi
já neříkám že tyto vlastnosti nemám... moderuji ráda a myslím se že dost slušně. Nicméně já narážela na hráče, kteří neustále práci moderátorů urážejí, podražení, urážejí i samotné moderátory... a to neví co se za tím skrývá. o to šlo mě

povolení inzerátů v KecForu je velmi složitá věc, která stojí mnoho práce...

14 Fanoušek blogu Fanoušek blogu | 3. dubna 2012 v 18:15 | Reagovat

[13]: stačí zamknout kecoforo a oni budou poslušní ;)
nejsi zlá, přísná ani nic takového. Na přísnost a pro malý smysl pro humor tu mame jinou moderátorku. Ta je přísná, rázná a někdy až moc přísná( nen to tolik třeba). Těch hráčů co vaší práci nebo Vás urážejí bych si nevšímala. Bud závidí a nebo prostě nechtějí pravidla. K pravidlům se vrátím. I má kámoška a její kámoška atd... a já říkáme že je howrse až moc útlé. Je tu moc moc moc pravidel. To že se nesmí přispívat do for která porušují pravidla je jedno z nich. Je tu tolik pravidel že otázka na foru která nepororušuje pravidla je jen párkát za den.

15 Mullev Mullev | 3. dubna 2012 v 18:26 | Reagovat

[14]: a jsme u toho... zamkneme kecko a bouří se nám lidi...

vím nejspíš koho myslíš... a divíš se jí? Není taková, nicméně pokud hráčům nabídneš prst, sežerou ti ruku (nemyslím všechny, ale někteří jsou takoví) a pokud zjistí že jsi přátelská, hodná a ukecaná, chtějí si povídat pořád a urážejí se když ty na to nemáš čas

ano to pravidlo existuje, nicméně že bychom na něm nějak vysloveně trvali... to by ani nešlo.

spousta pravidel je přejata z jiných verzí nebo je nařízena Owlientem... vy si myslíte že moderátoři jsou kdovíjací a mmohou cokoli... my dostaneme hotové věci, musíme se je naučit a dbát na jejich dodržování...

jediné co je v naší režii je KecForum, to je čistě českou záležitostí

16 Fanoušek blogu Fanoušek blogu | 3. dubna 2012 v 18:31 | Reagovat

Lidé se bouří, ale pak se jim dávají bany a je klid. Oni se bouří jen asi 3 dny a pak si založí vlastního kecálka a to jim stačí.
Ne nedivím se jí, ale ona prst nenabídla asi nikdy. Spiritka si získala hráče a všichni jí mají rádi. Ale jakmile se tam objeví ona už je tam poprask. Tu moderátorku a alexis uráží mnoho hráčů. A myslím že nejméně spiritku. Nemám žádnou moderátorku ráda více než jinou, vnímám je jako respekt. Spiritka nikoho netrestá a mají ji rádi. Ona hlídá a trestají jí všichni ostatní. Nemyslím si, že moderátoři jsou nějak hrozní či špatní. Vím že to dělá owlient. Ale tím že pořád něco hlídají, někdy jsou i nevrlí(ne všichni) si hráče akorát otráví a hráči se proti nim vzbouří.

17 Mullev Mullev | 3. dubna 2012 v 18:34 | Reagovat

[16]: ehm to jsem asi myslela někoho jiného. Mohl(a) by jsi mi prosím napsat na howrse?

Ano. Spiritka nikoho netrestá... neříkám že to je špatně, ale není to ani dobře. ona hraje hodně na popularitu. jenomže to není smyslem moderování... být ta nejoblíbenější...

18 Mullev Mullev | 3. dubna 2012 v 18:38 | Reagovat

[16]: kecálka si zakládají dříve než za 3 dny... průměrně asi tak 6 minut a 26 vteřin než se objevil první při posledním uzamknutí. jenomže tím nám jen opět přidělávají práci...

začínám si myslet, že Kecforum byl špatný nápad

19 Fanoušek blogu Fanoušek blogu | 3. dubna 2012 v 18:43 | Reagovat

psala jsem sem pod jinou přezdívkou, protože nevím jestli za můj názor nebudou problémy. Nerada bych, abych byla ta "špatná" v týmu moderátorů. Pokud žádné problémy nebudou napíšu Ti soukromě.

20 Mullev Mullev | 3. dubna 2012 v 18:46 | Reagovat

[19]: nehodlám z toho dělat problém. respektuji názory jiných.

navíc z toho že na jiné stránce prezentujeme své názory, ti nikdo problém ani udělat nemůže

21 Mullev Mullev | 3. dubna 2012 v 18:47 | Reagovat

a žádná zpráva mi zatím nedošla ;)

22 Fanoušek blogu Fanoušek blogu | 3. dubna 2012 v 18:48 | Reagovat

[18]: v soukromém kecálku přece pravidla nejsou, je to tak že? Jak Se tedy přidělává práce?;)

23 Mullev Mullev | 3. dubna 2012 v 18:51 | Reagovat

[22]:pokud založí na foru své vlastní "kecforum" moderátoři ho musí smazat

24 Fanoušek blogu Fanoušek blogu | 3. dubna 2012 v 18:54 | Reagovat

toho vtipného téma jsem si všimla. Ale spíše jsem myslela takové ty kecálky jak je na jejich vytvoření i stránka. ne na foru ale na netu

25 Mullev Mullev | 3. dubna 2012 v 18:58 | Reagovat

to pak ano... jenomže musí mít povolený odkaz na ten chat... a jsme zase tam kde jsme byly. pravidla

26 Fanoušek blogu Fanoušek blogu | 3. dubna 2012 v 19:08 | Reagovat

[25]: odkaz povoluje podpora, a tam vy nemáte žádnou povinnost že? proto si myslím že to schválení není problém. Prostě to bud schválí nebo ne

27 Mullev Mullev | 3. dubna 2012 v 19:21 | Reagovat

myslella jsem že myslíš kecálek na foru

28 Fanoušek blogu Fanoušek blogu | 3. dubna 2012 v 19:31 | Reagovat

[27]: nn myslím ty soukromé co nesouvisí  s howrse ale vlastně ano ;)

29 Monca1983 Monca1983 | E-mail | 3. dubna 2012 v 23:18 | Reagovat

Ahoj vážení, byla jsem upozorněna na zdejší diskusi a ráda bych vyjádřila i svůj názor.. Doufám že si z toho vezmou něco všichni..
Co se týče pravidel: Ano je pravda, že někdy je jich až moc, o mě nejde, mě to je jedno a hraju fér, ale naverbovala jsem do hry také neteř od kamarádky, je jí 12 a každou chvilku mi píše a ptá se, proč? No protože už z toho nemá rozum a že jsou i mladší hráči na howrse. Mě je 28 a ráda radím ostatním, ale když mi napíše kamarádka, kterou znám od koní a je na howrse pouhých cca 20 dní, je jí +/- 23 let a píše mi že něčemu z pravidel nerozumí,tak jak tomu mohou rozumět děti? Vždyť minimálně 80% ze všech hráčů jsou DĚTI..a mělo by to být přizpůsobené hlavně jim ;)
Chápu a naprosto souhlasím s pravidly, pravidla jsou důležitá a navozují řád,ale..někdy čeho je moc,toho je moc, já osobně, když už se zrušilo inzerování, bych dovolila v kec fóru diskutovat na téma howrse (VŠE O HOWRSE,i inzerovat),ale kromě howrse i diskutovat o koních,o tom snad howrse je ne? Ani nevíte kdo je na druhé straně a jen hloupou náhodou si mě zde našla holčina, která chodila do stejné stáje jako já kdysi, upravila bych pravidla následovně:
v KecFóru si můžete povídat ohledně howrse a koní, nejsou tolerovány opakující se příspěvky, hry tipu smajlíková a řetězovky, samozřejmě také urážky a sprosťárny!
Nechápu, proč si na howrse, ve hře o koních, kde jsou milovníci koní, nemůžeme povídat o koních,ale jen o howrse,jak takové kec fórum může vypadat když se nesmí prozrazovat z mezinárodní verze co bude, když pokec o tom co bylo v rohu nebo o aktuálních akcích je ve fóru s událostmi, když se nesmí inzerovat, tak to tam mají být příspěvky tipu "klisna mi porodila koně" "můj hřebec dostal kámen", to se na mě nezlobte,ale právě proto kec fórum nenavštěvuji,nedá se tam totiž o čem bavit..
Práce adminů: Po pravdě moc vás obdivuji, já bych na to asi nervy neměla! Ale na druhou stránku si to můžete usnadnit, prostě je jasně napsáno,že prodej jako výměna předmětu za koně je zakázaná,že kdo takto bude obchodovat,tak jen na vlastní riziko, tak proto nechápu,proč ty tupce co takto riskují prostě nenecháte se v tom vymáchat? Ono by je to přešlo, takové obchody, jen co by párkrát zjistili,že už to neřešíte,tak by si to hodně rychle rozmysleli,takhle akorát spoléhají na to, že to za ně při nejhorším admini vyřeší..
To samé platí při vykrádání účtu, několikrát jsem se setkala s tím, že někdo dal někomu heslo, to bych nechala jen a jen na hráčích a pokud jsou tak hloupí,že dají heslo,tak je to jejich problém..howrse hraji už pomalu 300 dní,den co den a nikdy se mi nestalo,že by po mě někdo vymáhal heslo,že by mě někdo podvedl nebo že by se mi někdo vloupal na účet.. neříkám že jsem nikdy nedělala výměny,ano stalo se,ale vždy s přáteli, ale pokud bych se jednou spálila, určitě bych to nehnala k adminům, řekla bych si "když jsem blbá,tak dobře mi tak" a to by měli i admini psát podvedeným "několikrát bylo řečeno, že výměny koní za předměty nejsou dovoleny, vyměňoval/a jsi,tak se teď nediv, Howrse tým ti s tímto nepomůže" a tím by to haslo,ono by se to lidi odnaučili!
Takže na konec stručně a jasně: za příliš mnoho práce si admini s prominutím můžou sami, je fakt že někdy je příliš pravidel jen na škodu a ne k užitku jak by měli být.

30 Monca1983 Monca1983 | E-mail | 3. dubna 2012 v 23:21 | Reagovat

[29]:
Ještě jsem si vzpoměla ohledně pravidel, kdo viděl OBECNOU ŠKOLU,tak jistě ví jak to bylo s namrzlým zábradlím : Upozorňujeme žáky,aby nelízali namrzlá zábradlí
co udělali žáci? Nelenili a šli si vyzkoušet zakázané.. Tak to ale chodí i v běžném životě,čím víc upozorníte že je něco zakázané,tím spíš to udělají ;)
Z tohohle si vezměte hlavně příklad :)

31 Mullev Mullev | 3. dubna 2012 v 23:48 | Reagovat

[29]:ano.KecForum bylo původně uzpůsobeno čím míň pravidel, tím líp. jenomže postupem času se to stalo nevyhovující. Inzerci zakázal Owlient. Vy si neustále stěžujete proč to nemůže být v KecForu. Jednoduše proto, že pak se tam nedá povídat... Chtěli jste chat, udělali jsme vám KecForum. Chtěli jste inzerci? Povolili jsme inzerci v určitých hodinách v určitých hranicích... Nelíbí se vám to? Protestujte ještě chvilku, sepisujte petice, nazpívejte dalších pár protestsongů (ano, už i to se nám dostalo do ruky) a KecForum jako takové bude zrušeno.

To znamená žádnej pokec, žádná inzerce, nic...
Na žádném jiném foru pokud vím toto není. Byl to náš ústupek hráčům... a začíná se nám trochu vymykat.

k těm pravidlům... Jsou určité věci, které musí být na foru určitým způsobem formulovány. Obecně platí, že pokud si přečtete nápovědu, FAQ a budete se chovat slušně, nemáte s nimi problém.

Jsem trochu ostuda, ale já se pravidla fora učila až před nástupem do funkce moderátora. do té doby jsem fungovala i bez nich...

Názvy tématu? Ok, to je logické
otázka je odpovězená? Ok nebudu do ní psát
sprosté téma? nevadí, nebudu přispívat, zapadne na další stranu
sprostě nepíšu
nápovědu a FAQ jsem si přečetla, vyhledávat taky umím...
to je vše... s tímto jsem si vystačila od dubna do konce října... každý člověk, který se trochu zamyslí a přemýšlí je schopen pravidla přijmout a dodržovat...

32 Monca1983 Monca1983 | E-mail | 4. dubna 2012 v 0:54 | Reagovat

Naprosto souhlasím, já nevím že by někdy se mnou byl problém, já si nestěžuju, protože tam po pravdě ani nelezu, když už tak se občas podívám na forum, zodpovím otázky, které nikdo nezodpověděl, přečtu si novinky,ale jinak nikde nijak nereaguju,koně zásadně prodávám jen v prodejích,takže o mě ani tak nejde a když si chci pokecat, tak na facebooku je dost lidí :D a na howrse jsem jen kvůli koním a zábavě. Co se týče mě, tak mě tam chybí opravdu jen pokec o koních v reálném životě, o stájích a pod.
Ale psala jsem, že to je jenom můj názor, názor ke kterému jsem došla z drbů všeobecně, z dětí věčně se tázajících.. kdyby šlo jen o mě,tak mě je úplně jedno jestli je kecforum nebo ne, jestli jsou pravidla taková nebo maková,ale z pohledu ostatních mi Howrse příjde jako hra pro dospělé,já začínala hrát loni v květnu, to howrse.cz bylo poměrně v plenkách, ale po pravdě se nedivím, že teď hlavně děcka jsou úplně paf a věřím, že kdo nemá na howrse někoho z přátel,tak hru rychle vzdá a to je škoda, když hru na začátku nemůže pochopit 23 letá holka, která není ani nijak zabržděná a je dost inteligentní, tak se nedivím, že 12 letá se už opravdu ptá na každou prkotinu a to podle mě není správné, každý by měl pochopit hru hned..alespoň základy a zbytek se učit v průběhu hry.
Neber to ode mě jako nějaký protest,petice ani ničeho podobného bych neměla zapotřebí se účastnit,na Howrse jsem kvůli zábavě a odreagování, nebudu zapírat, že jsem na howrse závyslá :) ale starám se jen o své koně a o nic jiného, tímto jsem jen chtěla poukázat na pár možných nedostatků ;)
Nevím jak moderování funguje, nevím ani jaké má moderování a vedení howrse pravidla, ale tak jako tak je to jenom hra! Koně nejsou skuteční, člověk by se měl bavit tím co ho baví a ne přemýšlet jaké pravidlo asi porušil..
Na druhou stranu, psala jsi že byli petice,protesty a pod.pokud to už jde do takových extrémů,tak už je asi vážně něco špatně, to je třeba si taky uvědomit, chápu,že vy moderátorky to děláte zdarma, nemáte výhody, ale spousta lidí si kupuje pasy, tak někdo rejžuje peníze (firma) a tím pádem je to tak trochu kšeft, takže pokud se vyjde vstříc (NEŘÍKÁM VE VŠEM) hráčům, bude tím pádem víc spokojených hráčů, víc spokojených klientů a víc nakoupených pasů, já už pár tisícovek do téhle hry vrazila,ano opravdu jsem závysláč na howrse, ale peníze si sama vydělávám v zaměstnání, co ale rodiče dětí, které své děti dotují a dítko pak příjde s brekem že párkrát porušilo nějaké ze spousty pravidel a dostalo ban? Ono je lehké říct si že stačí hrát slušně, pro nás dospělé určitě, ale co opravdu děcka? No trochu jsem ujela, hlavně to opravdu neber jako nějaké rýpání, snažím se tady o slušný rozhovor a poukázat také na ty,pro které hlavně by ta hra měla být..
Ale když mám možnost a jsi tady, tak bych chtěla ještě na jednu chybu poukázat, získala jsem v dnešním bingu 3x více výměn pro tento týden, což by mělo být 3x6, ale je to jen +3, já chápu, má to být více výměn pro tento týden tři krát, jako 3x jedna výměna navíc,ale opět vysvětlujte to mladým,prostě to nepochopí..
Ale to je jedno, nechci se tady dohadovat o nedůležitých věcí (PRO MĚ NEDŮLEŽITÝCH), ale až budu mít dítě, které si to bude chtít třeba za pár let zahrát,tak už bych se asi ozvala,protože jsou důležitější věci než stát nad dítkem a vysvětlovat to co by mělo být jasné a to proto,že na Howrse není věková hranice :)
Dobrou noc, ps: nechci nikoho provokovat ani se s někým hádat, nebojte, jdu se zase starat sama o sebe ;)

33 Mullev Mullev | 4. dubna 2012 v 8:39 | Reagovat

to s tím bingem byla chyba v překladu, upozornila jsem na to

neberu to tajko rýpání. konečně je tu někdo kdo je schopen to objektivně posoudit, nejenom rýpat že moderátoři jsou ti špatní...

pravidla KecFora se upravují za běhu, jinak to ani nejde. Stejně jako pravidla howrse. Ty se upravují podle toho co tam dělají hráči samotní... Takže kdo tu nadává nad tím jak jsou přísná, měl by se zamyslet sám nad sebou a co on třeba dělá, že mu pravidla nevyhovují...

34 Mullev Mullev | 4. dubna 2012 v 8:42 | Reagovat

jinak... jak už jsem psala. toto je "diskuze" mimo "zdi" Howrse...

Jsem ráda za vaše názory a vysvětluju tu svoje osobní (nikoli moderátorské).

Rozhodně z toho nevyplyne nějaký postih, černý puntík u moderátorů nebo tak... jsem ráda když je tu někdo schopen objektivně posoudit situaci

35 Jane (admin) Jane (admin) | 4. dubna 2012 v 11:54 | Reagovat

Díky všem za objektivní vyjádření, musím uznat, že s většinou vyjádřených názorů souhlasím, chápu, že z pohledu těch, co mají navíc povinnosti moderátorů, to není jednoduché právě proto, že většina pravidel je nařízena i přímo Owlientem, ohledně Kecfóra, věřím, že je hodně těch, co tento Váš krok oceňují, což dokazuje i fakt, kolik lidí protestovalo, a ohledně zamyšlení, já osobně do fóra píšu raději opravdu minimálně a do Kecfóra vůbec a to asi hlavně proto, že bych s omezením tématičnosti asi neměla za chvíli co říct ;)

36 Sluchátko Sluchátko | 6. dubna 2012 v 16:09 | Reagovat

Ahoj, právě Mullev uzamkla kecko. Psala ře tam nepatří nabídky prezentací. Ale v pravidlech nic takového není.(nebylo když to uzamkla) bylo to od ní pěkně hloupé. Mě by ani nenapadlo že tohle udělá. Já nebudu kvůli chybě moderátorky listovat nejméně 3 stránky. To bych tam byla dorána.

37 Mullev Mullev | 6. dubna 2012 v 23:13 | Reagovat

KecForum nebylo uzamčeno kvůli tomu, že tam někdo nabízel prezentace. ale kvůli tomu že to ti dotyční umisťovali milionkrát i přes upozornění...

neumíte číst nebo nechcete? Za to já bohužel nemůžu...

38 sluchátko sluchátko | 10. dubna 2012 v 20:19 | Reagovat

moderátroky klesly až ke dnu. Už to není taková hra jak bývala. Moderátorky i ow howrse omezují, je to útlá skulinka. Howrse už má tolik pravidel že příspěvek který neporušuje pravidla téměř neexistuje

39 Mullev Mullev | 10. dubna 2012 v 22:52 | Reagovat

[38]: většina pravidel je určena Owlientem, jen malou část tvoří moderátorky a Ow...

ty které vytvoří oni jsou nutné z hlediska situace dané verze. co to znamená? jaký si to uděláš takový to máš...

40 Sluchátko Sluchátko | 14. dubna 2012 v 14:20 | Reagovat

[39]:to by znamenalo že pokud ty porušíš pravidla např na kecku, ty máš trest. A ne že se zamkne kecko pro všechny.

41 Mullev Mullev | 17. dubna 2012 v 17:31 | Reagovat

[40]:pokud tam máš 10 porušení na stránce a stále přibejvaj i přes varování, řešením z mého pohledu je uzamknutí pro všechny... Nikdy nenastavíš tresty tak aby byli všichni spokojení

42 Sluchátko Sluchátko | 17. dubna 2012 v 17:48 | Reagovat

[41]: moderátorek je málo. Kdybych jich bylo víc, nic by se nedělo. Ban každému kdo poruší, a ne jen varování

43 Mullev Mullev | 17. dubna 2012 v 21:53 | Reagovat

[42]:A co myslíš že se děje teď? za většinu porušení následuje BAN na 3 nebo 7 dní...

44 Sluchátko Sluchátko | 21. dubna 2012 v 8:52 | Reagovat

[43]: hm za VĚTŠINU. Ne za všechny

45 twertrgtrw twertrgtrw | 29. března 2013 v 14:37 | Reagovat

Tady máte něco jako howrse kecforum,rozšiřujte to dál ať tam je co nejvíc lidí na pokec
http://miniaplikace.blueboard.cz/chatboard-ontario.php?id=273870

46 Klacek Klacek | 22. července 2013 v 14:16 | Reagovat

Můj hřebec Billy nabízí připouštění za 500 Equus. Čistokrevný arabský plnokrevník s 5. prvkem a s dalšími bonusy. Dovednosti: 583.09
Genetický potenciál: 414.93
Má 1 hvězdu znamenitosti.
BLUP: 95.58
Až budete připouštět vaši klisnu stačí napsat do Jméno chovatele: Klacek
Odkaz na koně: http://www.howrse.cz/elevage/fiche/?id=1229874

47 Dreams *-* Dreams *-* | Web | 14. ledna 2015 v 21:32 | Reagovat

Ahoj,
Ano Howrse je fajn.Jen škoda,že kecforum je zrušený.Kvůli komunitě(Více u mně na blogu)

48 freidaih2 freidaih2 | E-mail | Web | 5. ledna 2017 v 17:54 | Reagovat

Pretty shemales  
http://shemale.replyme.pw/?profile.bethany
  transexal video freeshemale movie shemal free movies shemals free sex hardcore

49 Cats names Peta Cats names Peta | E-mail | Web | 10. ledna 2017 v 22:02 | Reagovat

Jak pojmenovat kotД›? NaЕЎla zde je kompletnГ­ seznam (black and white cat names) http://allcatsnames.com/black-and-white-cat-names jmen pro koДЌky.

50 rglnqz rglnqz | E-mail | Web | 10. ledna 2017 v 22:58 | Reagovat

Alcohol is a complication if it affects any say of your brio, <a href=http://genericlevitra.us.com/>levitra</a> including your haleness, your wield and your life at home. You may receive a enigma with <a href=" http://vardenafil.space/#generic-levitra ">levitra 20 mg</a> if you fantasize about drinking all the all together, <a href=http://onlinepharmacy.top/>online pharmacy</a> if you keep to worrisome to leave on your own but can’t, or if you time drink more than you drawing to or more than is conservative conducive to what you are doing http://genericlevitra.us.com/ levitra  (such as driving a car).

51 graceod69 graceod69 | E-mail | Web | Sobota v 23:50 | Reagovat

New project
http://interracial.dating.xblog.in/?epoch.sydnie
  fridge magnets christian dating sydney free hookup social network where to meet singles over 50 mobile dating

52 wekiyl wekiyl | E-mail | Web | Neděle v 6:17 | Reagovat

As you can court from the blood compression map out, one one of the numbers has to be higher http://viagrawithoutadoctor.net/ viagra without a doctor prescription or shame than it should be to enumerate as either high blood compression or debilitated blood stress:

53 Floydnut Floydnut | E-mail | Neděle v 14:04 | Reagovat

b3634lh229 fx5916 <a href=http://via24ph.com>buy viagra</a> zy1739ac3439n alcohol buy clomid

54 JasonVut JasonVut | E-mail | Pondělí v 14:41 | Reagovat

ym8560 http://buy-viagra-iner.com vardenafil versus viagra zi3230zo8648

55 ericjv1 ericjv1 | E-mail | Web | Včera v 5:01 | Reagovat

Fresh gay site  
http://gay.adultgalls.com/?pg_wade
  batman gay gay parents gay black dating gay gene gay young

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama