Duben 2012

Saturn

26. dubna 2012 v 17:15 | Jane |  Svět Howrse - koně
Nu a konečně, zhodnocení nového Božského koně. Jak vidno, Howrse se rozhodlo inspirovat se vesmírem. Nápad dobrý, ale dle mého zpracování už trochu pokulhává. Ano prstenec okolo koně je originální a pubertálně řečeno cool, ale řekne mi někdo, proč mi příjde, že ten jeho pohled je jedním slovem divný? Takový...nepřirozený, pokud jim šlo o to, aby vypadal "mimozemsky" tak se jim to asi povedlo. Co Vám dá? Za úplňku Vám dá 5 diamantů a jeho dovednosti navyšují vyjížďky. Kolik úplňků je a měsíc? To si lze najít, či prostě nalistovat v kalendáři. Toť ve stručnosti asi vše.
Vaše názory?
(c) Howrse.cz

Sorraia & Chincoteague

26. dubna 2012 v 17:04 | Jane |  Svět Howrse - koně
Ano já vím, Sorraia není poník, ale tak to si nevyberete, myslím, že na rubrice ani tak nesejde no ne? Došlo mi, že jsem ho tu nezmínila, tak to vezmu rovnou ve dvojici a pak se vhrnu na slíbeného nového božana. Oba jsou to divoši, z nichž jeden se u nás teprve objeví postupem času. Proto nemá smysl se ptát ve fóru, stejně Vám nikdo neřekne kdy to bude. Sorraiu už známe, portugalský krasavec a ten druhý je Chincoteague a je to poník původem z USA, kterého musíte stejně jako ty ostatní také zkrotit ;)

Malujeme!

26. dubna 2012 v 16:33 | Jane |  Svět Howrse
O zajímavé ceny, jak jinak. Nová akce konečně dorazila i k nám. Opět trochu něco jiného, vyjmečně i něco, do čeho ty zpropadené pasy nemusíte cpát pokud vysloveně nechcete. O co jde ptáte se? Je to vcelku jednoduché. Sbíráte plechovky za podobné úkony jako předtím přísady do lektvarů (tzn. za přihlášení, za soutěže, za narozeniny, ...) a pomocí plechovek vybarvujete obrázky. Stačí kliknout na plechovku pod obrázkem a daná oblast se sama vybarví. Nic složitého. Roztomilý je fakt, že když se na obrázek podíváte, vidíte v tom danou věc, co dostanete za celý vybarvený obrázek. Tuto otázku "Každá postavička je členem týmu Howrse. Uhodnete, co kdo dělá na Howrse?" bych raději zatím moc nerozebírala. Plusem je i to, že barvy si můžete umíchat, pokud je nemáte. Ovšem tipuji, že taky ne všechny (Přeci jen, z čeho byste umíchali například bílou?) ale i tak je to plus, když se chcete zaměřit na jeden daný obrázek. Ceny jsou rozličné, od equus, přes věci z Černého trhu.
Nu a když budete hodně kreativní a napixelkujete obrázek můžete vyhrát nového božského koně, ke kterému se vyjádřím v dalším článku ;)
(c) Howrse.cz

Tákže...pixelům zdar!

To není hra, ale závod...

24. dubna 2012 v 20:54 | Jane |  Diskuse na téma...
Nebo je to závod a ne hra? Možná trochu poetická otázka. Ale asi hlavní důvod proč se řada hráčů a mezi nimi i já, to nepopírám, začínají na Howrse vážně nudit. No vážně, od určitého okamžiku, bohužel nevím, kdy tenhle zlom přišel, je to jen závod o to, kdo bude mít vyšší genetický potenciál a tím pádem nejvíc dovedností. Vždy to bylo tak (a vždy to tak bude), že jen Ti, co si kupují x pasů, nebo mají grafické nadání na tvorbu do Kreativního prostoru. Ale všichni najednou chtějí být Ti nejlepší, což má za následek to, že všichni ostatní mají problémy prodat koně za hodnotu jakou má, ale hlavně také to, že všichni touží takového koně mít (totéž jako obsese s božáky a divochy), ale realita je hold taková, že to tak nebude. To, že budete koně hnát do genetických extrémů je sicer obdivuhodný výkon, ale k ničemu. Vždycky se najde někdo, kdo Vás trumfne, když zrovna nemáte volnou chvíli či si dáte chvilku pauzu. A navíc i když máte GP 600 neznamená to, že Vám kůň vyhraje stužku, či nedej bože Grand Prix.
Howrse tímhle honem na genetiku a dokonalost podle mého ztratilo svůj prvotní úkol a to hlavně bavit. Má to být hra, kde pečujete o koně, místo toho je to hra o to kdo má víc. A akce, ať jsou jak chtějí zajímavé a rozličné na tenhle zlom vliv nijak nemají.
Jinak řečeno, už to není to, co to mělo být a co to bývalo, a ačkoliv se tuto "hru" Owlient snaží rádoby vylepšovat, dopadá to katastrofálně. Jediným důvodem, proč můj profil stále zůstává a bude je ten, že by mi bylo líto vložených prostředků.

Toť můj názor, jaký je Váš?

K zamyšlení: Jak dlouho by průměrný hráč sbíral rohy hojnosti, aby si jich na již uteklé antické Tuláky mohl dovolit 25, aniž by do toho dal jediný pas či diamant?

K čemu Vám je kůň s GP 600, když Grand Prix vyhrávají daná plemena s mnohem vyšší genetikou, kterou Vám stejně nikdo neprodá a tudíž jsou Vám i 1000 dovedností k ničemu?

(c) Howrse.cz

Výhoda? Ale kdeže...

24. dubna 2012 v 20:34 | Jane |  Svět Howrse
O čem to zas plácám, ptáte se? Odpověď je jednoduchá, o dovednostních bonusech od zvířecích či mystických kamarádů Vašich koní. Jeden by řekl, že když už jej koni jednou dáte, bude mít onen bonus natrvalo, jenže ouha (není jich na tomhle herním serveru už nějak moc??). Nestačí jej koni jen dát, aby se koni bonus zvířecího koně (většinou se jedná o plus do drezury) načetl do listu bonusů, musíte si s koněm KAŽDÝ den min. půl hodiny hrát, bez ohledu na věk koně. To je trošku už buzerace nemyslíte? To už rovnou může být tak, že bonusy z výstroje se Vám nenačtou nepošlete-li koně do soutěže...

(c) Howrse.cz


Názor na nás?

20. dubna 2012 v 18:57 | Jane |  Diskuse na téma...
Vážně nejsem z těch sebestředných a sobeckých co nutně potřebují vědět co si o nich druzí myslí. Ale padl dotaz, kam lze napsat názor na tohle místo. Tak prosím, třeba sem. Pište co chcete v rámci slušnosti prosím slušně. Ano i záporný názor lze vyjádřit slušně, pokud toto porušíte komentář bude smazán.
Takže...klidně kritizujte, vytýkejte, či chvalte, to už záleží čistě jen na Vás
(c) Howrse.cz

Jak na kreativko?

19. dubna 2012 v 20:39 | Jane |  Svět Howrse
Tušíme, co je kreativní prostor. Umožní nám, nejen si vydělat pasy, ale také obdivovat práci těch, co se zapojili :) Je k tomu zapotřebí kreativní zručnost a není to jen tak. Dovolím si reklamu, protože si myslím, že si to určitě zaslouží a Vám jistě poslouží víc než dobře :)


Howrse po slovensky!

19. dubna 2012 v 20:13 | Jane |  Svět Howrse
Další trošku významější zpráva pro fanoušky Howrse, hlavně ze Slovenska je, že včera byla spuštěna i jejich jazyková verze! I ostatní se tam samozřejmě mohou zaregistrovat =) (ale berte na vědomí fakt, že s tímto krokem dochází také k tomu, že jejich fórum bude výhradně slovenské a to naše v závislosti na tom zase výhradně české).


Takže...pro všechny nadšence co si chtějí znovu zažít začátek, či se zapojit do Howrse ve svém jazyce ať následují
(c) Howrse.cz

Upozornění

19. dubna 2012 v 20:01 | Jane |  Novinky ve stáji
Jak jste si všimli, delší dobu tu nic moc nebylo. Hlavním důvodem je, krom toho, že nebylo moc co psát, že jsem byla mimo dosah internetové sítě. Proto mi také bylo odepřeno reagovat na Vaše dotazy a děkuji tak hráčům či čtenářům, kteří odpověděli za mě. Je super vědět, že Vám toto místo může sloužit tak, jak se snaží předkládat a drží se svého motta, tedy "Hráči sobě" a opravdu mi tímto milým "spoluadminováním" děláte radost :)
Takže děkuji ;)
(c) Howrse.cz

Tuláci II

9. dubna 2012 v 16:17 | Jane |  Svět Howrse
Již brzy k nám na Howrse.cz dorazí noví Toulaví koně. Tito jsou stylizovaní do postav řecko-římských bohů, proto si neuškodí osvěžit o koho se mělo jednat :P Jinak koníci jsou krásní, to se musí nechat. Jen ty úkoly jsou poněkud...složitější, ale o tom teď nic :)

Aktualizace: 13.4. přidán "Tajemný kůň"