Leden 2012

Loterie zas a znova

25. ledna 2012 v 18:17 | Sandra |  Svět Howrse
Zdravím všechny koňaře! :)) Jak jistě už mnozí víte, dne 25.1 2012 nastala akce, jménem LOTERIE!.. :) Znáte pravidla? Nové jistě ne.. Tohle sem zatím něják vzala z Událostí..
 • Můžete koupit kolik losů chcete, ale má to jeden háček, každý další stojí 3x víc!
 • Za každý použitý pas (nikoli 10 diamantů) dostanete 3 pasy do losování (vyjma nákupu koní)
 • Můžete získat až 5 losů od přátel (nikoli 10 jak tomu bylo doposud)
 • Lze získat 2 losy za vyhrané soutěže s koňmi! :)
Nu a jaké jsou hlavní ceny?
 • Božský kůň Nefrit :)
 • Balíček 10 pasů
 • 100.000 equus
A ceny za hvězdy?
 • Účet Pegasus na 6 měsíců zdarma
 • Drak
 • Croesova štěstěna
 • a další..
Ale když sem ještě dnes, po zahájení soutěže, měla 100 000, světe div se, mám už pouze 50 000.. Když si uberu, že připustím jednorožky, tak 7 500 + 7 500 = 15 000 a 50 000 - 15 000 = 35 000.. Takže si vezměte, že budu mí 35 000! Málo, že? no, tady není matika, tak zpět do Howrse.. Co říkáte na Loterii? líbí se vám? :) Řekněte o tom něco vy osobně..


(c) Howrse.cz

Akce 0.3 - Soutěž o jednorožce! :)

20. ledna 2012 v 19:40 | Sandra |  Zábavné akce
Ahoj, tak tu jsem zase.. Po dlouhém psaní písemek a testů, jsem nedopadla zrovna nejhůře.. tak sem si pro vás tentokrát připravila soutěž o jednu jednorožčí klisničku :)) No, je to irský tinker, a jak sem již slíbila.. Má hvězdu znamenitosti.. ;))

Podmínky soutěže

 • Musíte být na howrse alespoň 30 dní!
 • Lze přihazovat pasy,equus, a veci z Černého trhu.. ( Neakceptují se dap. vavříny atd..)
 • Můžete ještě přihazovat koně,jednorožce apod.!
 • Musíte zavést svou přezdívku ;)
 • Je přímo ZAKÁZANÉ psát zprávy typu: Prooosíííím prodej ji mě apod!
 • Pište dolů do komentářů ;)
 • Akce trvá do 30. ledna ..
 • Pokud se neobjeví řádná nabídka, nebo žádná nabídka, tak jako vlastník můžu soutěž zrušit...;)

Rady a tipy 0.3

19. ledna 2012 v 14:14 | Jane
Opět já.
Víte, množí se mi dotazy, jak vlastně dělat prezentace. Popravdě, kdybych Vám sem napsala podrobný návod, bylo by to nefér vůči těm, co si to zjistili, či vyhledali. A hlavně vůči těm, co si pomocí tvorby prezentací vypomáhají do chovu (Ano, k nim patřím i já).
Existují tisíce programů, v kterých si svou prezentaci můžete udělat, jsou jimi například:
Samozřejmě, některé jsou zdarma, některé jsou placené, tedy jinak řečeno, v některých programech lze tvořit grafiku s časovým omezením 30 dní (bývalo to tak právě u Adobe Photoshop, nevím, zda je tomu tak stále). Pokud tedy nevíte o jiných cestách, jak jej pořídit, tedy koupí (což není zrovna levná záležitost, ale legální), nebo pátráním po internetu.
Pokud už tedy máme program, lze začít grafičit a upravovat. I zde jsou miliony a miliony fíglů jak udělat různé triky a doplňky. Záleží na tom, jaký program máte a co ten program umí.
Chcete-li průhledné pozadí, musíte ho vygumovat. Ve většině programů vygumované pozadí vypadá takto. A pak soubor uložit jako .PNG a tadá je hotovo.
Pak stačí zkrášlit výtvor nějakými štětci (jinak řečeno brushes pro anglicky neznalé) a máme hotovo.
Větší problém už je HTML kódování. Uznávám, že já sama ho příliš neumím. Sice kdysi ve škole proběhla snaha nás to naučit, ale jaksi vyšuměla. Ale našla jsem si cestu jak přijít na to, jak se to dělá. A věřím, že Ti, kteří opravdu chtějí si tuto cestu určitě také najdou ;)
(c) webclipart.about.com

O Howrse, s Howrse, pro Howrse...

13. ledna 2012 v 13:43 | Jane |  Něco pro Vás
Trochu jsem přemýšlela (a světe div se, ani to nebolelo :D) a došla jsem k názoru, že když už tu vedeme seznam podvodníků co kolují na Howrse.cz, tak proč se nezapojit i trochu jinak. Vím, že blogů a jiných stránek o téhle hře jsou teď mraky. A rozhodně nečekám, že by se tohle místo stalo nejoblíbenějším, od toho jsou tu jiné, starší. Ale řekla jsem si, proč si o nic nenapsat? Tedy přesněji řečeno, proč nesepsat seznam hráčů, co mají také svoji stránku? :) Vím, znamenalo by to pro ně reklamu, i když jen malou. Ale co, každý má právo na to, aby si někdo přečetl co napsal a celkově ukázat své dílo :)
Mám jen jedno jediné pravidlo, nikoho sem nenapíšu, bez jeho svolení, což znamená, že chcete-li do tohoto článku uvést svůj blog/web/stránku, musíte napsat komentář a já ji přidám.
Komentáře budou moderované, čili se nebudou odkazy nijak opakovat.
Seznam dalších stránek o Howrse.cz, které určitě stojí za návštěvu:
howrse.cz
(c) howrse.cz

Reklamy

13. ledna 2012 v 13:13 | Jane |  Diskuse na téma...

Ano, vím, že se reklamy objevují snad úplně všude, ale vytáčí mě, když Vám během jednoho dne na blog napíše jeden a tentýž člověk, v podstatě jeden a ten samý komentář hned 3x. Proto jsem se rozhodla, že kdokoli tu bude takhle spamovat, bez ohledu na to, co v komentáři bude, budu všechny tyto komentáře mazat.
A to i s ohledem na to, že na tento blog mohou chodit mladší hráči a budu na rodičích při takových to klamavých reklamách tahat peníze. Je mi jasné, že Ti větší, se nejspíš na takové reklamě typu "Nech si většit od jednorožce" akorát pobaví, ale s ohledem na Ty menší a mladší hráče jdou tyto komentáře do smazaných. A pokud se jich tu bude objevovat i nadále tolik, autor bude zablokován. Sice chápu, že těm daným lidem jde o výdělek, ale vydělávat na "dětech" mi přijde jako hyenismus, to si říkejte co chcete. Vaše názory?
Reklam odkazujících na jiné blogy, se toto netýká.
(c) dsprel.files.wordpress.com

Rady a tipy 0.2

13. ledna 2012 v 12:54 | Jane
Tak...jistě mnozí z nás víme, kde najít "návody" jak se starat o koně na samotném serveru Howrse.cz, tedy, kde jinde, než v nápovědě, na kterou najdeme odkaz v pravém horním rohu obrazovky. I to, jak vychovat šampiona, lze najít na profilech mnohých hráčů, i když prvotní impuls je od hráčů z prvních příček. Ano samozřejmě si to můžete zkusit, ale bez kvalitního koně s GP nad 550 Vám je to stejně k ničemu. A pointa? Takového koně Vám nikdo z nich neprodá.
Co nikde nenajdete jsou rady jak ušetřit equus, či si je vydělat. Tedy krom těch základních samozřejmě. Jak tedy na to?
 • Prodej trusu v obchodě - prostě klasika, která jde vždycky.
 • Prodej koní - to jedině v případě, máte-li koně, kterého nechcete, máte-li jen své miláčky, půjde to těžko. Navíc i když máte koníka, kterého chcete prodat, nemůžete jeho cenu přemrštit, nikdo by ho nekoupil a čekali byste marně. (víc v celém článku...)

Rady a tipy pro Vás

13. ledna 2012 v 12:29 | Jane
Rozhodla jsem se sepsat seznam rad a tipů pro Vás, které se tu už objevily, či objeví v následujících měsících do jednoho článku. tento článek naleznete pod rubrikou Zeptejte se na co chcete, kde už mimo jiné je několik nejčastějších dotazů. ;)
Rady a tipy 0.1 - Jak se starat o koně
Rady a tipy 0.2 - Jak si vydělat equus
Rady a tipy 0.3 - Jak udělat prezentaci

Rady a tipy 0.4 - Jak vyhrát stužku
Rady a tipy 0.5 - Kamarádi koní
Rady a tipy 0.6 - Jak změnit heslo
Rady a tipy 0.7 - Jak navrhnout výměnu
Rady a tipy 0.8 - Lepší umístění

farmwillewikia.com
(c) farmvillewikia.com

Pochytej je všechny!

11. ledna 2012 v 18:59 | Jane |  Diskuse na téma...
Další malé diskusní téma. Přemýšlela jsem, zda ho sem napsat či nikoliv. Ale ono je to koneckonců jedno. Víte...ze začátku jsem se snažila být opravdu dobrý chovatel a ano vím, že jsem se na svých prvních koních dopustila několika chyb, nejsem neomylná. Těšilo mě sledovat, jak stoupám v žebříčku chovatelů a tak vůbec. Jenže ono ouha.
Není to ani za mák o tom, jaký jste chovatel a jak se o koně staráte, ale kolik jich máte. Není cílem věnovat jim péči, ale prostě je sbírat. Což uznávám mě znechutilo natolik, že jsem se z vysoka na nějaký žebříček vybodla.
Osobně si myslím, že tento způsob hodnocení je víc než jen pochybný a nijak si něčí přízeň rozhodně nezíská...
Co si o tom myslíte Vy?

Nová akce a další překvapení

10. ledna 2012 v 19:19 | Jane |  Svět Howrse

Ahoj ahoj!
Všichni dobře víme o nové "sněhové akci", která funguje na stejné bázi jako předchozí Balónková bitva z léta, či Bitva sladkostí z období Halloweenu. Jen ceny jsou malinko odlišné. Osobně si myslím, že dosáhnout jich není zrovna jednoduché :D Tedy z mého pohledu, jelikož za včerejšek jsem chytla 2 koule a dnes 1 kouli. Ano, hold studium si vybírá svou daň. A nijak mě to nemrzí. Naopak mě těší, že se po dlouhé době a vysávání pasů objevila akce, kde pasy nepotřebujeme a nelze si jimi výhru zajistit.
Další určitě příjemnou novinkou pro hráče je, že fórum má novou moderátorku, je jí Truckerka. Dovolím si za obě adminky blogu poblahopřát a připojit přání pevných nervů. Budou rozhodně potřeba. Nikoho tu nijak hodnotit nebudu, to po mě nechtějte. Hráčku neznám, ale to není důvod přát jí hodně štěstí jak do moderování, tak do hry samotné ;)
(c) howrse.cz

Dovednosti hříbat

7. ledna 2012 v 17:17 | Jane |  Diskuse na téma...
Víte, dlouho jsem si říkala, jak tenhle systém dovedností hříbat vlastně funguje. Z oficiálního popisu z webu človšk rozhodně nezjistí to, co ho zajímá a napsat to do fóra dostane se mu pokud vůbec, tak pravděpodobně odpovědi typu: "To sem nepatří."
Takže...všichni dobře víme, k čemu jsou slzy Afrodité. Zvyšují dovednosti hříběte o 50% což je samo o sobě sice krásné, ale...dovednosti jako takové se odvíjí od genetického potenciálu a dovedností rodičů, že ano?
Jak je potom ale možné, tohle: (všichni koně mají 100 BLUB)
Kamarádka připustí klisnu s GP 488.29, 622.13 dovedností, klisně dala slzy Afrodité s hřebcem s GP 506.01, 566.91 dovedností s a narodí se hříbě s GP 498.01 a dovednostmi 153.39.
a vzápětí já připustím svou klisnu s GP 491.69, 654.59 dovedností, také jí dám slzy Afrodité, s hřebcem s GP 506.06 a 593.78 dovednostmi a narodí se mi hříbě s GP 498.65 a jen 149.00 dovednostmi
Rozumí tomu někdo? Jsou snad i dovednosti koní také o štěstí a náhodě? Uznávám, že když jsme to pak porovnaly, celkem mě to mrzelo, protože by člověk čekal, že když už do toho investuje slzy, bude to stát za to. Tedy neříkám, že by narozené hříbě bylo tak úplně "nula", je na tom dobře, celkem...
Díky všem co se nějak vyjádří
dentranch.com