Vařil koníček lektvárek

24. října 2011 v 20:04 | Jane |  Svět Howrse
Další Halloweenská akce. Tentokráte se i dokonce trochu překrývá s minulou akcí. Tato akce už tu jednou byla. Měli jsme možnost získat Safíra jako hlavní cenu, ale tentokráte je to o náhodě. Můžeme získat jednoho z "diamantových božských koní." Kam nově přibyl Ametyst. Popravdě pobavilo mě, jak všichni spekulovali o tom, že to zákonitě musí být klisna, a že půjde připustit Nefritem apod. a přitom je to hřebec.
Tudíž faktem zůstává, že prozatím jedinou božskou klisnou je Smaragd. I když po narození Topaze je prozatím uživateli téměř k ničemu. A těžko vůbec tvrdit, že Opál je něčí hříbě, když není k nalezení jeho hříběcí forma. Obecně řečeno klídek lidi, vše podstatné se dozvíte, až to bude aktuální.
Principielně v minulých lektvarech jsem neměla šanci vyhrát, protože jsem neměla jednorožce ani pegasy, kterým bych odebrala přísadu, tentokráte doufám, že už to bude lepší. Sice štve omezení na 3 lektvary za den, ale co naděláme že. Jak víme jde o to sbírat přísady a vařit lektvary. Tak hodně zdaru všem! :)
Žhavou novinkou je "Začarovaná dýně" tak přiznejte se, kdo už ji má? Já ano a dala mi netopýra. Nevím jestli se mi podaří uvařit i druhou, ale to nechám koňovi, ať si s tím poradí. Přeci jen do konce tímhle tempem je ještě daleko.
Co Vy a lektvary?
howrse.cz
obrázek (c) howrse.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Máte jednorožce?

Ano
Ne
Hru nehraji

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama