Mít tak svého šampiona, aneb co s tím?

29. října 2011 v 16:24 | Jane |  Novinky ve stáji
Ahoj všichni, :)
také si říkáte jak by bylo fajn mít vlastního šampiona do soutěží? Já jsem si to donedávna taky říkala. Věci z Černého trhu se mi pomalu hromadily v inventáři a měla jsem vše, co jsem potřebovala. Chtělo to tedy už "jen" to kvalitné hříbě. Jasně řeknete si, že to je snadné, ale s jistým chováním nejmenovanných hráčů, to není zrovna nejjednoduší. Měla jsem štěstí, upřímně bohužel hodně věcí v téhle hře je právě o štěstí, a narazila na hříbě od jedné moc fajn chovatelky. Ptáte se jak se pozná dobré hříbě do GP? Téměř všude najdete napsáno, že musí mít vysoké BLUB ale ještě důležitější jsou dovednosti. A po tom, co jsem si včera vyzkoušela s tím mohu jen souhlasit. Nezáleží ani na tom, zda je hříbě čistokrevné nebo není, i mezi vítězi najdete křížené koně.
Jasně, řeknete si, jak vychovat šampiona když nemám pasy? Celkem zásadní otázka, to uznávám. A lhala bych, kdybych řekla, že jsem do své šampionky nic neinvestovala. Ano, všechno potřebné jsem měla v inventáři, jak se mi to v průběhu předchozích akcí nashromáždilo. Scházela mi jen jediná věc, a to balíček kusů oblaku. Ten jsem koupila. A věřte nebo ne, opravdu to dokáže divy. Ovšem pokud se Vám podaří nasbírat 20 kusů oblaku zvlášť, tak na tom nic netratíte, spíš naopak.
Uznávám, že když jsem začínala s tréninkem, byla jsem z těch všech návodů celkem na větvi. Ano, všechny byly stejné, ale postrádala jsem jistotu ohledně všech aktivit, aby šli dohromady s energií koně. Stačilo se zeptat pár milých hráčů/hráček a pochybnosti byly v tahu. Takže hurá na věc. Bez cavyků lze říci, že pokud se do toho pustíte strávíte tím celý den ;)
Všichni Vám zdůrazňují lekce a doporučují hříbě ustájit v centru s cenou lekcí min. 50 equus, ovšem tady je tak trochu kámen úrazu, protože všechna centra, na která jsem koukala, měli sice za lekci padesát a více, ale měli dovednostní omezení min. 300 pokud ne více. A tam se s hříbětem, které má cca 120-130 prostě nenacpete. Co s tím? To sama nevím, buď se smířit s lekcemi za 49 equus a nebo psát různým ředitelům a doufat, že by udělili vyjímku. Ale je pravda, že lekce opravdu dokáží téměř zázrak. Jsou podstatou celého tréninku a opravdu je nutné je dávat každý den koně, tedy pokud toho svého šampiona chcete mít :P
howrse.cz
obrázek (c) howrse.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Máte jednorožce?

Ano
Ne
Hru nehraji

Komentáře

1 Andrea(horslend9) Andrea(horslend9) | 26. února 2012 v 9:49 | Reagovat

to je nádherná fotka moc se vám povedla:)

2 myhowrse26 myhowrse26 | 5. března 2012 v 19:40 | Reagovat

Moc hezký blog:-)

3 AsDeeN AsDeeN | Web | 18. května 2012 v 14:04 | Reagovat

Ahoj, dobrý článek. Je fakt, že bez oblaků a lekcí se to nedá. Avšak tu cenu lekcí bych zvedla :)
Dají se sehnat docela dobře (po domluvě s řediteli) i centra s lekcemi 57 a výše (Podle mého, bych šampiona do centra, které má lekce pod 57 neumístila) Hraje v tom i bonus JC, který je samozřejmě vyšší, když má centrum vyšší cenu lekcí.
Pokud je tedy kvalitní hříbě a opravdu je z něj šance vychovat dobrého koně, který nebude kazit prestiž JC, není problém sehnat ustájení (většina majitelů JC totiž boxy/sprchu dokoupí). :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama