Fórum Howrse.cz

15. října 2011 v 21:11 | Jane |  Diskuse na téma...
Druhé diskusní téma, do kterého se možná zapojíte :P Tak tedy, popravdě tohle mi leží v hlavě už hodně dlouho a bylo to uznávám, i částečně zakladatelskou myšlenkou tohohle místa. Jde o to, že osobně si myslím, že fórum na této hře je silně nedořešenou záležitostí. Tedy ano, je rozdělené na Události, kam mají přístup pro zakladání témat jen moderátoři a správce, což je celkem logické. Dále tam nelezneme fórum s názvem Hra, což je asi největší kámen úrazu a fórum Inzerce jezdeckých center, které je, více či méně k ničemu.
Tak tedy, fórum Hra. Myslím si, že tady je největší chybou, že není dále rozdělené, například na "podfóra" obsahující zvlášť úkoly, a problémy s koňmi a ostatní dotazy. Moderátoři by se tak vyhli neustálému komandování a rozdávání varování a BANů, co jak všichni víme, jim jde asi nejlépe. Zní to tvrdě, ano, ale o tom v jiném tématu prosím. Všichni se rozčilují, že tam hráči dávají témata, co už tam byly, hold všichni jsme jen lidi a když už jsme u toho, když jim to tak moc vadí, tak jak je možné, že na to stejně přes 20 lidí odepíše?
Dát někomu varování za to, že reagujete na příspěvek, který na fóru nemá co dělat, co je zase tohle za nesmysl?! To už nevědí roupama co mají vymýšlet? Když Vám něco takovéhleho příjde, tak nestačíte zírat a máte obavy vůbec něco dalšího do fóra napsat. Což tímhle tempem bude mít víc než 1/2 hráčů. Přeci, když moderátoři vědí, že tam ten daný příspěvek nemá co dělat, mají ho neprodleně smazat a stíhat autora a ne stíhat Ty z nás, co reagují. Ti to téma nezaložili. Kde je v tomhle logika a spravedlnost?
Samotné vyhledávání ve fóru je tím pádem natolik nepřehledné, že se ani nelze divit, že tam nenaleznete to, co hledáte. A proto než by se člověk raději slušně zeptal a dál spokojeně pokračoval ve hře, raději mlčí, aby se mu nedostalo postihu, který si nezaslouží.
Ano, jsou i tací, co slušnosti nepotkali ani za rohem. A právě na tyto hráče a na tyto příspěvky mají moderátoři reagovat. Ovšem s tímhle nasazením se čím dál častěji stává, že Ti co jsou na vině z toho vyjdou beztrestně, zatím co Ti ostatní, povětšinou nevinní jsou trestáni. Toť asi pro teď vše.
http://cleggpapers.co.uk/
Co si o tom myslíte Vy?f
No, (Sandra) já jsem byla jednou z těch, kteří slušně odpověděli, ale stejnak 2 varování jsem dostala.. Proto se ptám, proč? Proč jsou tak kruté tresty? Bud'te vůbec rádi, že někdo hraje.. S tímhle přístupem už budou mít BAN všichni hráči, a z Howrse se stane nejhorší hra, a zbydou tak jen moderátorky a Ow! Ale to přece nechceme, všichni dostanou BAN, ale za co? Jeden hráč dostane za poštu že napsal sprosté slovo, druhý na fórum, a hle, za co? Fórum je od toho, aby si tam hráči/hráčky mohli na něco zeptat, a ostatní odpověděli.. Ne za to, že jeden odpoví, a druhý dostane BAN .. Ptám se ještě jednou, k čemu fórum, když si tam všichni nadáváte, říkáte sprostý slova? No, ode mě vše.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Už jste někdy dostali varování/BAN?

Ano, varování
Ano, BAN
Ne
Hru nehraji

Komentáře

1 NESNÁŠÍM  BAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NESNÁŠÍM BAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! | 17. října 2011 v 12:39 | Reagovat

Taky to nechápu!!!!Člověk neví, jestli má odpovědět a někomu pomoct, než dostat pitomej BAN!!! Nechápu ty pitomce, kteří si myslí, že člověka baví hledat tři hodiny ve starých příspěvcích!!!! Taky člověk nikdy neví, jestli tam tu otázku může dát či ne!!! To už se člověk radši zeptá někoho soukromou zprávou, než aby to tam psal na to pitomý fórum!!!Na co je fórum, když se na něj nesmí psát??? Naprosto s tebou souhlasím!!!

2 Sandra Sandra | 17. října 2011 v 13:39 | Reagovat

NESNÁŠÍM BAN- Prosímtě, pokud se chceš vyjádřit, tak prosím slušněji.. :) Ano, pitomí není sprostý ale i tak já to v blogu nechci (Nevím jak Jane) Ale jinak s tebou souhlasím, dostala jsem varování za to že jsem obyčejně odpověděla.. A ten jejich slavnej BAN- Takhle bude celé Howrse poBANovánu ://

3 Nikolka.P. Nikolka.P. | 28. října 2012 v 19:43 | Reagovat

Taky nenávidím BAN!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama